Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 672
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 7
вани ник , благодаря ти . Аз взех защото гледам доста закусват с шунка  newsm78 Значи ще хапна това,което купих и повече няма. Laughing Аз най-вече питам за закуската защото обяда и вечерята са ми ясни.За закуска мляко с кафе,екскузия,тричава филийка но и искам нещо месно обаче да не е готвено.
Ами направо мятай върху филийката пилешка пържолка  Laughing Или парче варено пилешко. Принцеса с кайма можеш да си направиш. Английска закуска в дюкански вариант: филийката отделно, като хляб, а в чинията пилешки пържолки и яйца на очи (разбира се, във вода). Пастет от дробчета.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Добро утро
сиси в книгата пише че всичко от първия ден, но доста от момичетата го правят постепенно
и аз като музичка да призова ПИЙТЕ ВОДА!!! ЧИСТА ВОДА! НЕ КОЛА ИЛИ СТЕПЧЕТА!
Сега да си кажа че изобщо нямам апетит . не ям триците сутрин (гади ми се от тях нещо) , после ям в 11 и чак в 6-7 вечерта
иначе вода си пия достатъчно. 3-4 литра, изобщо не се сещам за сладко и подсладители, имам една режимна желирана торта 1 седмица стои в хладилника и сме изяли само половин (с моя)
Надявам се да ми дойде апетита. То мисля и първия път бях така в началото но после се оправих
целувки от снежна Финландия  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug


И аз съм така-нямам апетит и се тъпча на сила!Последвах съвета на момичетат и ям по повече-резултат е +600гр.!Направо незнам какво се случва  newsm78  Днес отивам на фитнес   jump  -да помогна малко на Дюки,че май сам няма да се справи!

# 692
  • Мнения: 158
Вариант за закуска, която би Ви заситила за около 3 часа: Дозата трици се разбърква с вода, слага се в микрото да набъбне, добавям 1 варено нарязано яйце, сирене(извара), кълцано месо и кимион, това е вариация на попарата на Мастъра и качамака на Lucie.........


Днес се ударих два пъти в един рафт smile3557, втория път обаче беше недвусмислено..и сега след Дженуша, която се спъна в кучето   animal037 и си счупи носа, аз без да се спъвам в подобно, съм с разбита кратуна, чакам тъпо и упорито да ми спре кръвта и обмислям дали да не се самозалепя с Каноконлит....... doctor

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 11:57 от zorita

# 693
  • Мнения: 170
Момичета, ще ви споделя нещо което ми звучи като виц, такова чудо не ми се беше случвало....
Досега мъжете винаги са се оправдавали, че ме харесват, но килцата ми са в повечко...Е, опретнах се на Дюкан, свалих близо 50 кила за година ииии.....какво е обяснението на моя годеник с който напоследък нещата ми не вървят много гладко...На въпроса ми: "Какво не е наред помежду ни?", получих следния отговор: "Ами в последно време много отслабна, не те харесвам такава...искам да си пак такава пухкава каквато беше като се запознахме....помисли си добре дали още ще ядеш трици....".....Циците ми драстично били намалели, ханша ми бил намалял много, а оопс цензура Embarassed дупето ми се било смалило, а пък лицето ми било изпито и с една дума направо съм била станала грозна...(в тази връзка трябва да кача новите снимки с черната коса в албума си Wink).......Бил харесвал пълни и закръглени жени и дори когато сме се запознали(вече се бях вталила бая) съм била недостатъчно пълна за вкуса му....Верно, че винаги ми е казвал, че нямам нужда от диети и че така съм си добре, ама мислех, че всичко е от любезност и да не нарани чувствата ми....направо се видях в чудо...не, че му вярвам особено, но досега такова обяснение не бях получавала..... Rolling Eyes....

ПП И все пак вместо да се обидя ми се видя като доста голям комплимент да си призная.... Laughing Peace

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 12:17 от Tumba_lumba

# 694
  • Мнения: 158
Ревнува и го е яд, и ако не вървят нещата още от сега......айде пътя......не му хващай вяра, ти си се разкрасила невероятно, да ме прощава годеникът ти, аз като чуя такива приказки от мъжка уста и веднага включвам на директна предавка, и сега като те прочетох и запалих....другото ще ти го допиша на лични.........

# 695
  • Мнения: 27
Тумба Лумба а защо не попиташ приятеля ти дали ще му е много приятно да носи непрекъснато със себе си два куфара по 25 кг.Да спи с тях качени върху него,да се къпе с тях и изобщо да са непрекъснато увесени на него.Ако иска да пробва и тогава да казва,че така не те харесва.
А  ти наистина изглеждаш прекрасно и си много чаровна.Този които не те харесва просто няма вкус и не те заслужава

# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 360
ЯЯЯЯЯЯЯ малко самочувствие!!!!!!!!ААААААААААААА!!!!!!!!Аз ако бях- да съм си вирнала носа и ела да гледаш какво става!Една приателка казва: "Майка ти и баща ти да не са те гледали някой да се подиграва с теб!" Айде пътя и тва е!Мъже колкото искаш!  Hug   Hug

# 697
  • София
  • Мнения: 63
Ох, Зорита, направо ме разсмя  Joy Joy Joy, ама никак не си от тактичните, де  Joy
Може пък наистина човекът да харесва по-закръглени жени, аз познавам също  Mr. Green

Тумбе, най-важното е как ти се чувстваш, на мен ми звучиш свежо и със самочувствие, радвай се на новите си дрехи, нещата ще се наредят сами  Hug
Иначе така вкусно обясняваш, че досега съм пробвала 80% от нащата ти /, но милото не знае на кого дължи новите ми готварски умения  Heart Eyes/

Гардения, невероятна си, май няма никой по-търпелив от теб тук  Hug

# 698
  • Мнения: 1 310
Tumba_lumba, според мен изглеждаш прекрасно и свежарски.   bouquet
Моят съпруг също харесва дебеланки, но сега ме подкрепя, защото вижда, че се чувствам добре.  Peace

# 699
  • Мнения: 63
Тумбе, съжалявам, че го казвам , ама това са глупости.  ooooh! 
Толкова ли не може да намери причина, че това Confused:  
Какво е значението как изглеждаме, ако вътрешно сме си същите хора? Това обикновено се казва на/от по-пълни жени с ниско самочувствие. А една отслабнала мацка, разхубавена, горда с новата си външност, заслужава повече внимание и респект  omm
Браво, мила  Hug  Ти можеш да се бориш и да печелиш битките си. И ако на годеника не му харесва, че си жена и искаш да си красива, може би няма да те подкрепи и в другите житейски битки.
 Hug Hug Hug Ако все пак нещата наистина не потръгнат, приеми, че новият човек в теб, започва нов живот  Hug Hug Hug
talyyy , амми  Blush Докато детето спи съм отзивчива, но когато я хванат бесовете и аз съм "буря". Но тогава не пиша, да не ви стряскам  hahaha

# 700
  • Мнения: 158
Значи ли, че аз като харесвам атлетични мъже трябва да пратя моя на фитнес....защото се cхумна и не е както преди.

 Според мен не може единия да иска другия да се променя, само защото той така харесвал.......ами после и други претенции ще започне да има.........

Наистина не съм от тактичните, ама ми писна от номерата им...........частични случаи са тези, които харесват пълни жени, има и такива. Peace

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 12:44 от zorita

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 16
Jijafka това състояние е чистене на организма от токсини.нормално е и ще отшуми за 2-3 дни,получава се при всяка правилна диета.Така бях като спрях цигарите,и сега от режима пак съм така,ще мине.И аз съм като теб-четвърти ден,боря се за десетина килограма.Малко съм разочарована,че нямам минус,не бързам до лятото има време.До тогава мисля да се променя тотално-няма да пуша никога,ще отслабна и ще си сменя  прическата .Това го правя само заради себе си. Laughing
Tumba_lumba,страхотна си,гледай ти да се харесаш и да ти е гот.Не му обръщай внимание на Него,може би отслабването ти не е причина да не те харесва толкова много вече.
Приятен ден на всички. Hug Hug

# 702
  • Мнения: 139
Tумбеее ooooh! направо ме изОми тоя твоичкия  Shocked Не искам да кажа, че няма такива хора тип ''касапи'', ама  newsm78 А скоро ти разглеждах албума (ти си една от първите, която силно ме впечатли с промяната) и си викам - Гле'й к'ва Убавица е станало Тумбето....то само лумбата и останала hahaha Не сериозно, СТРАХОТНА СИ  и както ти казват и другите, (знам, че е по- лесно отстрани), ама ако се върнеш назад и се ''оформиш'' по неговия вкус, не се знае какво друго ще измисли и пак претенции...иди, че ги разбери някои  newsm78

Мнооого тА либя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesти си нашата гордост Hug Hug Hug

# 703
  • Мнения: 4
sneji_bs благодаря за отговора , поуспокоих се, аз пък в момента нямам достъп до кантар и чак на 4ти февруари ще мога да се премеря, дано да има някой и друг минус до тогава. И при теб също де. Hug
Tumba_lumba мъжа ти май наистина ревнува от постигнатите резултати, не го слушай, изглеждаш прекрасно, направо щях да падна като видях разликата на снимките. Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 198
Здравейте  Mr. Green
Днес кантара пак ме зарадва  Mr. Green
По малко по малко приближавам целта  bowuu

На някоя от предните страници видях че пише да се пие предимно вода, а не кола или степче.
Колата ок - газирана е, ама степче защо не може - след като може да се прави с кис. мляко, защо да не се пие.  newsm78

Така повече ми върви пиенето на течности. Някак водата....  Tired не мога да я пия  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт