Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 9-та тема

  • 81 562
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 122
дядо хаджия мерси за рецептата, копнах си я веднага.
Dina.K мале каква вкусотия и ти си направила.

Да ви покажа и мойто хлебище, но пък пак стана мнооого вкусно.





Венетка виж какви пеперудо-подобни сътворих, ама децата все пак познаха че са пеперудки де. Joy

# 586
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Тазвечершната ми питка с тестото на Макс мама, още топла я нападнахме Mr. Green






Мислех да правя месеницата на Сладка хапка, но реших да заложа на сигурно с тестото на Макс мама и не съжалявам...
Още веднъж много много мерси  bouquet

# 587
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Стаси,много ти е хубаво хлебчето.  bouquet
Линдита,чудна питка,браво.  bouquet

# 588
  • Варна
  • Мнения: 939
Нямате милост ей, няматееееееееее  Crazy
Какви сте ги навъртяли пак - страхотия   bouquet
labrex не издържа дълго душата, не издържа  hahaha Ама нали е за децата викаш  Wink
Стаси ти пък защо не прати малко хлебец насам, че и бездруго викаш ХлеБище станало - ама много пухкав бе  Hug
Dina.K колко конци и мнооооооооооого сиренце  Crazy, както обичаме у нас. Моята майка все ми прави изречения, че слагам повече сирене, ама като така ни е по-сладко  Wink
Lindita и твоята питка е мммммм....  Peace

# 589
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Stasi76, много са хубави и хляба ти и пеперудите, а са със сигурност и вкусни. Важно е децата да се радват. Ако знаеш колко подигравки отнесох за колата от възрастните, но малкия беше толкова щастлив и така се радваше и хвалеше на всички с тази кола, че даже се засрамиха.
Дядо Хаджия, мерси за рецептата, ще я опитам и нея.
Dina.K , Lindita, разкошни питки.

# 590
  • Варна
  • Мнения: 939
Венетка айде не стана ли твоя тутманик  Simple Smile
Стаси кажи колко горе-дору брашно ти отива за този хляб, че да мога като реша да го правя, поне малко да го докарам като твоя  Wink

# 591
  • Мнения: 1 122
didnik този път го премерих, отиде ми 1 кг. и 300 гр. И хляба премерих и той беше 1 кг и 300 гр. опечен, но без пеперудите. Значи от това тесто излизат 2 хляба по 750 гр. Ако ти е много може да замесиш половината, но на мен ми хареса и на другия ден. Реже се филия без проблем, нито се разпада, нито се рони. Peace

# 592
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Didnik, стана и още как. Майка каза, че по-вкусен тутманик не била яла. Като го подхванаха двамата с мъжа ми и остана само едно срамно парченце. А този път тутманика стана огромен, никога не е бил по-голям.
Labrex, не знам как да ти благодаря   bouquet. Дъщеря ми има право, че колкото обикновена е рецептата, толкова по-вкусно е ястието.



Labrex, моя тутманик е с доста по-малко мазнина от твоя, но пак стана превъзходен на вкус, а и нa вид ни хареса. Следващия път ще прибавя само още сирене, че не предполагах, че чак толкова много ще се надуе и че толкова пухкав ще стане. Още веднаж благодаря ти много за превъзходната рецепта  newsm51  love001!!!

# 593
  • Мнения: 1 122
Малееее Венетка сигурно ще сънувам твоя тутманик.  Shocked Страхотен е!!!  bouquet

# 594
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ти, Stasi76    bouquet Heart Eyes.
Наистина е за сънуване тутманика. Майка ми където яде колкото едно коте, днес си поиска допълнително.

# 595
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Милост нямате да знаете  Grinning  Чакам с такова нетърпение 14.02.,че чак тогава ще меся.Тези тутманици сега няма да ми дадът мира,а още ми е твърде рано да хапвам тестено.Нарочно не записах рецептата,че един друг тутманик отдавна чака ред да го пробвам,но сега се връщам да преписвам.

# 596
  • Варна
  • Мнения: 939
Вени мноооооооооого си го докарала бе  Crazy Сега вече ми размъти съня ти  Wink Hug
А това за обикновените рецепти и според мен е много вярно - нали и тази, която аз ти дадох е почти същата, само че има и яйца. Но майка ми я прави и постна и тогава най- си ми харесва.
Ето да видиш един от последните ми резултати с това тесто - http://didnik.snimka.bg/cooking/vkusotiyiki.412939.15153876
Стаси благодарско за информацията   bouquet
me4ta22 стискай още малко мила, то не остана много време до 14-ти  Wink

# 597
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Ето да видиш един от последните ми резултати с това тесто - http://didnik.snimka.bg/cooking/vkusotiyiki.412939.15153876

Didnik, разкошна е питката, приказка   bouquet.

# 598
  • София
  • Мнения: 7 987
Вени мноооооооооого си го докарала бе  Crazy Сега вече ми размъти съня ти  Wink Hug
...
Ето да видиш един от последните ми резултати с това тесто ...

Кое точно тесто коментирате с Венета ?

# 599
  • Варна
  • Мнения: 939
дядо хаджия за това става въпрос
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464100.msg14114475#msg14114475
Венета е правила по рецепта на Лабрекс, и като гледам е същата с тази разлика, че в моята основна има яйца. Но стават страхотни вкусотии и без тях.

Общи условия

Активация на акаунт