Пътят за отслабване е начертан - отслабваме бързо или бавно с Дюкан - 220

  • 33 646
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Добър ден!Сега ще си повторя въпроса от вчера и не ми са правете, че не знаете! JoyТа: може ли да се консумира ябълков пектин по 1 ч.л.?По- дъртичките знаят отговота, защото имам спомени, че преди около 180 теми се е коментирало.

http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/07/02/%d0%b7%d0%b0-%d0 … 0%b8%d0%bd%d0%b0/

# 721
  • София
  • Мнения: 570
Като прочетох линка, даден от smileys (аз всъщност вече съм го чела преди доста време, ама не се сетих веднага) и се зачудих за какви твърди пшенични трици говори Дюкан. newsm78 Тези, които ги има по магазините, са ситни като брашно. От една мелница , от която ме снабдяват кумувете с брашно, взимам и пшенични трици и те пак са ситни като брашно. Thinking
Гарденийка, направи ли теста? Да не би  preggo Признавай бързо.
маик, и аз не закусвах години наред, ама сега без да закусвам не мога - започва да ми прималява. Така че малко се насили, бързо ще свикнеш. Peace
Валентина, със сигурност мъжъти не се е притеснил за черния ти дроб. Wink Честита ти шофьорска книжка. Сега се мятай веднага в колата, за да приктикуваш, че мине ли време е по-трудно.

# 722
  • Мнения: 617
Добър ден!Сега ще си повторя въпроса от вчера и не ми са правете, че не знаете! JoyТа: може ли да се консумира ябълков пектин по 1 ч.л.?По- дъртичките знаят отговота, защото имам спомени, че преди около 180 теми се е коментирало.

http://dukanskirecepti.wordpress.com/2008/07/02/%d0%b7%d0%b0-%d0 … 0%b8%d0%bd%d0%b0/
Благодаря много.Не очаквах в рецептите да намеря отговора.

# 723
  • Мнения: 141
verche, не си ли яла от едрите? Аз ги обожавам и категорично предпочитам. Купувам ги от Пикадили, а преди години - от аптеките.

# 724
  • Мнения: 198
Пак няма кой да ми отговори за степчето, ама аз пък ще питам друг въпрос  Blush Laughing

Правих следобед пил. дробчета по тази рецепта, взета от тук...
Пилешки дробчета със заливка

    * 1 пакет пилешки дробчета
    * половин кофичка кисело мляко 0,1%
    * 2 яйца
    * сол
    * черен пипер

Слагам един пакет дробчета с малко вода във фурната на 250 градуса със сол и черен пипер.
Когато добият златист цвят, правя застройка от яйцата и киселото мляко и всичко запичам наново до златисто.

Обаче дробчетата станаха леко горчиви  Shocked Close
Нормално ли е това. Да не съм сбъркала аз нещо. В дробчетата не се съмнявам, макар че знам ли - всичко изглеждаше наред с тях  newsm78

И още нещо - започнах да си правя тричав хляб по рецепта както обикновена питка с брашно, само че слагам трици.
Ест. че количеството не е за 1 ден, ама като мине ден два и става също гадно за ядене  newsm78 Някак сухо едно такова  Sick Виждам че има рецепта в която се слага и извара, но аз не мога да намеря, та може ли да сложа 1/2 кутия Ескуиза  newsm78

# 725
  • Мнения: 170
Боже момичета, невероятни сте...нямам думи...благодаря ви сърдечно на всички, които се отзовахте....в темата и на лични....мога да кажа само едно - ВИЕ СТЕ СТРАХОТНИ И АЗ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА ОТ СЪРЦЕ....

ПП Ми6ка81, паролата е в подписа ми под албумчето - 1234....(личната ти е пълна и не позволява изпращане на съобщения)

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
е все намирам какво да ям и да съм в диетата

сутринта мляко с трици
обед малко телешко задушено с малко лук и диетична сол
вечер пилешки гърди на тиган с дижонска диетична горчица

мислия че се оправям някак си и свиквам с месата

за три дена съм минус два килограма незнам това зле ли или добре , но не смятам да се отказвам

а и сланинките ми по талията забележимо са намаляли .......

# 727
  • Мнения: 0
Tumba_lumba---Скъпа ,подкрепям те продължавай да сваляш с всеки свален кг. ти ставаш все по- прекрасна. И аз да съм на местото на твоя приятел и аз ще се притеснявам да не те заглеждат другите мъже. Когато сме по-пълнички  сме само техни, но щом започнем да придобиваме човешки форми сме апетитни  и за другите и тогава започват да се притесняват  bouquet  bouquet  bouquetКазали са хората за всеки влак си има пътници. Да ама зависи колко пътници ще се загледат във твоя влак Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 728
  • Мнения: 28
Добър вечер!
Седя си аз тука и си ръфам едни пилешки бутчета, подлушвам и гледам Татит родила...

Tatitt  честита дъщеря! Да е здрава и щастлива, много късметлива, да не е горделива и от теб два пъти по-красива...


Мастърче  Heart Eyes, пак размаха черпака! Какво ще кажеш да те назнача за придворен готвач- така започвам режима още веднага. Леле егати мъката- хем не искам да ям какво да е, хем нямам време да сготвя... и си карам на тричаво кексче, кисело мляко и ябълки, ма то по едно време си искам и супа...

Свекърва ми в началото носеше сготвено в буркани, ма то не става за ядене- отгоре три пръста лой  Sick... То и сина и не искаше да ги яде...И от там директно на мама за кучето... Joy

Сега ви казвам чао, отиваме да се чипкаме...

 Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 397
Пак няма кой да ми отговори за степчето, ама аз пък ще питам друг въпрос  Blush Laughing
Я да видим кой не чете отговорите на въпросите си.  hahaha

При мен може би оказва влияние и това че пия доста кола и малко вода.
Е от вчера имам 2-литрово шише със степче...
Вода. Чиста. 2 л на ден. Ако искаш да отслабваш и да не си прецакаш някой орган.
За колата - Мастър Н е обяснила преди няколко страници защо пречи на свалянето. Степчетата са пълни с разни Е-та и подсладител, който също забавя отслабването.  Peace

Аз да ви кажа честно, като пиех по-малко кола свалях повече сякащ Thinking

Ми нормално...въглеродният двуокис спомага за усвояването на ВСИЧКИ калорийки....Пък на мен ми влияеше и повечето подсладител...

Моннн, същата доставка като твоята чакаме.  Party  Hug

# 730
  • София :(
  • Мнения: 215
          Девойки, добра ви вечер  Hug
     Tumba-lumba, мъж и акъл са несъвместими понятия. Хич да не ти пука какви ги плещи любимия образ, пък ако продължи, значи му е време за червен картон  Hug МъЖОве колкото искаш, важното е ти да се харесваш в собственото си тяло и да се чувстваш добре  Peace А ти определено от ден на ден ставаш все по-хубава. Башака дето си лъчезарна, усмихната и чаровна колкото си искаш  Wink
     zorita, май и аз като теб включвам на директна предавка в такива ситуации  Joy
     miss Marple, това и аз съм го срещала като любопитка, ама сага като го прочетох отново и се зачудих що за болни мозъци има по белия свят... То това е като да ближеш сладолед през витрината  ooooh!
     Отплеснах се пак, ама нали хем ми е черно цялото мъжко съсловие, хем съм си почитател на екстрите, които осигурява и все се напиням да проумея елементарната им мозъчна дейност..., белким се науча да ги експлоатирам пълноценно и ефикасно  hahaha
     Аз изпонаготвих за моите мъже и вече съм готова да се предавам на Морфей, също като тези сладки кожуси

                                                     

     а на вас пожелавам


                                                                                             

# 731
  • Мнения: 262
Лека нощ, момичета!
Няма да дочакам първа страничка. Едва гледам.
Гарденийка, права си за двусмислието в поста ми - няма да спра, докато не махна минуса, днес съм на ПЗ Simple Smile Трябва да отслабна, че сме на маскен бал и тоалетът ми е доста фриволен  Laughing
Зоритке, умрях от смях с твоите премеждия Simple Smile)) Шегата настрана! Дано си добре и удареното да не се е подуло много!
Тумбичке, обичаш ли този мъж? Би ли го обичала по същия начин, ако напълнее с 20 или повече кг? Само на този въпрос си отговори и ще знаеш как да постъпиш  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 5 001
Мастърче  Heart Eyes, пак размаха черпака! Какво ще кажеш да те назнача за придворен готвач- така започвам режима още веднага. Леле егати мъката- хем не искам да ям какво да е, хем нямам време да сготвя... и си карам на тричаво кексче, кисело мляко и ябълки, ма то по едно време си искам и супа...

Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Ми....гОТОВО БЕЙ! Laughing Laughing Laughing
сАМО ДА ПРЕСТАНЕШ ДА КЪРМИШ и съм на линия!  smile3534 smile3533

Абиииии  Hug Hug Hug А,тъй! Натриваш носовете на новите....дет' питат,пък после не четат   Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Марпълчееее...писах ти на ЛС.... Hug Hug Hug Hug...Както са казали Х'американците...ДОН'Т ПУК!!! Hug Hug Hug
зОРИТКЕЕЕЙ....Залепи си се с канокОлит? Как е тиквичката след удара?

# 733
  • Мнения: 25
здравейте, със сигурност въпросът ми няма да е актуален, но...четох рецептите за ударния период(днес ми беше 1-я ден) и срещам кисели краставички. в маринатата им няма ли захар или са някакви специални.Simple Smileа да добавя и за маслините и гъбите иам ли ограничение?

# 734
  • Мнения: 158

зОРИТКЕЕЕЙ....Залепи си се с канокОлит? Как е тиквичката след удара?


Имам проблеми с централното заключване..........  Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт