Професионални серии за коса - 10

  • 67 684
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6
Да де,но тя нито го иска за обем,нито за красота.  Peace

# 661
  • Мнения: 3 675
Пак съм аз  Grinning
и отново имам въпрос.
Мислите ли, че това нещо би ми затоплило достатъчно косата при подхранването с маските?

Аз няма сешоар и в момента се чудя дали сешоар да си купя или тази, нека я нарека шапка  Simple Smile

Аз си мисля ,че това няма как да прави обем на косата и изглежда доста смешно
Аз искам шапката, не за обем, а за да ми затопли косата. Ако жената си е сложила ролки и си изсуши косата с тази шапка, то съм сигурна, че ще има и обем, но не това е моята цел. А за това как изглежда, ми е все тая, най-важното е да върши работа. Нещата, които показа MissNellie са супер, но за съжаление не съм виждала подобно нещо да се продава по магазините и единственият вариант за закупуването им е от интернет. Според мен си заслужава да се дадат 40$ за подобно нещо. Варианта с микровълновата изобщо не ми хареса и е доста опасен. Ако оставим малко по-дълго време хавлиената кърпа, то тя може да се запали. При мен една изгоря и се наложи да я изхвърля. Другият вариант, с потапянето на кърпите в много топла вода и изстискането им също ми се вижда доста неудобен. Третия вариант със сешоара и фолиото ми се вижда най-разумен, но пак си е трудно. Не всеки би седял по 30 минути със сешоар в ръка, а с тази шапка или с нещата, които показа  MissNellie е супер лесно и приятно. Също се пести и време. Докато седя с маската на главата и със смешната шапка, мога да си оправя ноктите или да свърша нещо друго Simple Smile

# 662
  • Мнения: 114
Здравейте,
много ми станаха интересни тези  реконструктори  за коса на Redken и Joiko, от къде могат да бъдат закупени?

# 663
  • Мнения: 3 675
Здравейте,
много ми станаха интересни тези  реконструктори  за коса на Redken и Joiko, от къде могат да бъдат закупени?
Предполагам от фризьорските салони. Аз моите неща ги поръчах от тази страница. Видях, че ги има и на други места  за по-малко пари, но аз ги поръчах от там, защото се надявам да ги получа по-бързо.  Simple Smile

# 664
  • Мнения: 3 675
Днес си купих шапката и този сешоар

Пробвах ги и двете, но от шапката останах по-доволна. С нея се затопля едновременно цялата глава и затоплянето беше по-интензивно. Simple Smile
Синът ми като ме видя с шапката, се уплаши и избяга, мъжът ми също. Май по-често ще трябва да си правя маски и да ги затоплям по този начин  Joy
От маската Masquintense също останах доволна. Първия път я бях сложила за много кратко време и може би за това не бях доволна.
С Forcintense също се мазах, но не бих могла да кажа, че имаше някакъв резултат, освен може би по интензивен блясък, но не знам дали този блясък е от ампулите или от маската Masquintense

# 665
  • София
  • Мнения: 10 858

Аз използвах преди време една опаковка от половин литър - с нищо не ме впечатли. Общо взето, мек, щадящ, леко подхранващ шампоан. Не е лош сам по себе си, но аз съм пристрастена към шампоана Интенз и затова този ми бледнееше.

# 666
  • Мнения: 3 675
Здравейте,
днес отново се мазах с Masquintense на Kerastase и стигнах до заключението, че тази маска е по-добра от  Absolut Repair на Loreal . С  Absolut Repair  никога не ми се е получавал такъв блясък, какъвто имам сега, а и се пристрастих към уханието на Masquintense  Crazy. Сега чакам да си получа Joico-то и Phytokarite и веднага ще ги тествам  Simple Smile От както започнах всеки ден да се мажа с Masquintense състоянието на косата ми се подобри, но за съжаление все още не се е оправила, та се питам има ли смисъл да продължавам или да взема да я отрежа. В една друга тема, една наша съфорумка беше написала, че косата не можела да се оправи, а само леко да се заглади горния слой и да се подобри външният и вид  Sad

# 667
  • Мнения: 1 416

Аз използвах преди време една опаковка от половин литър - с нищо не ме впечатли. Общо взето, мек, щадящ, леко подхранващ шампоан. Не е лош сам по себе си, но аз съм пристрастена към шампоана Интенз и затова този ми бледнееше.
Понеже казваш, че много харесваш шампоана Intense repair, да те питам ако косата е с бързоомазняващи се корени, а по-сухи краища, този шампоан подходящ ли е или допълнително ще влоши състоянието с мазните корени?

B & C , според мен подстиржи силно увредените части от косата Peace Няма смисъл да държиш дълга, но увредена коса и да крепиш положението с маски и други неща. Незнам, поне мойте разбирания са, че косата е красива, когато е здрава, без значение колко е дълга.

# 668
  • Мнения: 616
Цъфтежа не се оправя по никакъв начин, той задължително трябва да се махне. За изгореното, изчакай да се наплескаш 2-3 пъти с протеинче, виж как се чувства косата ти и тогава реши дали да режеш.

# 669
  • София
  • Мнения: 10 858
Amra , не мисля че би влошил положението, въпреки че е подхранващ. Той е толкова мек и нежен, че можеш така да се каже и по два пъти на ден да го ползваш  Simple Smile Все пак не бих се наела да дам професионално мнение, може би другите момичета биха могли да обяснят, дали би  увеличил омазняването в корена, но аз като обикновен протребител  Wink мисля, че не.
Само да кажа, че моята коса е фина, с тънък косъм, боядисвана години с безамонячна боя, общо взето в добро състояние ми е. В смисъл нямам някакви проблеми, не цъфти, има блясък и е хлъзгава, здрава. Мия я на втори или трети ден, леко омазнени са ми корените, но по-скоро формата на косата ми е посмачкана и развалена и това ме дразни. Давам ти такива подробни описания на косата ми, за да можеш евентуално да сравниш с твоята и да прецениш.   bouquet

# 670
  • Мнения: 1 416
Amra , не мисля че би влошил положението, въпреки че е подхранващ. Той е толкова мек и нежен, че можеш така да се каже и по два пъти на ден да го ползваш  Simple Smile Все пак не бих се наела да дам професионално мнение, може би другите момичета биха могли да обяснят, дали би  увеличил омазняването в корена, но аз като обикновен протребител  Wink мисля, че не.
Само да кажа, че моята коса е фина, с тънък косъм, боядисвана години с безамонячна боя, общо взето в добро състояние ми е. В смисъл нямам някакви проблеми, не цъфти, има блясък и е хлъзгава, здрава. Мия я на втори или трети ден, леко омазнени са ми корените, но по-скоро формата на косата ми е посмачкана и развалена и това ме дразни. Давам ти такива подробни описания на косата ми, за да можеш евентуално да сравниш с твоята и да прецениш.   bouquet
Аа, много благодаря за подробния отговор Grinning Hug Малко съм неуверена, защото на мен по начало шампоаните за суха коса не ми се отразяват особено добре. Като че ли шампоаните за блясък и за нормална коса най-добре ми действат, но пък Loreal Professionnel нямат специален такъв за блясък или се лъжа Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 3 675

Това е шампоан за мазна кожа на главата и сухи краища. Понеже нямам подобен проблем и не съм го пробвала, не бих могла да изкажа мнение, но в интернет намерих това.
Много хубави неща е написала тази жена, но най-много ме впечатли това, че и стигнал за почти една година, а си мие косата на два дни  Shocked   Simple Smile
При този шампоан е желателно да не се четат какви са му съставките  Wink, но това важи и за Intense repair.

# 672
  • София
  • Мнения: 10 858
Амра, ами да ти кажа, сега като се замисля, Интенза по скоро "Попълва Дупки" в косъма, ако мога така да се изразя. Той не омазнява, а изгражда. Така че мисля, че не би имало допълнително омазняване при употребата му, повече от преди употребата му. Как се изказах и аз,  Laughing но така де, в следствие на шампоана не би се повишило омазняването, повече от обикновено. Самото състояние на косъма се подобрява, там където е нужно.

А иначе и аз не знам да имат серия за блясък. То при редовна употреба на добри и правилни продукти косата си го придобива, така или иначе.  Hug

# 673
  • Мнения: 3 675
Амра, ами да ти кажа, сега като се замисля, Интенза по скоро "Попълва Дупки" в косъма, ако мога така да се изразя. Той не омазнява, а изгражда. Така че мисля, че не би имало допълнително омазняване при употребата му, повече от преди употребата му. Как се изказах и аз,  Laughing но така де, в следствие на шампоана не би се повишило омазняването, повече от обикновено. Самото състояние на косъма се подобрява, там където е нужно.

А иначе и аз не знам да имат серия за блясък. То при редовна употреба на добри и правилни продукти косата си го придобива, така или иначе.  Hug
Вивиан, не мога да се съглася с теб. Intense repair , може да изгражда косъма, но е предназначен за суха коса и определено не би се отразил добре на едни бързо омазняващи се корени. Проблемът на Amra идва от честото миене и това е причината да има сухи краища, но решението на този проблем не е използването на шампоани за суха коса, а трябва да си потърси нещо за честа употреба. Аз ако бях на нейно място, щях да пробвам шампоана на Kerastase - Bain Divalent или щях да търся нещо подобно.

# 674
  • София
  • Мнения: 10 858
Да, нямам нищо против   bouquet Аз не съм професиналист, просто разсъждавам (колкото мога  де Laughing) Шампоана наистина си е за суха коса и не знам как би се отразил в случая на Амра. Но понеже е много мек и нежен, затова си мислех, че става, понеже може да се ползва много често (като шампоан за честа употреба).

Общи условия

Активация на акаунт