Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 26

  • 71 498
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Аз съм примера за бавно сваляне. Когато имаш по-малко кг за сваляне става по-бавно но по сигурно. Продължавай и аз ходя на фитнес, при мен усещам,че намалява обиколката.
Успех  Peace
За млякото ми се струва,че няма особено значение колко % е аз ям доста повече пловоде по 1 на хранене ако е мандарина 2 може и 3

# 16
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз мога да се включа в надпреварата за бавно сваляне!  bowuu  Joy
Обаче, за протокола, трябва да отбележа, че не винаги съм сериозна!  Blush

# 17
  • Мнения: 54
Благодаря ви момичета за бързите отговори, но при мен проблема е че имам цели 15 кг за сваляне и затова ми е обезсърчаващо 1 кг за 1 седмица, доколкото знам в началото на всяка диета се отслабва по-бързо, след това процеса е по-бавен.

# 18
  • Мнения: 52
Само времето ще покаже какво ще се случи,не се отказвай, после ще ги сваляш с часове  Hug Peace

# 19
  • Мнения: 171
Всеки човек е индивидуалност, не се отказвай Simple Smile
А и 1 кг не е лош резултат  newsm10

# 20
  • Мнения: 54
ОК, вдъхнахте ми кураж, продължавам, ще променя млякото на такова с 2% масленост пък да видим. А фитнес инструктура ми каза че диетата е ОК, подочух и за l-карнитин та ще пробвам и него преди тренировки и дано има по-добри резултати. Ще пиша другия понеделник с отчет. А междувременно ще започна да си следя и размерите на талия, ханш и бедра.

# 21
  • Мнения: 52
Според мен забрави за Л-карнитин и Фетбърнар! Когато ги спреш ще си отвориш беля.  Peace

# 22
  • BG
  • Мнения: 2 217
estrea , ако имаш възможност, допълни усилията си с LPG или Vela Shape. Резултатът е невероятен!  Wink

# 23
  • Мнения: 52
Стефи,разгледах подробно 3тата диета е как може зеле и моркови + верени картофи или салата+ картофи/ориз/царевица/овесени ядки няма ли да е прекалено или по 5лажици и от двете и цял ден да не излизаме от кухнята?
И тези грамажи много ме затрудняват не мога да си намеря кантарче

# 24
  • BG
  • Мнения: 2 217
VesitoAJ, не съм правила третият режим, за съжаление, и не мога да ти споделя опит. Но като нямаш кантар ще преценяваш на око - нямаш избор. Аз лично пека картофи, които консумирам цял ден, ако имам време правя прясна салата всеки път, ако нямам - една купа за деня.  Peace

# 25
  • Мнения: 52
По скоро ме притеснява зеленчукци зеле моркови картофи,но все пак картофите са си зеленчук освен въглехидрат
или салата каквато и да е и пак картофи
шоу

# 26
  • BG
  • Мнения: 2 217
По скоро ме притеснява зеленчукци зеле моркови картофи,но все пак картофите са си зеленчук освен въглехидрат
или салата каквато и да е и пак картофи
шоу

До колкото разбирам, едното е салата (кавато и да е), а другото е зеле с моркови. Но аз не косумирам много зеле, защото стомахът ми не се чувства добре ...

# 27
  • Мнения: 52
Говоря ти за 6ти и 7ми ден от 3тата диета

# 28
  • Мнения: 390
Здравейте, и аз съм тук! Да дам отчет 5ти ден от първа диета /за незнам кой път/ -1,5кг. Предната вечер имахме гости и ... се освиних, но за сега добре.
На мен проблемът ми е не да не ям, защото честно казано като не съм на диета ям много по-малко, но предимно вечер и предимно боклуци /салами, шоколади.../. Та проблема ми е да ям нещо малко и вкусничко. Та всвки ден се чудя какво да измисля. Ако искате ще дам някой идеи.
Вчера си правих картофи /срязани на 2 на 3/ на микровълнова отгоре с малко сол и малко масло и се пекат около 15-20мин докъто омекнат.
Една салатка за утре моркови+праз+сол+зехтин+лимон.

# 29
  • BG
  • Мнения: 2 217
Говоря ти за 6ти и 7ми ден от 3тата диета

И аз ... Говоря за салатката на обяд и на вечеря.

6ти ден
8:00 час филийка хляб с лютеница
10 часа зеленчук + варено яйце
12 часа салата + картофи/ориз/царевица/овесени ядки
16 часа зеленчук + варено яйце
19:30 салата от зеле и моркови + варени картофи



ягодов аромат, салатката звучи прекрасно!!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт