90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №76

  • 26 238
  • 774
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
  Благодаря отново Hug
 
   Сладурки как стои въпроса със соевия сос?Позволен ли е към ориза със зеленчуци?

# 736
  • Мнения: 1 718
По случай рожденният ден, отговорът е да. Wink

# 737
  • Мнения: 16
Пак опаткахме темата за една седмица  Joy

# 738
  • Мнения: 10
Пак опаткахме темата за една седмица  Joy

де да беше толкова лесно и с килцата да се справим  Joy Joy Joy Joy Joy

# 739
  • Мнения: 1 777
  Благодаря отново Hug
 
   Сладурки как стои въпроса със соевия сос?Позволен ли е към ориза със зеленчуци?
Aз лично не бих го използвала,пълен е със сол и химия.Но аз по принцип не го използвам.Към ориза можеш да сложиш и друго подправки ,даже ще стане по-вкусен и по-здравословен. Simple Smile

# 740
  • България
  • Мнения: 490
Chokita  newsm59  cook  ura-пожелавам ти да си жива,здрава,изпълнена и получаваща любов!!!.ориза го овкусяваи с зеленчуците на маги,соевия сос е мн солен.   Веси не мисля че ще мога да устоя на заливката на мусаката newsm12.сега ще я правя,че се улисах с тоя феизбук atwork.  dobranamerena в въглехидратния ми става много сладко вечер от баклавата или наичесто от шоколадовите квадрати/непременно новите фиданки да ги пробват-няма повкусно нещо от тях/ и за това не хапвам шоколад.много от нас го изключват,други не.   VesitoAJ до като събираш рецепти бъди повнимателна и се съобразяваи с разрешените храни за деня.в  РЕЦЕПТИ не всички са режимни за съжеление и стават много обърквания.подобре от тук си вземаи идеи от момичетата.  welcome  и успех на всички с борбата с -  Hug Hug Hug Hug Hug

# 741
  • Мнения: 0
   Мерси за соевия сос.Отказахте ме. Peace
  Варя картофки, пасирах малко зелен фасул и моркови и ще правя картофени кюфтенца за утре, но да са ми готови от сега че като се прибера на обяд гладна да имам да си хапна.

  Роси  Hug

# 742
  • Мнения: 670
Чокита
,
love001 nbirthday nbirthday nbirthday  love001

 
Пожелавам ти промяната, за която копнееш

да ти донесе щастието, за което не смееш да мечтаеш!
[/size] [/color] 
love001   nbirthday nbirthday nbirthday   love001 


Връщам се да Ви чета. И по късно ще Ви дам отчет.

# 743
  • Мнения: 23
привет и от мен,chokita 4естит рожден ден,да си жива и здрава и да постигнеш резултатите ,които искаш от диетката разбира се Hug.
аз днес съм плодова:закуска в 11.30-1 ябълка+1мандарина,обяд в 14.30- 300гр карфиол на пара,с малко сол Embarassedи лимон,1 плодово пюре и малко кашу,в 16.30 -5 сушени смокини и ве4ерята ще е круши и мандарини.доста е ,но цял ден за ядене мисля,пазарувахме за седмицата,готвя за домашните и...храна,храна на всякъде.
успех на вси4ки запо4ващи

# 744
  • Мнения: 162
Честит Рожден ден, Чокита!
Ако има нещо по-хубаво от живота,
ако има нещо по-красиво от изгрева,
ако има нещо по-чисто от мечтата,
ако има нещо по-силно от любовта -
то нека бъде вечно твое!

На всички нови - добре дошли и успех!
Днес съм на въглехидрати. За закуска 1 портокал, за обяд пълнозърнести макарони с дом.сос, за вечеря 1 филийка с лютеница, 1 меденка и се разминах
с шоколада. Купих си вчера на Линд 99% , по отвратително нещо не съм вкусвала в живота си!
Който го е нарекъл шоколад не е бил много наред!За другия път ще си взема 70%!

# 745
  • Мнения: 517
Момичета, защо шоколадът е задължителен?Аз до сега не съм яла задължително шоколад. И защо вечер трябва да се яде торта? Някой има ли обяснение на това?

# 746
  • София
  • Мнения: 72
Ами и аз като новобранец да се отчета за днешният първи ден.Минах без закуска. Обяд омлет от две яйца без мазнина + салата зеле. Вечеря едно яйце + салата зеле. Вода около 2,5литра. За утре съм решила обяд и вечеря варена царевица и зелева салата.Кажете така добре ли е и закуската задължителна ли е или само ако ми е гладно сутринта.Благодаря ви момичета че сте толкова отзивчиви.  bouquet

# 747
  • Мнения: 52
Пети видях линкчето с рецептите в тях има ли режимни?

# 748
  • Мнения: 16
tanya24, закуската е задължителна, за да си раздвижиш метаболизма. Менюто ти за днес е супер, дано не си била гладна. А за царевичка плюс зеле според мен ще те подуе, но ти си познаваш най-добре организма.

# 749
  • София
  • Мнения: 72
Благодаря за отговора.Не се чуствах много гладна.Пих много вода пък и съм свикнала. Това не ми е първата диета.Лошото при мен е че пазя диета постигам желания резултат и постепенно му отпускам края.Докато се усетя и съм пораааааааааааснала. А и от нова година спрях цигарите и ела да видиш какво папкане падаше.Но ще се преборя и ще успея.До пролетта ще съм във форма.

Общи условия

Активация на акаунт