90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №76

  • 26 228
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 714
Сега я свърших, като кучето на нивата.Не успях да пусна нова тема, а ми се искаше да ви изненадам. Joy И я смених с друга, за да не е толкова голяма излагацията.Simple Smile

Надявам се Жани да не се разсърди за тая щуротия.Ще си чакаме нейната темичка! Crazy

# 751
  • Мнения: 0
Ето го и моя отчет:
закуска - 1 манго,
обяд - 200гр. постни чушки с ориз и гъби, салатка
вечеря - 100гр. постни чушки с ориз и гъби, салатка. Без прегрешения.
Напоследък взех да пропускам следобедната закуска, дали не е грешка? Исках да попитам може ли да се яде фъстъчено масло и в кои дни?

# 752
  • Мнения: 0
   Тази следобедна закуска дето пита bibeto задължителна ли е?В какво се състои?

# 753
  • Мнения: 0
   Тази следобедна закуска дето пита bibeto задължителна ли е?В какво се състои?
плодове

# 754
  • Мнения: 1 714
Ето го и моя отчет:
закуска - 1 манго,
обяд - 200гр. постни чушки с ориз и гъби, салатка
вечеря - 100гр. постни чушки с ориз и гъби, салатка. Без прегрешения.
Напоследък взех да пропускам следобедната закуска, дали не е грешка? Исках да попитам може ли да се яде фъстъчено масло и в кои дни?

Бибе, фъстъците са в деня за варива.Предполагам, че повечето ще ти кажат да го избягваш, но ако пък толкова ти се яде...Виж дали съдържа захар.Ако има, можеш да го ядеш след режима. Simple Smile

# 755
  • Мнения: 1
Бибето, фъстъците могат да се ядат в деня на варивата защото са бобови.А фъстъчено масло дали може не съм сигурна newsm78

# 756
  • Мнения: 3
  newsm59  bigdance2 Чокита! Много здраве, много късмет,много любов и много свалени килограми!

# 757
  • България
  • Мнения: 490
пастета не е режимен нали?

# 758
  • Мнения: 1 777
Пети видях линкчето с рецептите в тях има ли режимни?
Линка който е в подписа ми има и режимни,но тези които са 100% режимни ги пиша в темата за рецепти.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.0

Росито аз мисля че пастета е ок за белтъчния ден.

# 759
# 760
  • Мнения: 0
Благодаря ви. Май ще се откажа. Спорните продукти съм решила да ги избягвам, като тая работа с царевицата много ми се ядеше, но като не се разбрахме я изхвърлих от режима си. Нали се сещате пише, че е при варивата но тя си е зърнено - житна култура и така просто без нея.

# 761
  • Мнения: 1 714
Подозирам, че по-старшите фиданки ще го одобрят, колко одобряват кренвирши и млени салами. Joy

Т.е ако е възможно по-далече от пастета. Laughing

# 762
  • Мнения: 0
пастета не е режимен нали?
съдържание: черен дроб, месо от глави, сланина и подправки. Това е в общи линии ти сама си реши.

# 763
  • Мнения: 1 714
Бибе, истински свински хорор-глави, крака, сланина. Joy Чакаме само Брус Уилис да дойде да спаси света.

# 764
  • София
  • Мнения: 72
Благодаря ви. Май ще се откажа. Спорните продукти съм решила да ги избягвам, като тая работа с царевицата много ми се ядеше, но като не се разбрахме я изхвърлих от режима си. Нали се сещате пише, че е при варивата но тя си е зърнено - житна култура и така просто без нея.


Какво за царевицата??? Не бива ли да се яде? Та аз за утре това съм си приготвила.Казвайте ако не бива да сменям менюто докато е време.

Общи условия

Активация на акаунт