90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 562
  • 725
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 517
Аз съм се уверила, че многото пиене на вода претъпява глада. От два часа насам пия вода и хич не съм гладна:))

# 46
  • Мнения: 17
Първо, добре дошли на новите попълнения и много минуси!

Момичета, къде има линк за снимките? Аз нещо не намирам такъв...Хайде, помагайте!

Ама вие пишете с такава скорост, че просто няма изчитане! Сега дочитам последните 10 страници от предишната тема и после се залавям с новата. Добре че е часовата разлика все пак за да насмогна. Ама не ме забравяйте с линка за сайта на снимките!

Мама Барба, абсолютно подкрепям за Линдт шоколада. Аз купих един с 90% какао - е, няма по-голяма гадост! Еми то е всичко друго ама не и шоколад. Ще си карам без по-добре!

Аз искам да попитам дали след края на диетата е добре да се продължи с разделното хранене или някакъв режим? Аз си мислех че с тази диетата йо-йо ефекта го няма, но гледам че има и такива качили доста след това (Петка например). По-старите и опитни фиданки биха били много полезни с инфо.
Моят воден се пада на 2 Февруари и аз много го мисля. Май ще го започна воден, пък ако видя голям зор ще се превърне във втори плодов.

А защо пуканките да не са режимни - ако са без масло и сол?

Ylit, ще ти бъда много признателна ако е възможно да пуснеш линк за тае бо на Били Бланкс

# 47
  • България
  • Мнения: 490
забелязах че има нови кандидат фиданки които все още кърмят! newsm12момичета в предните теми имаше коментари за това-отделят се мн токсини с кърмата и ги поглъща бебчо.извода беше че трябва да се изчака,да се спре кърменето и тогава.поровете,почетете и решете сами за себе си.двата режима се различават по много неща.разделното хранене както е по книгите е в друга тема-тук принципите са по различни.  другите мами ще изкажат и те мнение съвсем скоро с сутрешното кафенце.   Албена след края на диетата е наидобре да се мине на разделно хранене.тук имаме старши фиданка която ни раздава бухалки fight  love001,като се поотпуснем-Ели теб ще хваля заслужено smile3525-тя е свалила мн мн мн кг точно с него режим-виж и снимките като се разпиши в новата тема.за себе си съм решила да се храня така после.отсега надничам там и има доста разминавания с тоя режим,но ще се научим с мн питания...не съм правила воден ден и тук повечето момичета правят два плодови.
Бони smile3501 браво за килцето!аз се радвам и на грамовете с това бавно сваляне!
Веси за доматеното пюре изопщо за консервираните домати съм казвала и друг път,е не само аз-в тях има захар и са за въглехидратния ден/и киселите краставички/.
Мариетка добре дошла welcome.това правило почти никои не го спазва.важното е да си режимна и малки количества храна.правила съм я тази диета,но свалих само кило.при теб как беше?  bouquet

# 48
  • в реалния свят
  • Мнения: 145
Добро утро, момичета Hug
Имам новина: ОТСЛАБНАХ С 15 КГ ЗА ЕДНА НОЩ!!!??? newsm44 newsm68 #Crazy
То сигурно, защото снощи четох книгата "Системата -60" newsm78
И реших и аз да дам своя велик принос в областта на диетологията.
От днес започвам книгага:"Системата минус 15....ама за една нощ"
Нареждайте се милички на опашка , раздавам автографи rotfImbo
Спорна и усмихната седмица на всички!  bouquet

# 49
  • Мнения: 0
Честита ви нова темичка момичета.Да я напълните с много минуси и хубави емоции.Хайде по едно кафе за разсънване.

# 50
  • Мнения: 1 710
Гаргамелче, мерси за кафенцето!Спорна и минусова на всички!

Мама Барба, гледай да не се  снабдиш със книгата "Изпари се веднага!". Joy   Hug

То режимчето, че действа е вярно, ама чак дотам.Я все пак издай тайната на успеха! Simple Smile

# 51
  • Мнения: 0
   Добро утро красавици!   bouquet  bouquet  bouquet

  Днес ми е по-весело от вчера.Хич не обичам рожденните си дни Joy

  Габи, бързо оздравявай! Hug

  Бони, браво Peace

  Гери, евала за водата!

 Гаргамелче, мерси за кафето!
  
    Само разделно ли трябва да се храним след диетата?На зоната не може ли?Или на обикновен режим...просто да избягваме пърженото и сладкото в големи количества?
 
  Елинор, отдавна ти следя постовете и много те харесвам!Много си хубава и позитивна!Ти сега разделно ли се храниш за да си поддържаш кг-те?

  Сега си пия фреша и кафето и изчезвам.После ще се включа пак.
  
  

# 52
  • Мнения: 0
Добро утро момичета,gargamel благодаря за кафето. Може ли закуската от мен

картинки
Хубав ден нс всички.

# 53
  • Мнения: 0
момичета здравейте и от мен !
много сте изписали браво!
благодаря за кафенцето и закуската   !
добре дошли на всички новички!
аз продължавам да не свалям ,в петък вечерта като се измерих бях -3кг отначалото и така се зарадвх защото въобще не мърдах!снощи се поолях ядосах се и хапнах доста нещо от сладкия шкаф в къщи и то към 21.30
днес ми е 5 плодов ден искам да ви кажа че вчера сутринта пак си бях -1.5кг, а не - 3
какво става ,знам че заради снощи съвсем няма да сваля ама....се поддадох на депресииката
моляви помагайте какво става,защо не свалям ще стане месец а аз само 2 кг,какво да направя ,
взех да се изнервям много ,въпреки това не смятам да се отказвам ,само се чдосвам ще си я изкарам до край пък да видим
ама все пак ако някой може да ми каже какво става и защо не свалям да помага
незнам момичета какво да правя така  искам и аз като вас да имам по минусови резултати
забелязах естествено че като хапвам по малко вечер имам по добри резултати,ама понеже на работа не хапвам и вечер наваксвам май
да видим как ще мине тази 4 ,мисля още да намаля количествата ,дано успея .
много минуси на всички
лек и успешен ден!!!

# 54
  • Мнения: 0
с темичката си хванах набора  Wink
Поля моят е в неделя 31.02. Направо не знам плодов и после воден. Sick Cry
31 .02
по моя календар май няма, да не съм пак нещо объркала :35
Благодаря за напомнянето грешката е моя в бързината съм се объркала, разбира се че става въпрос за 31.01. Joy

# 55
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
Днес съм на белтъци.Вчерашния плодов мина добре.Моя воден ден е на 29,01,
Гаргамел, благодаря за кафето.Бибето, благодаря за апетитната закуска.моята беше 1 киви.
Мариетка, добре дошла!
Габи, бързо оздравяване!
Албенче, добре е след режима да продължиш с разделно.Отминаха ли ти болежките?
лек и режимен ден на всички. Hug

# 56
  • Мнения: 0
 Стел, от коментарите по диетата видях на първа страница че при някой момичета първата седмица няма голям ефект и не свалят много, но след това се отключва метаболизма.Не биваше снощи така да правиш..но вече е сторено.Продължавай стриктно напред и скоро ще имаш резултати.

  Аз ще се тегля всеки ден първите 4.След това само след плодовия.Искам да видя на варива и въглехидрати колко нагоре ще показва кантара и затова само първата четворка ще се меря след тях.После не!Да не се депресирам. Whistling

# 57
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро на всички,писали ,писали и се улисали не мога да ви изчета Joy Joy Joy.
Жани ,мерси за темичката.Кажи мила какво става к теб на диета ли си в момента ,как стоят нещата при теб,докъде я докара с борбата?
Чокита ЧРД,на патерица.Желая ти много здраве,щастие успех и постигане на желаната цел с килограмите.
Мариетка,Весито чакаме ви  Hug.
Гаргамел,мерси за кафето.
Бибето,а на теб за зкуската.
Спорен и успешен ден на всички.
Привет на всички новодошли.
Аз днес съм на въглехедрати и ще съм на бутерки с лютеница.Закусих с портокал,сега ще си пиивам водичка и ще се отчитам след плодовия ден.

# 58
  • Мнения: 553
леле, какви сте бързопис-ки  Joy  Ако и така сваляхме, цена нямаше да имаме ...
стел, 2 кг са си 2 кг надолу - кой ти го дава. За целия режим да смъкнеш 7-8 кг си е чудесно! Като имаш предвид, че този режим е дори приятен и почти не се лишаваме от нищо  Wink
Аз днес май ще спретна едни картофени кюфтенца  Crazy

Жани, много благодаря за темичката   bouquet

# 59
  • Мнения: 3 979
Записвам се и се връщам да чета .
Обещавам през тази тема да нямам прегрешения Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт