90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 563
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Да ви кажа започнах всеки плодов да ям салата от ряпа с морков,засища ме и не се чувствам все гладна ,нооо и слагам малко сол и лимонов сок-дали е голямо прегрешение newsm78

Не е, даже можеш и чаена лъжичка зехтин да си сложиш.

# 31
  • Мнения: 6
Благодаря за бързия отговор Hug

# 32
  • България
  • Мнения: 490
Миленка то си пише в плодовия ден може зеленчуци,но не овкусени.аз лично него спазвам това правило.според мен по добре салатка както си я харесваме,от колкото да се нахвърлим на нещо нережимно за деня. Hug

# 33
  • Мнения: 0
  Момичета, много ми пригладня току що.Белтъчен ден ми е.Да си хапна ли малко колбас две три парченца?

# 34
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Ааааа не съм видяла, че плодовия ден питаш Милена. Тогава трябва да са неовкусени. Права е Роситоооо.

# 35
  • Мнения: 16
Chokita, стискай зъби и лягай да спинкаш. Салам недей - гаден е , пълен е  с боклуци, и времето за папкане мина.  Hug

# 36
  • Мнения: 166
  Момичета, много ми пригладня току що.Белтъчен ден ми е.Да си хапна ли малко колбас две три парченца?

Пийни си малко вода, ако не ти отмине по-добре някой плод, но не салами и меса

# 37
  • Мнения: 0
 Вода ще пийна тогава и ще пуша.Ще ми се притъпи глада вероятно...ми то как да не съм гладна варено яйце и зелева салата ooooh!

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте момичета !  Hug Два дена ме нямаше и вие изписахте старата и почнахте нова тема ..  Shocked Не съм ви чела ..  Embarassed Добре дошли на новите ако има такива welcome Аз да се оплача от два дена все накриво ми върви .. вчера се опарих на една печка и нямам кожа в един участък от ръката .. Днеска се разболях, имам температура ... имам ++ 1 кг .. въобще .. всичко е зле .. но си продължавам .. тази четворка няма да имам -- , а ще се старая да махна +са .. утре ще чета , че съм много зле сега .. лека нощ   bouquet

Последна редакция: нд, 24 яну 2010, 23:19 от GaBiNcEt0oy

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен,момичета,
Аз от утре се присъединявам към вас.Около 3 месеца бях на диетата Скарсдейл и сега започвам вашата.Да видим докъде ще я докарам,че нещо глада ми стана хроничен.
МОже ли да ви помоля да ми отговорите на едно въпросче-пише,че на вчеря се яде яденето от обяд,но на половина.Задължително ли е да се яде,същото ядене и ефекта по-малък ли ще е ,ако е друго ядене.
Успех на всички!

# 40
  • Мнения: 48
Искам и аз със вас Simple Smile но още кърмя Simple Smile

# 41
  • Мнения: 52
Мариетка, хубаво е да е едно и също,но не е болка за умиралка.И аз съм новичка и от утре съм на режима!
Гретцен, и аз кърмя само веднъж на ден и не виждам нищо лошо в разделното хранене съчетано с кърмене,но ти си знаеш!

За утре си измислих меню и ще е за закуска мандарини; за обяд риба пангасиус с доматен сос или пюре във фолио на фурна; за вечеря 1/2 от обяда

хубава вечер на всички и утре с нови силички

# 42
  • Мнения: 166
gretcan  И аз кърмя и предния път като я карах, пък все още беше малката изцяло на кърма. РАзделното хранене се препоръчва дори на бременни. Ако искаш в плодовия ден можеш да ядеш допълнително кисело мляко, но аз не съм яла.

# 43
  • Мнения: 6
Габи ,бързо оздравяване ти желая,пък плюса не го мисли,ще го пребориш Hug
Лека нощ от мен,как ще стана сутринта не знам,пак окъсних,а трябва да будя децата за училище и детска. 1countingsheep Sleeping

# 44
  • Мнения: 305
Леле много пишете. Аз да дам отчет. Сутринта много се зарадвах на моето ново кантарче. Съборила съм едно килце. Това е за 3 четворки. Сигурно ви е смешно как се радвам на 1 килце, ама нали хич не мърдах до сега. Така му се израдвах, че днес бях навъзможна. Толкова прегрешения, че даже ме е срам от мене си. Бях на бобов, ама опитах хапка от баничката, хапнах и солено кашу, и чашка винце...... изобщо безобразие. Утре съм въглехидратна и ще съм стриктна, обещавам.
Пожелавам ви лека седмица с много минусчета  Hug

Общи условия

Активация на акаунт