Който свари, той товари, скоро идва ФЕВРУАРИ (39)

  • 16 720
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Simple Smile
Благодаря, за прекрасните пожелания, да ви се връщат всиички хубави неща стократно и скоро здрави и пухкави резултати.
 Аз съм тежък случай със спането, в тази връзка половината рожден ден го проспах, синът ми е като мен и той обича да си спи до късно и да се излежава.
На Бръмби, Плами, Ради и всички мами с неразположения успех днес на прегледите и дано всичко се развие по-най добрия начин. Стискам палци за всички.
На роднините не се ядосвайте, пускайте си нещата които ви дразнят покрай ушите.
Дано само хубави новини да пишем и четем занапред в темата.
Ника бързо въстановяване на Борис, много са жалнички като са болни.
Прегръщам ви всички! Hug  bouquet

# 61
  • Мнения: 0
моя играе почти постоянно и се чудя от къде идва тази енергия, като аз вече много рядко и трудно ям, щото после ми се повръща от ритници... Нали последния месец по-малко мърдат, че им е тясно, ама това това май насила си прави още пространство.

# 62
  • Мнения: 304
Ето меееее!Върнах се от прегледа.Видяхме се с бебето,всичко си му е наред,дългокрак върви(да се начудиш на кого се е метнал с моите 1.60 и татковите 1.70),вече е 46см и 2650гр.Доки ме осведоми какво е усещането от протичането на водите и ме прати вкъщи на топло.След 10дни пак на запис на тонове.
Сега,щото съм шматка,да честитя и аз рождения ден на Лотлориен!Бъди жова и здрава и ти желая бързо и леко раждане(другото можеш да си го поръчва през годината) Hug Hug Hug!
Добре дошла на новата мама!
Моя бебефурчник не мога да му хвана спатиите какво точно прави,но определено се опитва да ми махне долните ребра. Mr. GreenСега ще се отдам малко на земеделие във Фейса.Хубав ден на всички!

# 63
  • Мнения: 206
Ника, много се радвам, че дребосъчето е по - добре!  Hug

welcome на още една февруарка!

# 64
  • Мнения: 85
Браво, Бобиш, за хубавите новини Simple Smile
Аз пък се чудя дали има някаква закономерност относно хълцането на бебетата в корема и наяве  newsm78 Щото мойто толкова много хълцаше преди да се роди и сега продължава да си хълца..ама направо като голям човек си хълцука, на мама диването  Heart Eyes

# 65
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Lothlorien, честит рожден ден!  bdbaloni hbday Пожелавам ти много здраве, късмет, любов и здраво засмяно бебче на финала! Hug
Хайде, Бръмби, стискам палци всичко да е ок!

# 66
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Моето бебе снощи за пръв път май хълцаше продължи доста време,моя мъж 4ак се притесни.
4естито на рожденни4ката.

# 67
  • Мнения: 307
Мисмолче дано бързо се преборите с това изсипване! Praynig
Да нагушкакш малката сладурана! Heart Eyes
Добре дошла и на новото майче!  bouquet

# 68
  • Мнения: 41
       Здравейте, аз пак бях без компютър, не съм чела от началото на предната тема. Засега само да ви поздравя, честит празник на Lothlorien, само положителни емоции пожелавам.
  Сега отивам да ви чета, после може да се произнеса по ключовите въпроси. Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 6 011
Мисмол, за хълцането при моят син помагаше само малко топла вода, нищо друго. И той много хълца, до ден днешен.  Laughing В корема обаче не е хълцал, за разлика от сегашния номер 2, който хълца по сто пъти на ден.
А иначе за пъпа педиатърката се опита жената да ми покаже как да го натискам и залепвам бързо, ама файда никаква, накрая ми каза да го водя през няколко дни да му сменя лепенката. Laughing Не ме бива в тези процедури. Laughing
Бобиш, браво за добрите новини!

Преди малко звъни свеки явно с тайната мисия да злорадства, че съм в 9-ия месец и вероятно ми е зле вече. Милата, какво ли разочарование изпита като разбра, че нищо не ме боли, не ми тежи, спя си като за световно, не ми се ражда още и съм в прекрасно настроение с чаша чудесно кафе в ръка.  Joy
Накрая заключи, че съм късметлийка, защото и с Борис съм била така /как пък помни, бре!/. Mr. Green

# 70
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Здравейте и от мен,

Сутринта ми беше едно сдухано, защото бебинка се беше кротнала, а иначе се събужда с мен, но сега се развилня, явно си наваксва  Simple Smile

Честит рожден ден на Лотлориен! Много здраве, любов и най-сладкото бебче!  newsm59

Бобишанче, браво за хубавите новини! И аз тихичко да се похваля, че шийката ми не се е скъсила за последната седмица, дори доки я измери малко по-дълга от последния път, така че смята, че може да изкараме още 2-3 седмици. А, дано!  Praynig

Стискам палци на Бръмби, Плами, Ради и всички мами с неразположения.  Praynig

Добре дошла на новата мама!  Hug

Още исках да пиша, но забравих  Embarassed

# 71
  • Мнения: 60
На мен пък онзи ден като ходих на преглед и лекарката ми каза че шийката ми е омекнала,това какво би трябвало да значи,предвестник на скоро раждане ли,какво Thinking

Честит юбилей на Lothlorien,да си жива,здрава,много щастлива и да гушкаш скоро най-прекрасното бебенце на света  bouquet

# 72
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Как разбират,4е шийката е омекнала или се е скъсила-с генекологи4ен преглед ли newsm78

# 73
  • Мнения: 85
Ника, то хубаво вода, ми туй диване като не ще вода...Не знае как се пие с биберон, милото..освен с лъжичка да й давам...Що ли едната цица не пуска мляко, а другата вода  hahaha

# 74
  • София
  • Мнения: 6 011
Ника, то хубаво вода, ми туй диване като не ще вода...Не знае как се пие с биберон, милото..освен с лъжичка да й давам...Що ли едната цица не пуска мляко, а другата вода  hahaha
С лъжичка, да, хубаво е, че не ще от биберон.
Айде, ся, ти и трета гърда ще искаш за какао да пуска.  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт