Диета "Южен бряг"

  • 39 280
  • 137
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 97
Така и не споделихте какво закусвате Sad Ясно е, че и плодове не може.
ОК, явно ви преча на диетата. Желая ви много минуси и успехи Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 1 774
Здравейте момичета, спазвах тази диета преди известно време и бях много доволна. Отслабва се сравнително бавно, но затова пък трайно. Аз свалих 8кг. за около три месеца, но после ги задържах цяла година. Също така свикваш да се храниш по този начин и общо взето е лесно. После дойдоха едни коледни празници и развалих режима, като така и не можах да го почна отначало. Категорично не съм съгласна, че е Аткинс - пазила съм и тази диета. Тук има много повече разнообразие и не се лишаваш от основни и важни хранителни продукти като при Аткинс. Може да я пробвам пак като родя, живот и здраве. Успех момичета!

# 17
  • Мнения: 75
Това е моята диета! Преди 2 години за 9 дни бях свалила 5 кг. Бях страшно доволна, обаче пък провалих всичко на едно гости като ядох сушени плодове. Иначе с нея се отслабва доста бързо и е лесна диетата според мен, тъй като се ядат млечни продукти (аз без сирене не мога). С вас съм!

# 18
  • Мнения: 601
vessit Е как ще ни пречиш на диетата. Ти пък....... Rolling Eyes Намери си друга закуска да закусваш. Сварено яйце + зеленчук например. Това ще е за 2 седмици само. Ако пък искаш си яж овесените трици с кисело мляко. Твоя работа. Никой не може да ти определя с какво да закусваш, само ти. Така че, ако искаш да я спазваш винаги се добре дошла в темата. Hug Явно не си достатъчно мотивирана. Успех
bibi76 Леко раждане   bouquet Сега не мисли за диети ами си хапвай на воля.  Wink
Roscoe Дибре дошла. Hug Отбора ни става все по-голям. Много добър резултат. Виждам, че живееш в Щатите. Там диетата е много поулярна, нали? Ако имаш повече информация дай насам. Рецепти и др. Но не ми пускай линкове на англ. , че уж съм го учила, но не ми е силната страна  Simple Smile
Мъжо ми каза снощи че съм отслабнала, но не смея да се претегля. Като направя 2 седмици ще дам резултат. Peace
Чао момичета.
Хубав ден  bouquet

# 19
  • Мнения: 75
Да, тук диетата е много популярна. Дори имам и книгата с примерни менута за първите 2 фази, с рецепти. Като ми остане малко време ще преведа някои неща. Обаче ако спазваш всички рецепти точно, доста солено излиза цялата диета. От днес вече започвам диетата. Успех на всички момичета!   bouquet

# 20
  • Мнения: 601
Имах си аз да не го обърнат на бизнес  американците, както е при Дюкан.  Laughing
Защо излизат скъпо? Заради съставките в храните ли?
Ще си готвим по български  Laughing
Да те питам свинското не е позволени нали, дори и да чисто не мазно месо?

# 21
  • Мнения: 5
Браво ето ,че се събираме!Съгласна съм за овесените трици за първите две седмици!Аз ще закуся с два белтъка  като омлет и малко доматен сок!Innocent радвам,че се чувстваш по -добре и че мъжо те е забелязал чак аз се радвам,че имаш напредък.аз ще започна от понеделник ,защото във  форума отначало писах защо и така не искам да ви бъркам с менюта!Давайте рецепти и  да си съставяме менюта!На точковата не харесвам това,че наистина само меса не може ,а няма така зеленчуци това е лошото.В организма трябва да има и малко въглехидрати както във втората  фаза при нас.Познавам моя позната ,която е на точкова диета от толкова време е станала една жълта ,бледа ,изпита ама тя нищо не употребява от рода на ориз ,картофи ,пълнозърнест хляб,казва ,че ги  употребявала но не вярвам!Стяга ме!В у мерени количества де!Хайде пишете,че от понеделника съм на  диетата!

# 22
  • Мнения: 0
Ето това е едно момиче , трансформирало се със Саут бийч :

http://www.bodybuilding.com/fun/transf69.htm

# 23
  • Мнения: 601
Доколкото разбрах е отслабнала за 5 месеца. 37 паунда на колко килограма се равняват? А и е тренирала 5 дни в седмицата.

# 24
  • Мнения: 0
Около 20 кг . Simple Smile

# 25
  • Мнения: 75
Здравейте, токущо проверих в книгата за свинското. Пише, че е разрешена само варената шунка и бекона. Тук продават една Honey ham, което ще рече шунка с мед. Тя е по - сладникава, и поради тази причина не е разрешена. Диетата излиза скапа, ако я следваш точно по книгата. Първият път бях решила да я следвам както си е по книгата, и за 10 дни продуктите ми излязоха над 100 долара. И тъй като менютата рядко се повтарят, всичко което оставаше, го изхвърлях. Е, може и да се повтарят менутата, но аз исках да бъде както по книгата. Само дето заменях всякакъв вид месо с риба, тъй като не ям пилешко, телешко и тем подобни меса.
Само да кажа, че в тази диета са разрешени ядките.
Бадеми - 15
Кашу - 15
Фъстъци - 20
Орехи (половинки) - 15
Шам фъстък - 30
Броят им е за ден.
Също така е позволено и фъстъченото масло - 2 чаени лъжички.
И да спомена, че може да се яде примерно 15 бадема на ден, и никакви други ядки за деня. Не да си изядеш 15те бадема и след това да изядеш още 20 фъстъка. И ядките се ядат само, когато чувстваш глад между яденетата.
Днес  ми е първи ден.  Mr. Green

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 18:24 от Roscoe

# 26
  • Мнения: 601
Мерси много за инфото.   Hug
Значи модга да ям свински пържилки немазни.
Днес съм на 4 пирера печени и малко сирене,  2 кафета а за вечеря направих  манджа прясно зеле с домати. и нещо към тях ще хапна  Wink

# 27
  • Мнения: 75
Днес съм на рибка с доматен сос. По - късно ще хапна и миш маш. Сиренето е пълномаслено, но пък е 3 пъти по - евтино от полуобезмасленото сирене.  Laughing Laughing Laughing

Ето и една рецепта:
Омлет от яйца и гъби
2 яйца, 2 суп. лъжици вода, 3 стръкчета аспержи, 1/4 чаша гъби, 1/4 чаша настъргано полуобезмаслено моцарела сирене (Аз лично го заменям с обикновенно българско сирене).
Сварете аспержите, докато станат хрупкави. Разбъркаите яйцата с водата, докато жълтъците и белтъците се смесят добре. Намазнете съвсем леко тигана, изсипете яйцата. Прибавете аспержите, гъбите и сиренето. Когато е готов омлета , сгънете го на две и го сервирайте веднага.

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 19:58 от Roscoe

# 28
  • Мнения: 5
Искам сега малко да задам няколко въпросчета.Първия етап го разбрах и то много добре.Втория включваш това което ти е липсвало но не всичко напр.искам шоколад то не значи да се тъпча с него,но продължавам така  докато смъкна кг.Значи аз на  третата седмица не мога да отслабна с 10 15 кг това значи ли ,че втората седмица може да изключа шоколада  а да си включа например овес.трици или пък малко картоф.и т.н докато стигна желания ефект .Но 3 етап сега как да го разбирам аз не мога да стоя на кантара  постоянно и да се меря или със сантиметъра например ако съм яла еди какво си съм напълняла с еди колко си.Аз например в къщи картофи и ориз нещо не ги долюбваме както и зрял боб един път в месеца може.От утре ще я започна и така днес ми го разяснете!Roscoe  и Innocent чакам да ми отговорите!Извенете ме предварително! newsm78

# 29
  • Мнения: 601
Да ти кажа и аз не съм много наясно. По добре Roscoe да ни отговори. Тя е чела книгата май.
Решила съм когато достигна 2-ра фаза да си позволявам само плодове, по малко и до обяд. Иначе ще си влача още дълго килограмите от бременноста.

Общи условия

Активация на акаунт