Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 676
  • 743
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 469
pussycat - аз лично те помня! Не се отчайвай, аз също съм от този тип, когато имам проблеми си го изкарвам на тялото с неподходяща храна Важното е, че си се вземала в ръце Пожелавам ти успех и напълно те подкрепям Hug Hug Hug
Татитче, честита ви радост! Толкова е хубаво бебенце вкъщи! newsm51
Мишето, може  би не ни чете, отдавна не се е появявала тук, но от сърце й пожелавам много щастие! newsm51
Мишлето и тя се обади веднъж, че малкото сладурче е порастнало и се завръща при нас, но повече не се е появявала  Hug Hug Hug
Аби, радвам се, че наминаваш насам и както винаги внасяш радост! Аз пък днес паднах от небето - сега разбрах, че и ти очакваш някой принц или принцеска, а може би дори знаеш какво Hug Hug Hug
Тия дни се порових доста из интернет пространството и някъде срещнах, че Дюкан във френски форум на въпроси от рода на нашите - вдигнати по няколко кг по време на празниците - съветвал последователни 2-3-4 - протеинови дни и зелен чай! Относно зеления чай лично за себе си установих, че когато го пия редовно (около 0,500 л в продължение на целия ден по малко)ми поддържа кг-те Споделих това с вас, най-вече за зеления чай Всъщност аз го копирах от Блумчето, тя много ревностно го препоръчва, а и го пие и аз го започнах и виждам, че има ефект
За всички с поводи  newsm51 newsm51 newsm51, и абсолютно за всички - с поводи и без поводи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 646
  • Мнения: 5 001
Привет на всички дюканки. Кой ме помни, кой не, не пиша редовно...
А причината да не пиша редовно е, че от 3 месеца не помръдвам надолу, обезкуражих се тотално, закотвила съм се на 54 и това си е. около Нова година и командировката първата седмица на Януари съвсем я овапцах, наядох се с хляб като за световно. кой съгрешавал със сладко, кой се дъни с шоколад и вафлички - аз с хляб. Да си кажа чесно толкова ми се беше стъжнило че не мърдам, сестра ми внесе своя немалък дял с опяване за това как изглеждам и как било крайно време да започна 3 фаза, как лицето ми било като изпито и т.н. С две думи "изглеждала съм ужасно"... Това всичко гарнирано с лични драми точно на 24 сутринта. Не съм се прибирала и в Бг.... Не се оправдавам, мисля, че подсъзнателно или донякъде съвсем съзнателно се нахвърлих жадно на хляба използвайки всичко което се случва около мен...
След изцепката се взех в ръце и продължава упорито с втора, но наистина мотивацията ми не е никак на ниво.
Не ми се е случвало преди да моля за нещо подобно, но сега наистина ви моля за подкрепа  Embarassed
 
Аз те помня бей!  Hug
Тукмо се чудех какви си ги забъркала,че изчезна така,пък то кво било..... Laughing

Трудно ще е вторият път.Важното е да не се отчайваш и обезверяваш....Продължавай режимно и в един момент след като се пренастрои организма наново ще се отключат нещата...
И повече да не правиш така,щото това не води до нищи добро за организма ти.....

# 647
  • Мнения: 2 511
Мале, pussycat, ти си от моята партия...съгрешила с хляб Laughing
Благодаря ви много за съветите относно изварата. Налях и водичка, да я обезсоля уж, ще видим какво ще стане.
А на мен ми е такова -  af и съм така цял ден kaffeetrmker_2 Да мине тази неделя и този гигантски изпит... Размечтах се.
Познато, познато и на работа ходя аз, Didranad.
Пуста сесия! Confused

# 648
  • Пловдив
  • Мнения: 14 141
Ваниник, какъв зелен чай пиеш?

# 649
  • Мнения: 617
Пусикетче, и аз те помня!Успех отново!  Hug
Аз искам да попитам ябълков пектин можеше ли да се яде?

# 650
  • Мнения: 158
Ох, и аз , и аз.... smile3529.......сега пиша дипломна работа  smile3523 и живот и здраве на 01.03 ще се дипломирам за втори път, после искам още нагореееее !

# 651
  • Мнения: 110
  Макар и с голямо закъснение да благодаря на ХЕПИСМАЙЛ,МИМЕНСИТКА,ЧОЧОСАН,ЗОРАНА/благодаря/,МИС МАРПЪЛ,ТЯНА,ШУШИ,МИХИ,ГАРДЕНИЯ,СМАЙЛЧЕ,ПЕТЕНЦЕ за това,че са се сетили да ме поздравят за 1,8 година!
   ГАРДЕНИЙКА,честити 11 месеца с нас.Успех и късмет и занапред!!!
   Добре дошли на всички новички!

# 652
  • Мнения: 146
Фоли, мила! Hug
Какво да ти кажа, ти спортуваше май. Подновявай спорта(ама 3/4 пъти седмично) и карай стриктна трета един месец примерно. Знам ли за мен връщане във втора звучи като кошмар.... Че и мотивация пада след време и си викаш абе я да хапна пък утре протеиновиа ден...

Гущкам те силно, дано намериш верничт път.

Абинце, дано се нареди всичко с преместване преди събитието и да си спокойна.  Hug Hug

Зоритке! Hug

# 653
  • Мнения: 1 933
vani_nik, TheNMaster, Elizabeth_ , monnnn , благодаря ви за милите думи.
На всички много горещи  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug от родината на шоколада

# 654
  • Мнения: 397
При мен може би оказва влияние и това че пия доста кола и малко вода.
Е от вчера имам 2-литрово шише със степче...
Вода. Чиста. 2 л на ден. Ако искаш да отслабваш и да не си прецакаш някой орган.
За колата - Мастър Н е обяснила преди няколко страници защо пречи на свалянето. Степчетата са пълни с разни Е-та и подсладител, който също забавя отслабването.  Peace

Вани ник, момиче е.  Hug

Пусикет, помним, помнииим...  Hug

Татянка, така ти се радвам!  Heart Eyes Обаче това на предната страница не е Фоли, а Мерилин. Съвпадение в аватара. И аз за нея помислих преди да прочета поста.  Hug
Мерси за пожеланието относно местенето, но днес стана ясно, че съм си правила сметките без кръчмар. Тъкмо си казвах как ще си чета форума месец и половина, готвейки се за събитията и... отидох на преглед. Откъдето се прибрах със строги разпоредби - на легло. Никакво седене, никакво вдигане, ставане само за храна и тоалет. Няма да изкарам до термин и всички усилия са съсредоточени в това да задържим бебето на топло поне до 15 февруари - да го питам за къде се е разбързало... Та така, тъкмо се завърнах в темата и пак ще изчезна, защото в леглото не е удобно да се пише.

Приятно отслабване на всички! Новите да се вслушват в съветите (от опит сме стигнали до тях) и да пробват да минат с минимално количество подсладител.  Peace  Hug

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 20:19 от Abrakadabra

# 655
  • Асеновград-Стара Загора-Шумен
  • Мнения: 512
Merilyn_33, изтрй си входящата поща. Не мога да ти пратя отговора на ЛС-то.

# 656
  • София
  • Мнения: 272
Да се отчета и аз - след 7 дни ударна + 5 дни ПЗ +5 дни П съм  на -6 кг

И сега да питам разбира се като новак  трябва ли да съм доволна или нещо не е както трябва.Старая се да спазвам всичкона 100%. Единствено се съмнявам в един пуешки медальон който хапвам от време на време - на Браво, на етикета на който пише следи от соя глутен и лактоза, ама вече съм го купила и чак в къщи видях че пише такова нещо. Вода -2.5 литра (страх лозе пази) Само вчера ми беше трудно с яденето  ама кво да се прави - емоции  Embarassed Embarassed
 

# 657
  • Мнения: 5 001
Да се отчета и аз - след 7 дни ударна + 5 дни ПЗ +5 дни П съм  на -6 кг

И сега да питам разбира се като новак  трябва ли да съм доволна или нещо не е както трябва.Старая се да спазвам всичкона 100%. Единствено се съмнявам в един пуешки медальон който хапвам от време на време - на Браво, на етикета на който пише следи от соя глутен и лактоза, ама вече съм го купила и чак в къщи видях че пише такова нещо. Вода -2.5 литра (страх лозе пази) Само вчера ми беше трудно с яденето  ама кво да се прави - емоции  Embarassed Embarassed
 

Добре се движиш!  Hug
Махай тоз пуешки медальон....Не е режимен,ще ти обърка нещата.....

# 658
  • Мнения: 63
Пфффффф, голяма вкусотия тез' пълнени тиквички и патладжани eat
Пълних ги с вътрешността им, задушена с кайма (мляно месо), лук, морков и мноооого копър, накрая залях с яйца и извара Абе горе-долу като вчерашната ми манджа, но с друг облик  hahaha Мммммм.....
Ама май още тази вечер ще свършат. Утре пак ще готвя  Tired
Друго са си сухите пържоли - ядеш, ядеш, засищаш се и  нямат свършване, пък тез тиквички и патладжани така да ме разяждат  Rolling Eyes

# 659
  • Мнения: 5 001
Пфффффф, голяма вкусотия тез' пълнени тиквички и патладжани eat
Пълних ги с вътрешността им, задушена с кайма (мляно месо), лук, морков и мноооого копър, накрая залях с яйца и извара Абе горе-долу като вчерашната ми манджа, но с друг облик  hahaha Мммммм.....
Ама май още тази вечер ще свършат. Утре пак ще готвя  Tired
Друго са си сухите пържоли - ядеш, ядеш, засищаш се и  нямат свършване, пък тез тиквички и патладжани така да ме разяждат  Rolling Eyes

hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Яж кака,яж.....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Hug  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт