Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 678
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 3 100
имам въпрос за триците и хлебчето, направено от тях.
1 някой да е опитвал да бърка в машина за хляб? става ли? а мая на прах може ли да се сложи? а на каква програма?
2 хлебчето издържа ли ден-два във времето или трябва всеки ден да се бърка ново?

и друг въпрос - каква е тая диетична майонеза? аз за такава не съм чувала. това съмвсем образователно го питам - майонеза и в обичайния си живот не ям.

за доклада - вчера ни беше денят за седмичен пазар, така че купих всичко разрешено за ядене и в добро количество, и по таз причина от днес няма да имам повод да бягам по линията. изварата ме изненада с гаден вкус - не бях яла до сега - представях си я с качества по-като сирене, а то не било така. уж сложих разни аромати и миризми, но пак ми е гадна. ще финализирам това кило и май ще приключа с нея; колкото до килата - батериите на кантар сдадоха багажа, така че днес не мога да се премеря. не че е болка за умиране - ясно е, че трябват месеци време, така че няколко грамчета днес няма да ме ощастливят крайно, а и наскоро спрях цигарите, което допълнително ще затормози процес. освен това си мисля, защо трябва да се меря, ако самата з не зам колко искам да отслабна. ако човек знае, че иска да се хареса като се види в огледалото, кому е нужно да знае точно колко е свалил  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 7
Тумба - лумба , разби ме твоя човек. Изглеждаш страхотно - мацка със самочувствие, а такива трябва да се завоюват, да се грижиш да си на нивото им , че ток виж огледали се за някой по- мъж от тебе. Вирвай си носа и хич не му се връзвай!
Маик, за хлебчето да се изкаже някой по-опитен (аз си бъркам дозата всеки ден).Майонеза - приготвена по рецепта от форума друга не.И за меренето , ако не знаеш колко си свалила , колко дни ще направиш 3-та фаза, а и все ни се струва, че може още малко да отслабнем.Постави си цел и нея гони.

# 707
  • Мнения: 3 100
разбрах. не ми беше хрумвало това за 3тата фаза - явно защото ще дойде след месеци време Rolling Eyes

а каква е дневната доза хлебче от трици? в отделната тема има рецепта за хлебче, в която се слагат 200 гр. трици, което се разминава с препоръчката за 3 с.л. трици на ден.
може ли рецепта, моля.

# 708
  • Мнения: 63
М*мка му и ОВУ  smile3511
Колко време трае този период? Кога ще идва МЦ-то?
Отивам за тест.

# 709
  • Мнения: 7
2 с.л. овесени трици;1 с. л. пшен. трици ; 1 яйце ; 1 с.л. извара;1 ч.л. бакпулвер - 4мин. макс мощност в МВ .Изваждаш веднага да постои 5 - 10 мин. и можеш да го запечеш на тостер или тефл. тиган
Гардения що така ?

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 14:51 от rtery

# 710
  • Мнения: 7
Тумбичка, това май не е твоят човек  Thinking
Вярно, че мъжете не били кучета и кокали не ядяли, вярно, че повечето от тях явно или тайно обичат жените да са позакръгленки. Но мъж, който обича жените да са много дебели и толкова държи на това, та чак си разваля отношенията с любима жена, защото била отслабнала, да знаеш, че си има някои дълбоки проблеми и комплекси със сигурност.
Никога няма да забравя един филм по Дискавъри, разказваше се за мъжете-угоители. Един такъв много се  гордееше, че харесва дебеланки, беше си направил групови еротични снимки с такива по 100-120 кг. А собствената си съпруга държеше вкъщи, хранеше я, обгрижваше я с любов и я убеждаваше колко е красива за него. Тя беше над 250 кг. и не можеше да става от стола, по-късно дори и от леглото. Извинявам се, че ще вмъкна и такъв елемент, но мисля, че в случая ще е от полза ... той с усмивка обясняваше, че мастурбирал, като я гледал, защото било физически невъзможно да прави секс с нея. Той я е насърчавал през цялото време да дебелее. И мисля, че ключовите думи тук бяха безпомощност и зависимост.
Това от едната страна. А от другата, не е добър партньор този, който не те подкрепя, когато се опитваш да се промениш за добро. Още по-малко пък този, който те отхвърля, защото си успяла да се промениш за добро. То май това не е от друга страна, ами баш си е пак от същата.
Колкото до теб, ама толкова си хубава, толкова свежо и лъчезарно излъчване имаш, че неволно се усмихвам на всяка твоя снимка. Главата горе и гледай напред, а господинът да си гледа работата и да ходи да си търси някоя друга.

# 711
  • Мнения: 158
М*мка му и ОВУ  smile3511
Колко време трае този период? Кога ще идва МЦ-то?
Отивам за тест.

 hahaha hahaha hahaha   EFP

Ама така ма напря отвътре..........май мъжо ти е чул пожеланията ми  luvbed

miss Marple  newsm10

3 супени л. трици, 1 яйце, малко мляко на око, бъркаш и изсипваш в пресата за сандвичи, става невероятно бързо, мързеливо и хрупкаво...........кеф ти малка пица, кеф ти сандвич, кеф ти хляб.........

за 6 дни хляб: 12 с.л. овесени трици, 6 с.л. пшенични, 1 кофичка кис. мляко, 2 яйца или повече, вариации на хляба има колкото си искаш, крайният резултат е винаги хлебесто нещо, бакпулвер,всичко се смесва, разстила се върху хартия за печене, пече се до златисто , разделяш на 6 и в хладилника, проблемът се явява после........така хубаво ухае, че е невъзможно да се озаптиш и да не хапнеш повече от едно парче.С което надвишаваш дневната доза трици.

Последна редакция: чт, 21 яну 2010, 15:22 от zorita

# 712
  • Мнения: 141
Добър ден!
Gardenia, http://www.surecheck.info/clogin.php  Laughing
маик, за меренето си ми написала мислите. Достатъчно е да знаеш от колко си тръгнала, пък лесно ще се измериш, когато харесаш огледалото, за да си сметнеш третата. Струва ми се нормално човек да харесва форми, а не цифри. И на мен 50кг ми изглеждат прекрасно като дамско тегло, но не мога да си се представя на толкова, не знам дали и кожа ще ми е останала. Thinking

# 713
  • София
  • Мнения: 2 901
Мис Марпъл, чудесно изказване! Мислех да ти го пратя на ЛС, защото дълго се чудех дали да пиша нещо по темата (каквото и да напиша, това си е чиста проба месене в живота на други хора), но мисля, че и подкрепата ми към поста ти ще е полезно за всички, които се съмняват, че правят тази промяна със себе си за добро! Няма да коментирам дали това е мъжът за Тумба-Лумба или не, но при всички случаи човекът страда от факта, че тя така шеметно се променя. Със сигурност вижда, че става по-красива и вече има опасност все повече хора да видят това и тя вече да не бъде само негова или просто да я изтърве. Комплекси, страх - основата е една и съща. Да не говорим, че вчера мъжът ми ми направи коментар: "Ти вече трябва да спреш, ще си увредиш черния дроб!", аре, да се обстрахираме от факта, че аз отдавна съм постигнала желаните килограми и той не го е разбрал, ами да не ми се прави на много загрижен за черния ми дроб или черните ми очи по-скоро! Ха!

По отношение на водата и другите течности, аз съм така - пия вода между храненията, но на хапване предпочитам да преглъщам с нещо с вкус. Друг е въпросът, че ако тръгна с вода и по време на хранене, трудно преминавам на подсладена напитка. Иначе, съм намерила 1 "ябълка" на Clever дето е към 40 ст, май по литър и половина е шишето, и добре ми идва на джоба и на езика по обед.

Кой се оплакваше от задържане в началото на режима поради спиране на цигарите? Беше изброила менюто си, но не забелязах течностите как са? Ти пий вода колкото можеш повече, и никотинът в тялото ти и другите токсини трябва да се изчистят и за това е нужно и време, и вода, и режимно хранене! Успех!

# 714
  • Мнения: 3 100
да - това с машината за хляб беше тъпо - наистина хлябът става бързо.
току-що врътнах някакви кексовидни хлебчета (във форма за мъфини става чудесно) - сложих толкова смес, че да ми се падат х 2 'кексчета' на ден - не закусвам, така че по тоя начин ще имам за обяд и следобедна закуска - вечерите минават по-бързо при мен - децата пищят, аз се карам, събирам играчки, подрежадам стаи, сервирам вечери, отсервирам - времето до 10 минава незнайно как, като през туй време наливам айряни, за да се движа...

благодаря за търпението и отговорите. внимавам да не задавам пре-глупави въпроси  Peace

# 715
  • Мнения: 359
Добър  ден! Heart Eyes

Тъй като се водя болна вкъщи, и нямам работа  да взема да обявя

Софийска среща Събота 23.01.2010 В Дивака на Гладстоун


Всички са поканени.

Айде целувки на всички, аз отивам да се наливам с чай и лимони Simple Smile Hug Hug Hug Hug Hug

# 716
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Маик, прочетох нещо, което може да ти попречи в свалянето на килограми и се включвам веднага. Как така не закусваш? Редовното хранене и в добри количества на режимните храни е ключът към отслабването. Иначе ще държиш организма в режим на запасяване и възстановяване на килограмите. Тук всички непрекъснато повтарят, че трябва да се яде. Тези кексчета са ти просто закуската, към която аз бих добавила и пуешко или извара в П дни, доматче и извара в ПЗ дните. Обедът си е вече друго, следобедната закуска - трето и т.н. Намери време за ядене, то пък колко удоволствия имаме през деня ...  Joy

Днес ми е протеинов четвъртък! Закусвах си триците с мляко, обядвах риба на скара и сега се чудя за вечеря дали да пека дробчета с лук или да варя пилешка "шкембе" чорба с бяло месо или пък и двете?  newsm78

Моят кантар сутрин показва едно, на обяд друго и то винаги по-надолу. Днес имах 800 гр. разлика между сутрешното и обедното мерене.  Shocked Има ли други, дето по обяд са по-лекички и ефирнички? Laughing

Венерас, що така бе среща в тази събота?   Sob cryАми аз в неделя съм на изпит - ся да чета ли в събота или да не чета пък да дойда? Скорошно оздравяване  lovekiss

# 717
  • Мнения: 445
Здравейте!!! Аз да се отчета -600гр. Включвам се с едно въпросче...на първа страничка пише, че може да се хапва телешко шкембе, по този повод не може ли се сътвори едно истинко шкембенце, естествено без масълцето?

# 718
  • Мнения: 3 100
амиии, то такова, аз никога не съм закусвала, мрън, мрън. още като дете имах караници с мама, че не ям преди училище. а откакто пия кафе, демек от преди 15 и повече години, съвсем твърдо хранителният ми ден започва след 12. т.е. за организма ми не-закусването не е шок. шокът дойде от днешната обедна извара, така да се каже.
ей, как се чувствам сега все едно съм ученичка и даскалът ме е хванал в крачка - той ме шари с пръчка, а аз се оправдавам Wink
и явно свалям килограми/обиколки, защото дънките ми са видимо отпуснати, а коремът - не-такъв, какъвто го помня отпреди 3 дни време  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 617
Добър ден!Сега ще си повторя въпроса от вчера и не ми са правете, че не знаете! JoyТа: може ли да се консумира ябълков пектин по 1 ч.л.?По- дъртичките знаят отговота, защото имам спомени, че преди около 180 теми се е коментирало.
Аз откакто съм на ПЗ не мърдам.Мнооооого ми се ще да започвам от сега да си скубя косите, че ми се струва, че тоя път мойто  нежно тяло ще ми спретне отново някакъв номер на задържане още от самота начало.Вече драстично намалих млечните и сладкото, та ще видим.Предният път със схемата 4/3 много  бавно ставаше, та сега няма да я променям.Щом дори Дюкан е казал, че тя е най-ефикасна, значи измишльотини от рода 4/3, 9/10, 7/8ми и т.н  няма да спазвам ! Naughty
Аз вчера си направих тиквичките и са стахотни!!!Добре, че сте вие, че от толкова много рецепти не мога да си избера, докато някой не ме подсети за нещо.
Честито на Татитчето!!!Аз даже не съм разбрала, че е бременна!Да и е живо и здраво златцето!Аби, душо и за теб сега разбирам!Престъпление от моя страна, сега ще отида да се самонакажа!Какъв ще бъде наследника - розов или син? Лека, безпроблемна и безаварийна накрая бременност!  bouquet
Вчера прочетох много стари муцуни, но за съжаление не можах да се включа. Hug
Венерка, нова прическа? Hug
Тумба-лумба, като прочето за половинката ти веднага ми изплува един филм по Дискавъри, в който се описваше психично състояние, близко до това на мъжът ти.Мъжете харесват дебели, затлъстели, та чак огромни и трудноподвижни жени.Обичат да се грижат за тях, да ги галят, да ги хранят, да им готвят и т.н.  CrazyВ никакъв случай не искам да кажа, че твоят човек не е в ред, просто - свят широк- хора всякакви.Може наистина да си му харесвала преди повече.В случая е по-важно кое е по-добре за теб и как се харесваш ТИ!
Гарденийка...някой май е спал без гащи! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт