90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 585
  • 725
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 367
Здравейте на всички,от утре и аз се включвам във вашия отбор.Искам само да ви питам пие ли се с кафето мляко???Аз не слагам захар,но мляко обичам.

# 16
  • Мнения: 670
След упражненията със  Синди и аз да се запиша в новата тема. Много минуси ви желая момичета, а на себе си - да съм с Вас и в следващите теми  Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1
Чокита, благодаря ще ги опитам във вторник.
Ваня, добре дошла!
Много минуси за всички ни!
Лека нощ от мен и до утре!

# 18
  • Мнения: 322
Благодаря за новата тема!   bouquet Кой има воден ден другата седмица? На мен ми се пада първи воден следващия понеделник, отсега се настройвам  Mr. Green След вчерашния плодов ми беше едно леко-леко, а дънките - широки  Peace

# 19
  • Мнения: 0
Поля моят е в неделя 31.02. Направо не знам плодов и после воден. Sick Cry

# 20
  • Мнения: 75
janeta* Благодаря за темата.
Днес денят ми мина много добре,като има месце на масата и цялото семейство сяда да яде Naughty
иначе другите дни мъж ми ме подкрепя като яде на долния етаж hug hug
За обяд хапнах филенце на скара +салата, в 19:00 салатка с риба тон.
Така щом за седмица се изписва темата пожелавам на всички да свалят до др.тема по 3кг,не е много но е здравословно по малко да се сваля.
Приятна вечер Hug Hug Hug



# 21
  • Мнения: 16
Аз имам воден ден в събота, 30.01 Simple Smile От сега съм се стреснала, пък да видим.

# 22
  • Мнения: 670
Принцесса, bibeto, супер че сте тогава - съвпада с фазата на луната. Тъкмо по големи резултати.

# 23
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Добре дошла, Ваня!
Мляко в кафето може само в белтъчен ден и то след 12. Нооооооооооо, ако само това ще ти е прегрешението, слагай си по мъничко.

# 24
  • Мнения: 1 718
Хайде и аз да се разпиша!Много минуси ви желая! Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 0
ivkacom дано Laughing, дано помага луната, че и звездите с нея  Joy .Лека и минусова на всички.

# 26
  • Мнения: 16
Момичета, лека нощ. Утре ще ви кажа дали шоколада днес е дал (както се казваше в една реклама на коли) един голям плюс  Laughing Ако не е - стимулирам ви и вие да папкате така. Утре ще изкарам плодовия на салатки. Предния плодов ядох само сурови ядки, и то не повече от 100 грама, и имах плюс  Thinking
ivkacom дано помогне, аз по принцип не гледам луната, но винаги някоя фиданка казва кога има луна и кога не, и забелязвам, че определено има значение
smile3524

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 22:54 от Принцесса

# 27
  • TX
  • Мнения: 593
с темичката си хванах набора  Wink
Поля моят е в неделя 31.02. Направо не знам плодов и после воден. Sick Cry
31 .02
по моя календар май няма, да не съм пак нещо объркала Joy

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 22:39 от Murka

# 28
  • Мнения: 0
eто ме и аз сам тук .много минуси .нова тема нов късмет на всички  : newsm51

# 29
  • Мнения: 6
Лелеее като пишещи машини сте не може да ви смогне човек.Аз покрай децата не мога да се включвам редовно,но вие сте супер.
Чокита ,пожелавам ти всичко , за което си мечтаеш да ти се случи .
Аз съм станала много изпълнителна ,надявам се и кантарев да го оцени вдругиден,дотогава няма да се меря.Решила съм да се тегля само след плодов.Утре ще ида на пазар в Кауфланд и ще се запася с плодове и сурови ядки.Да ви кажа започнах всеки плодов да ям салата от ряпа с морков,засища ме и не се чувствам все гладна ,нооо и слагам малко сол и лимонов сок-дали е голямо прегрешение newsm78
rositooo ,силно се надявам един ден и аз да се издокарам с такова бельо,че сега ако облека такова ще е грозна гледка hahaha #Crazy.Но пък ми се иска да изглеждам така

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 22:48 от milena80

Общи условия

Активация на акаунт