90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №77

  • 29 571
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3
Здравейте, Благодаря за закуската и кафенцето.Цопвам и аз новата тема.Пожелавам на всички много нови минуси,а на себе си да бъда по-стриктна от миналя път.Днес ми е първи ден.Отчет ще давам довечра.Сега ме чака малкото крокодилче и Б.Б
Албенке, дано това да ти свърши работа:
http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=110669&hit=1

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 300
Добро утро и от мен.  Hug Гаргамелче, Бибето благодаря за кафето и закуската.
AlbenaLV снимките са в сайта, има линк на 1-ва стр.
След режима е добре да се храним разделно или поне да избягваме пържено, тестяно, сладко... и да включим спорт. Задържах си кг. от първият път и то именно по този начин. Не съм спазвала стриктно разделното, имах и доста свободни комбинации, но не съм спирала спорта.
Водният ден го правя втори плодов, по препоръка на Ели.
Стел никакво отказване. С по малко прегрешения и кантара ще се раздвижи.
Успешен ден! Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 0
Chokita каква 1 седмица ,аз нали писах че вече съм 20дена на диетата и само толкова съм свалила
T@LI  да така е два са си два ,аз исках да уточня че имам -1кг ,а другото варира ,само малко да хапна ,а мога да кажа че си хапвам малко и съм стриктна с изкл на снощи и пак съм  на старите ,защо не падат и не ги задържам,ако някой има обяснение да каже ,а за снощи много ме е яд на  мен  и не съм се теглила днес че ме е страх да не съм си върнала и прословутото 1 кило да питам някой друг правил ли е така като му е позволено сладко и да се поотпусне????
а за водния да ви питам аз започнах на 6.01.20010,аз мисля че се пада на 04.02.20010,притеснявам се да не сгреша
 

# 63
  • Мнения: 52
Добро Утро!
Мерси за кафето,но като не може да се пие е ........ кофти ми е без 3в1!
Закусих 4малки мандаринки! Благодаря и за закуската.
Ще се почудя още дали да ям домати с рибата Simple Smile
Хубав и минусов ден,че и детето е сополиво и ......... не сам спала цяла нощ
разделното хранене е винаги препоръчително пред безразборното  Peace
Утре ще кажа данни за табличката Peace,защото вкъщи нямам кантар,а утре съм на фитнес,не мисля че с един ден ще постигна нещо,че имам малко за сваляне!
Май на Всички ЕЛИ ни е фаворитка. Воля и чудо но ефекта е зашеметяващ!!!!!!!!

# 64
  • Мнения: 164
Добро утро и от мен и благодаря за новата темичка. Hug

Първо да започна с това ,че вчера вечерта бяхме на боулинг  и си хапнах ябълката и малко сурови орехчета, та дори ми казаха да спра с диетата ,че вече се губя,много ми стана приятно ,като знам, че има ефект.

Днес имам от вчера панирани пилешки филенца  със зелена салатка ,знам, че е много редно ,но много го обичам панирано пилешкото, а за вечеря пак пилешки филенца , но този път на тиган без мазнинка и пак салатката .

Стел, пак ще ти се карам, не се отчмайвай и тръшкай непрекъснато, опитвай се да се стимулираш сама , кажи си , ако не изям тези и тези неща , утре щесъм свалила кило,а ти непрекъснато правиш прегрешения и после се чудиш ,защо малко сваляш, бъди по-постоянна  Naughty Айде накарах ти се.

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 300
стел водния ти се пада на 03.02.  Спазвай правилото вечерята да е по-малко от обяда и ще се раздвижат килата.
Днес съм плодова, заредила съм се и с микс сурови ядки.

# 66
  • Мнения: 670
Добро утро и от мен. И аз да дам отчет -
Събота - варива
З- ябълка
О - 12,00 грах сварен от буркан
      17,00 пак грах  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
В - картофена салата с лук, зелена салата лютеница /купих си една за диабетици и е без захар/

Неделя - въглехидрати
З- 1 ябълка
О - пица с доматен сос, гъби и маслини
В бутерки с лютеница / само че изгоряха и почти нищо не ядох от тях  Sad / Снощи си легнах гладна.

стел,
спортуваш ли. Аз правя упражненията на Синди увита в стречфолио  hahaha hahaha hahaha

Не съм се теглила още и не знам дали има резултат за тези мои 7дни. Но не гладувам и се чувствам добре. Независимо дали има резултат или не аз ще продължа.  Ще взема да махна тази линийка отдолу че е без това не помня пароли и кодове  Simple Smile

# 67
  • Мнения: 1 711
Сиси, на първа страница позволяваха паниран кашкавал, така, че не ги мисли много филенцата, а им се наслаждавай, но след 12. Naughty Hug

# 68
  • Мнения: 0
благодаря ви момичета
мерси и че ми се накарахте ,май ще има ефект ...хихихи
не спортувам и май това е най големия проблем,вие всички ли спортувате ,а който не спортува ...????

# 69
  • Мнения: 977
Привет и от мен!

Я да ви питам - бях в прегрешение вчера. Трябваше да съм на Ден 2, ама по-скоро приличаше на белтъчен...
Та... Днес как да се самонакажа - да бъда на плодов или да си карам на въглехидратен?
Мога и на варива да съм. Дори ги предпочитам пред въглеххидратния...

# 70
  • Мнения: 0
Mishelle продължавай напред без да променяш дните и не се само-наказвай, това му е хубавото на този режим. Аз днес съм въглехидратна. За закуска си хапнах портокалче, на обяд ще съм навън и май ще ям постна пица, а за вечеря квадрати Laughing.

# 71
  • Мнения: 1
стел, и аз не спортувам.правя си сутрин само 10 мин. разгрявка.и ако имам възможност 5 мин. дихателни.

# 72
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
Стел, аз не спортувам. Ама ще почна скоро де. 3 кг са доста добре, но не се възнаграждавай с много прегрешения. Аз за три седмици съм с 5.800 кг надолу. Само с едно сериозно прегрешение, и едно мъничко, но всекидневно - слагам си мед в кафето. Wink

Албена, ето линк към снимките на фиданките http://fidanki.multiply.com/photos
А ето това е цитат от книгата:
Цитат
Целта на 90-дневната диета, освен да смъкнете излишните си килограми, е и промяна на метаболитните процеси в организма ви. Това е гаранция за това, че в края на диетата ще можете да задържите достигнатото тегло. Ето защо, след изтичането на 90-те дни е желателно да продължавате да закусвате само с плодове, а в останалата част на деня може да избирате блюдата по ваш вкус и желание, но продължавайте да се храните балансирано, без да забравяте за правилното съчетаване на продуктите (никога не смесвайте белтъчна и въглехидратна храна). Ако в следващите 3 месеца смъкнете още 3 кг. това означава, че вашите обменни процеси са се променили.

Аз ще се пробвам и после да спазвам правилата, защото изобщо не се заблуждавам че от веднъж ще си сваля всичките кила. А и честно казано, не е здравословно да е толкова рязка редукцията на килограмите. Колкото по-бавно, толкова по-трайно.

# 73
  • Мнения: 75
Добро утро момичета.
Благодаря за закуската и кафето.
Ylit и аз си изтеглих торента,мерси Hug
Стел аз съм от скоро на режима,но си имам тайна чрез която се отказвам от прегрешения.Преди да почна режима,си купих много хубава и скъпа(за джоба ми ) рокля,която виси на видно място в спалнята,и която не мога да закопчая Joy Joy Joy.
Та така като мазохистка си я гледам по цял ден  Weary,а тя като чели ми се хили от закачалката smile3533
Бъди по стриктна, сигурна съм,че скоро ще се похвалиш Hug Hug
На всички които започват днес успех,не мислете за диети и лишения,а че с този режим ще бъдете здрави,слаби и красиви newsm51 smile3525 newsm51

# 74
  • Мнения: 0
Някой ще ми каже ли каква е препоръчителната порция квадрати, че ме е страх да не прекаля?
Какъв маргарин използвате? Аз до сега никога не съм употребявала и не ги разбира, този който съм купила не се разтваря добре.

Общи условия

Активация на акаунт