Диета "Южен бряг"

  • 39 275
  • 137
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 860
Здравейте момичета  Party
Мисля да се присъединя към вашата групичка  Mr. Green Имам едни излишни 10-13 кг който се надявам да махна за 3-4 месеца  Crazy
Тази диетка ми се вижда лесна за приложение в работни условия  Embarassed И ще се пробвам да спазвам режима въпреки че на мен тези неща са ми много трудни  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 1
Здравейте, искам да се присъединя към вас за да се разделя с 6 килограма, които свалих с Дюкан, но засъжаление си ги върнах. Този режим на хранене е двоста приемлив и не толкова ограничаващ и ме притеснява дали наистина ще има резултат. Не можах да разбера дали през първа фаза е позволено нискомасленото кисело мяко. Благодаря предварително за отговорите.

# 47
  • Мнения: 601
Млякото е позволено и през птрвата и през втората фаза  Peace

# 48
  • Мнения: 1
Благодаря за бързия отговор, аз се порових в интернет и четох, че за първа фаза е добре да се ограничи и млякото, от млечните продукти се позволява само нискомасленото сирене. Вие как мислите, че е по-добре според постигнатите от вас резултати. Вие на какво наблягате повече на местните продукти или на салатките. Извинявам се, че ви  засипвам с въпроси, но искам да събера достатъчно информация за този режим.

# 49
  • Мнения: 3 926
И аз ще се присъединя към групата. Надявам се да махна едни 10 кг. Като около 6 са ми възлови. Мисля, че няма да се придържам стриктно към указанията за нискомаслените продукти. Т.е. немазно месо - ок. Но сиренце и кашкавал също имам намерение да хапвам. НЕ бързам с килограмите Peace

# 50
  • Мнения: 601
Добре дошли на новичките  Hug
td777 аз няаблягам на саладките. Преди това бях на точковата диета е се оядох на месо  Mr. Green . Така че който както иска. Хапвам си и сиренце и кисело мляко по-малко. Забранени са пълномасленните млечни. По време на точковата ядях и майонеза, която сега е забранена, защото е мазна. Или май беше позволена. Прочети хубаво първия пост. Peace
Асенцето Simple Smile хаовай си ги, но по-по малко. Колкото по бавно се смъкват толкова са по-трайни.  Peace
Чао засега.  bouquet

# 51
  • Мнения: 3 926
Асенцето Simple Smile хаовай си ги, но по-по малко. Колкото по бавно се смъкват толкова са по-трайни.  Peace
Чао засега.  bouquet
Точно това имах предвид - за по-бавното смъкване. 4 кг. на месец не е зле (въпреки, че ми се иска повече) Но пък диетата обещава до 7 за две седмици, а ми се струва прекалено бързо това. Затова ще съм си на белтъчини и зеленчуци. Но сиренето... Crazy ще си го хапвам Simple Smile
Аз с Дюкан бях свалила преди три години 8 кг. Върнах си ги преди да забременея с второто, но пък след беременността свалих всичко и малко отгоре. За себе си съм установила, че само мисълта "диета" ме изкарва от равновесие, но пък в същото време искам все пак да имам стимул, като се ограничавам.
Затова този режим ми допада на описание Wink Имам си едно на ум за въвеждането по време на втората фаза. И знам, че ако успея и привикна да вечерям до към 19 часа и то основно салата ще задържа килограмите Peace

# 52
  • Мнения: 75
Майонезата е разрешена само ако е полуобезмаслена. Иначе за по - бързо сваляне на тегло, във всяко ядене трябва да се вклъчват храни богати на белтъци.

# 53
  • Мнения: 3 926
Втори ден, а вече не се чувствам съвсем добре. Пада ми кръвното и ми се спииии..., а ми се намират две деца, не само в подписа Wink
Гони ме яка въглехидратна абстиненция... Лошо!

# 54
  • Мнения: 601
Асенце първите 5 дни е така. После се всиква. Ако не можеш да издържиш хапни си една ябълка, ще ти олекне душко  Laughing

# 55
  • Мнения: 75
Асенце, можеш да хапнеш и парченце черен шоколад.
Вчера започнах диетата отначало, тъй като за 4 дни на режима, 3 дни бяха с прегрешения. А и нов месец, нов късмет. Закуската я пропуснах вчера, тъй като станах в 12 часа на обяд. За обяд хапнах шопска салата и за вечеря бъркани яйца с лук и за десерт парченце черен шоколад. Много ми се ядеше сладичко...

# 56
  • Мнения: 3 926
Ох, олекна ми Hug Хапнах зелена салата с раци и пармезанче, обаче с половин питка арабски хляб - от тънките, при това препечен Wink
Та се надявам да не се брои за огромно прегрешение, защото после два часа борих софийските снегове с количката и малкия Laughing Та дано съм го поизгорила хлебчето... Всъщност то е от онези питки, в които слагат дюнерите среден размер... (лелеее, как се оправдавам) hahaha
Утре съвсем режимна. Първият ден ми е безпроблемен обикновено, но после сдавам багажа. Сега обаче се чувствам добре - сита и спокойна.
Благодаря ви, момичета, за подкрепата Hug

# 57
  • Мнения: 601
Асето със сигурност си ги изгорила, даже и повече. Обаче от утре без прегрешения нали. Wink
Нали е петлюв ден  мъжо купи за вечеря пилешки пържолки и направих и салата от печен пипер с чесън и оцет и малко олио. Та това ми е вечерята. През деня ядох каквото имаше режимно в хладилника. - маллко ситенце, малко краставичка, малко саламче.
Абе момичета как стоят нещата със саламите. Позволявате ли си ги? В точковата дията бяха позволени, но тук незнам.
Роско да се включи с компетентно мнение, моля  Praynig
Приятна вечер от мен   bouquet

# 58
  • Мнения: 3 926
Ами до колкото прочетох май по-мазните салами не са за препоръчване, но аз за обяд ядох зелена, сурова чушка, пълнена със сирене и 5-6 парченца салам "Бургас".
А утре и до края на седмицата - плътно режимна! И на отчет, че друго си е човек да има подкрепа Hug

# 59
  • Мнения: 75
Мазните салами не са позволени. Има едни по - сухи, от тях можете да си хапвате. Но моят съвет е да наблягате повече на шунки.   chef

Общи условия

Активация на акаунт