Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 9-та тема

  • 81 442
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Лабрекс,чудесен тутманик си спретнала! Peace
Ех,не трае това твоето сърце без питкоправене,казах ти аз,че бързо ще падне карантината. Hug

# 571
  • Мнения: 22 867
Лабрекс,чудесен тутманик си спретнала! Peace
Ех,не трае това твоето сърце без питкоправене,казах ти аз,че бързо ще падне карантината. Hug

PURE ELIXIR, голям мазохизъм ще да е да гледам питките и другите вкусотии в темата и да се назлъндисвам на месенето. Поиздържам някой и друг ден, ама както някой беше писал, засърбяват ме ръцете, и току си намеря извинение и оправдание да спретна нещо тестено. Grinning

# 572
  • Мнения: 1 122
labrex малеее направо ще изям монитора. Жесток тутманик. Hug

Аз пак си замесих хляб, обаче реших че ще опека от тестото 1 хляб а не 2, че в тавата нямаше място защото направих и 2 пеперудки. Е, ако ви кажа какво чудо стана  ooooh! с размер XXXL. По-късно ще снимам и ще ви покажа хлебището си. Joy

# 573
  • Мнения: 1 461
labrex  ужасно вкусно изглежда ,невероятен е

# 574
  • София
  • Мнения: 7 947
Аз пък когато спя и работя получавам ето това:


Сбъркани масленици. Страхотен вкус и много меки. То щото едно трябваше да правя ама друго направих (по невнимание де).

# 575
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Labrex,  безмилостна подстрекателка си. Никак, ама никак не мислиш, че на мен сега всякаква работа ми е забранена, пък за месене няма защо да говорим  ooooh!. Цял ден днес умирам от главоболие, но това твоето не се издържа  Naughty!!! Ставам и почвам твоя тутманик  cook! По-късно отчет  cook.


Дядо Хаджия сподели рецептата на тези вкусни неща, че да ги опитаме и ние .

# 576
  • София
  • Мнения: 7 947
...
Дядо Хаджия сподели рецептата на тези вкусни неща, че да ги опитаме и ние .

Ето това е рецептата и начина на приготвяне. Само, че накрая се разсейвате, блеете или спите и  вместо да включите фурната за втасване, я пускате направо за печене и накрая вместо кроасани получавате някакви страхотно меки и вкусни тестени изделия.

Затова ги нарекох сбъркани масленици.

# 577
  • Мнения: 22 867
Ставам и почвам твоя тутманик  cook! По-късно отчет  cook.

Ех, Венета, през ум не ми мина, че точно ти ще го почваш.  Laughing Той не е от твоите теста, т.е. с доста мазнина е и мисля, че затова е вкусен. А ти нали писа, че предпочиташ теста без или с малко мазнина, ако не бъркам нещо......... newsm78

дядо хаджия , те хубавите неща понякога по невероятни начини се получават! Grinning

stasi76FRESA, благодаря ви, момичета, наистина е вкусен, макар и не съвсем здравословен. Grinning   bouquet

# 578
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Лабрекс,радост за окото,изглежда страшно вкусно.  bouquet
дядо хаджия,кроасани ли каза?Тези дни ми минава през акъла да се пробвам на кроасаните,никога не съм правила.Сега ще погледна рецептата.

# 579
  • Мнения: 151
дядо хаджия ей,  сън не те хваща само майсториш,  два дена ви чета и на третия не издържах и замесих – голяма крaста е.

 
            

Последна редакция: пт, 12 фев 2010, 00:10 от Dina.K

# 580
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Дина,малей,страшна питка.  bouquet

# 581
  • София
  • Мнения: 7 947
дядо хаджия ей,  сън не те хваща само майсториш,  два дена ви чета и на третия не издържах и замесих – голяма креста е.


Ваша милост акто коя точно рецепта и технология сте използвали за това кулинарно чудо.

# 582
  • Мнения: X
Лабрекс,не си наказвай душата с разни самозабрани,че я какви красоти показваш. PeaceВсеки си има някакво хоби за релакс и вътрешно успокоение,питкоправенето определено е твоето! Hug
Венетка и тя не издържа,милата без месене,а нали има и двама сладки ангела да я поощряват,угажда им я с количка,я с пеперудка. Simple Smile
Ето на,Dina.K ,направо разби тиража с това изкушение,и с толкова много сиренце,мммммммм......усещам аромата!

# 583
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Labrex, аз обаче писах, че като ми се вижда много мазнината, намалявам количеството и´  Laughing. Пък и в твоя тутманик, нали няма яйца или нещо не съм дочела както трябва Simple Smile. Каквото е, вече втасва и ще видим какво ще се получи. Може да няма такива конци като при теб, че не му сложих кой знае колко мазнина, но ще видим, може пък да стане чудо Simple Smile.
PURE ELIXIR,  имаш право, угаждам им много на малките съкровища. Нали знаеш как е когато човек обича Simple Smile.

# 584
  • Мнения: 22 867
Labrex, аз обаче писах, че като ми се вижда много мазнината, намалявам количеството и´  Laughing. Пък и в твоя тутманик, нали няма яйца или нещо не съм дочела както трябва Simple Smile. Каквото е, вече втасва и ще видим какво ще се получи. Може да няма такива конци като при теб, че не му сложих кой знае колко мазнина, но ще видим, може пък да стане чудо Simple Smile.
PURE ELIXIR,  имаш право, угаждам им много на малките съкровища. Нали знаеш как е когато човек обича Simple Smile.

Без яйца е, да. Няма начин да не стане, особено пък като е топло със сиренце........ Heart Eyes
А на малки съкровища просто няма как да не им угажда човек!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт