Телешко по ирландски - стъпка по стъпка

  • 9 041
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ех, че хубава рецепта. Определено ще се пробва. Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 2 671
Благодаря за рецептата.Обичам телешко,но трудно намирам рецепти ,при които да не става сухо. Hug
Сухо няма да стане, но ако не е крехко месото става жилаво  ooooh! (веднъж пробвах рецептата с телешки врат - ами месото си го изхвърлихме и си изядохме сосчето -толкова беше твърдо и трудно да се дъвче  Confused ).

# 17
  • Мнения: 952
Rumya - страхотно предложение. Винаги даваш много добри рецепти, така че ще се пробва и тази. Впечатли ме идеята за тъмна бира. Не съм се сетила.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 671
Благодаря ти,  Flutter

# 19
  • София
  • Мнения: 1 163
запис, че съм й хвърлила око на рецептата пък не искам да я изпусна.

# 20
  • София
  • Мнения: 599
Ето го моето телешко по ирландски



Месото се сготви страхотно (предполагам заради бирата, защото едва ли съм улучила кой знае колко крехко телешко), сосът е доста наситено бирен на вкус - но това предполагам е и чара на  рецептата   chef

# 21
  • София
  • Мнения: 2 671
Supermint,  newsm10
A и снимката ти е страхотна!!!

# 22
  • Мнения: 594
Момичета, знам че темата е стара, но имам въпрос ... Какво значи като количество една бира? Сложих половин литър, но вече втори път се налага да добавям вода ...  newsm78

# 23
  • Мнения: 7 091
Ирра, нали го готвиш под капак, няма как да ти изври освен ако не го готвиш часове? Една бира е 500 мл по принцип. Има и по 750.

# 24
  • Мнения: 594
Tandoori , благодаря ! Под капак го готвих, да... Около 2 часа на 4 степен от 6 възможни...Не знам защо така се получи. Може би съм прекалила с брашното - две с.л с връх...  newsm78 .
Нищо. Следващият път ще е с по-малко. Иначе стана вкусно  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 2 671
 Благодаря, Тандури. Наиситна е .5 л. бирата по рецепта.

I r r a , сигурно е било от брашното - с връх все едно са двойни лъжици. А и го остави на съвсем слабо да къкри под капак. Радвам се, че ти е харесало на вкус  Peace

Общи условия

Активация на акаунт