Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 26

  • 71 494
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 54
estrea , ако имаш възможност, допълни усилията си с LPG или Vela Shape. Резултатът е невероятен!  Wink
Това какво е? За пръв път чувам.

# 31
  • BG
  • Мнения: 2 217
estrea , ако имаш възможност, допълни усилията си с LPG или Vela Shape. Резултатът е невероятен!  Wink
Това какво е? За пръв път чувам.

Това са процедури с машина, която спомага за отслабването.  Peace

# 32
  • Мнения: 52
без картофи
само салатка,бем картофите

# 33
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добър ден от мен!   bouquet

Да почерпя с едно чайче:



Днес съм на супи и таратори, защото прекалих с яденето и сега е един глад  ooooh!

Много е тихо в темата ... Къде сте?  Thinking

# 34
  • Мнения: 52
Мерси за чайчето!!!
Днес се претеглих и нищо пак нямам резултати 7ми ден от втората диета 2кг за 21дена

# 35
  • BG
  • Мнения: 2 217
Мерси за чайчето!!!
Днес се претеглих и нищо пак нямам резултати 7ми ден от втората диета 2кг за 21дена

 Shocked Уби ме!

# 36
  • Мнения: 390
Мерси за чайчето!!!
Днес се претеглих и нищо пак нямам резултати 7ми ден от втората диета 2кг за 21дена

 Shocked Уби ме!
недей, моля те  Naughty

# 37
  • Мнения: 52
Това е ! Кантара не показва нищо различно. Усещам,че намалям в обиколката и това не е малко! А и комбинирам с фитнес.

Не се отказвайте тези,който са като мен аз продалжавам.

Днес чак в 14 ядох за 1ви път

# 38
  • Мнения: 52
Привет момичета! Кафето днес е от мен  Hug


Всъщност кой каквото си пожелае  Hug

Изядох първата си филийка от доста време насам с лютеница беше  Hug

Само сладичкото ми липсва  ooooh!

Хубав и минусов ден на всички!

# 39
  • Мнения: 857
Здравейте,
за пореден път започвам диетата,но се надявам този път да я направя и най-накрая да отслабна.
Стимулирала съм се много, взех си Аб-слинг за правене на коремни преси, ходят на масажи с LPG и с тази диета надявам се до пролетта да сваля 10тина килца.
Успех на всички!

# 40
  • Мнения: 390
Добро утро  Hug
Не мога да се похваля с минуси, но за това пък с плюсове  Laughing

Моята мутивация е: вчера си взех един скиорски панталон, който ми е леко тесен, а трябва да ми стане добре след 1месец да речем  Mr. Green

# 41
# 42
  • BG
  • Мнения: 2 217
Ето ме и мен, полу-умряла  Confounded (заради резултата на Весито - шегувам се, да не се засегнеш?!)! 

Аз съм в командировка. В хотела има кантар, но не ми е приятел!  Naughty

По отношение на свалянето на килограми, мога само да кажа, че когато се тренира се сваля по-бавно, но пък фигурата става по-атлетична.

Аз все още не мога да се организирам да тренирам и затова няма повече да се изказвам.  Embarassed

Успешен минусов ден!   bouquet

# 43
  • Мнения: 390
Защо няма диетуващиии. Само трите ли сме? Ще изгриза стените вече, почвам да изперквам от глад и се изнервям. А вкъщи трябва да готвя и постоянно някой яде нещо  Crazy И аз се изкушавам как да стане не ми е ясно newsm78

# 44
  • BG
  • Мнения: 2 217
ягодов аромат , не разваляй дисциплината, моля!  Naughty
Пфу, ти пък към стените се ориентираш - не са вкусни и не са хранителни! Поне към врата се насочи!  Peace
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Един стимул:



Когато съм гладна пия много вода или чай, може и краставица. Съвет, който работи - вземи си на чаят на Бул лайф за отслабване, наистина помага. Не става само за кърмещи.

Успех!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт