90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №76

  • 26 221
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 322
Бибе, истински свински хорор-глави, крака, сланина. Joy

 Joy  Joy  Joy

Не стана ли време за нова тема?

# 766
  • Мнения: 377
Благодаря ви. Май ще се откажа. Спорните продукти съм решила да ги избягвам, като тая работа с царевицата много ми се ядеше, но като не се разбрахме я изхвърлих от режима си. Нали се сещате пише, че е при варивата но тя си е зърнено - житна култура и така просто без нея.


Какво за царевицата??? Не бива ли да се яде? Та аз за утре това съм си приготвила.Казвайте ако не бива да сменям менюто докато е време.

Аз си я хапвах в деня за варивата , както и доста момичета когато спазвахме диетката. Wink

# 767
  • Мнения: 99
Много сте бързи в писането. Ами готвих и през това време вие много сте писали. Тук съм и ви каня в новата тема-да я напълните с много минуси Hug

НОВА ТЕМА

# 768
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Напоследък взех да пропускам следобедната закуска, дали не е грешка? Исках да попитам може ли да се яде фъстъчено масло и в кои дни?

Ми то принципно си няма такава закуска. Wink Пише, че ако огладнееш може да хапнеш парче плод, не цял, но само при положение, че си много гладна.

# 769
# 770
  • Мнения: 0
здравеите момичета

# 771
  • Мнения: 0
аз отново се появих но вече кирилица.Пети спецялни благодарности за помошта.Чокита ЧРДиетичен ден  1dating  ura newsm24.На новите фиданки кураж.ас мога да се отчета вече сам трети плодов ден и имам 2 кг минус не е много но си е успех отивам да хапна и последния плод.чао много минуси

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 22:23 от terezita

# 772
  • България
  • Мнения: 490
 Hugима нова тема скъпа.ние сме там.чакаметееееее

# 773
  • Мнения: 18
Здравейте , аз рядко влизам , но все пак си чета темите от време навреме- какво ли не пробвам - то не беше диетолог , то не беше вега тест , то не беше гречка , то на два пъти се пробвах с Пиер Дюкан ,но все не мога да издържа с това месо. Става ми лошо и не знам- кръвното ми почва нещо- с гречката свалих най-бързо за три дни - два килограма , но и това не става за ядене дълго време. Напоследък нещо ме прихвана да ям и направо пак си върнах трите килограма , които бях свалила и сега съм си пак 57 кг. ( на 25 години)
Та въпросът ми към вас дами е - кое по-добре да започна като хранитилин режим-Пиер Дюкан или 90 дневната диета като за фигура като моята- качвам килограми в краката? На работа ми е трудно да спазвам много много- добре съм се чувствала между другото от режима на диетолога Огнян Симеонов и от Вега теста, та.....не знам. Какво да правя. Имам си кростренажор , но все съм уморена да се качвам на него. Знам , че ми трябват такива упражнения , но.....оффф, идва ми да синаправя малко липосукция и така.  Twisted Evil Само да имах излишните пари- но и това ще направя някой ден. Praynig То моля ви - посъветвайте ме.

# 774

Общи условия

Активация на акаунт