Кюретаж и забременяване след това - 9

  • 23 887
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 637
Страхотна е темичката!
И от тук нататък само хубави новинки в нея  Hug Hug Hug !

# 16
  • Мнения: 943
А между другото, аз надникнах в темата на чакащите  EFP момичета и следя неземната* с голям интерес  Blush

yan4etooo, според е хубаво да изчакате ощ една лелка, аз много съжалявах, че не я дочаках и бях нетърпелива, не че е сигурно,че е това е причината, но за да си знаеш... всичко, което е зависило от теб, си го направила. А също така, отиди на един преглед - колко му е  Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 250
Привет и от мен!Аз все по късните часове се включвам,но по-добре от никога Laughing
bibi76 ,честито за резултатите от ФМ,само добри новинки и нататък!
Baby Love, супер си както винаги!Много готина и позитивна е станала темичката!
mmmStelxen_m ,имаш и от мен едни палчета да се омиташ скоро от тук Mr. Green
yan4etooo,знам колко много ти се иска да си пак бремелинка,ама е по-важно да си се възстановила напълно.Тъй че най-добре иди на лекар,за да ви даде зелена светлина.Зависи в коя седмица ти е бил аборта,но повечето пъти се чака около 3 цикъла.Нека и другите кажат,но един ми се вижда малко newsm78
magnet_for_happiness ,радвам се,че си си харесала доки и ти пожелавам от все сърце с негова помощ да ти се сбъдне най-съкровената мечта!
Късмет и на всички останали,които бебеправят,чакат резултати или пък нещо друго!
Аз утре също съм при нов док ,на който от сега възлагам надежди да открие къде е проблема ако има такъв,тъй че стискайте палци да го харесам! Heart EyesКакто виждате съм в добро настроение,което се дължи на малко пийване със стари приятелки от училище,които не бях виждала от години JoyЛека вечер на всички!

# 18
  • Близо до морето :)))
  • Мнения: 319
Baby Love поздравления за темичката  Hug
Записвам се и аз с надежда това да е последна темичка за тези които бебеправятр успех на всички  Hug

# 19
  • Мнения: 802
Стели, и аз стискам палци. fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Биби, браво на бебчо. Hug
Янчето, най-добре първо посети доктор, нека те прегледа и си каже мнението. Принципно е добре да минат 3 цикъла, другото което е важно е психическата нагласа, трябва и психически да се чувстваш готова. Hug
Нимфичка, стискам палци за новия доктор, дано открие причината. fingerscrossed Hug
Бебка, другата седмица съм на преглед. Hug
Пращам гушки и цунки на всички.  love001
О, забравих Mr. Green радвам се, че ви харесва темичката. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 682
bibi76 радвам се за резултата, така трябва да е.Нищо че не се вижда полът, тъкмо тръпката ще е по-голяма на следващия преглед.Късмет, мила и до края да изкараш спокойна и лека бременност!

nimfi4ka дано се харесате с доктора и да ти донесе успех!

yan4etooo щом си готова действайте!

Baby Love® мерси за темичката, дано да няма нови попълнения в нея, а само с коремите да се изнасяме    bouquet

magnet_for_happiness упорито откри причината, браво.Не се притеснявай-хашимото се преодолява лесно newsm10

На всички сладурки   Hug Hug Hug



# 21
  • Мнения: 1 167
Добро утро милички,сладки.Взех резултата от Чхг и е 70.86,покачило се е от понеделник-25.86 Laughing,нямам болки за сега.Те от време на време идват като пробождане в яйчниците,но на деня един път.Ужасно ми се гади и умирам от глад,но тези симптоми си ми харесват Laughing
Baby Love® добре си решила да не ме вписваш в началото,докато не чуя сърчице никъде няма да фигурирам Mr. Green
Обичкам ви и страхотен ден
Забравих Биби Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Бобинка85, честито миличка!  Hug Лека и бременност, завършваща с най-пухкавия финал!  Heart Eyes

Бейби лав, страхотна темичка,   bouquet просто няма как да не се запиша.

Биби, и тук да ти честитя за хубавите новини и дано все така да е.  Hug

Янчето, и моя съвет е да изчакате поне 3 цикъла.  Hug

Нимфичка, дано да се харесата с доктора и да ти помогне да стигнете до заветната цел.  Praynig

Нуклиърче, много се радвам, че си намерила доки, с чиято помощ ще преодолеете проблема и ще гушнеш едно малко ревящо бебченце.  Hug Heart Eyes

mmmStelxen_m,  fingerscrossed

При мен също няма нищо ново, продължавам да чакам да свърши лечението и да почнем усилено с опитите за второ детенце.

# 23
  • Мнения: 131
Bobinka, видя ли, че всичко е наред.Резултата ти е повече от чудесен. Сега ще стискаме палци за сърчице, но пък до тогава има доста време и трябва да си спокойна.  smile3503 Опитай се да се наслаждаваш на бременността и симптомите, а не да умираш от страх. Така и на бебчо ще му е добре.

# 24
  • Мнения: 137
Здравейте момичета:)

Ех, хубави новини - стискам палци на всички!

Аз редовно чета темата, но нещо не  ми се пише. Аз вече съм готова за опити, но ще направя един профилактичен преглед в събота:)

Лек ден

# 25
  • Мнения: 330
Привет и от мен в новата тема, Бейби лав  Hug
Бобинка, резултата е превъзходен, браво! Наслаждавай се на бременните симптоми - не са от най-приятните, но са уникални и незабравими.
Мagnet_for_happiness, виждам че вече си преодоляля мрачното настроение и си все по-обнадеждена, все така  Peace
Обичам да слушам разкази за такъв тип лекари, да се радвам, че има и такива - благородни, добри профисионалисти, даващи надежда и кураж.
Тoni_St Hug още малко мила, доколкото си спомням през февруари свършваше лечението, поправи ме ако греша.
Биби, много се радвам че всичко е наред, аз правих БХС, за мен беше важно и след него вече дишах много по-спокойно, но въпрос на личен избор, макар че чувам че изследването ще бъде задължително.
mmmStelxen_m, надявам се че скоро ще чуем от теб добри новини, дано, дано  Praynig
Янчето, моят доктор каза след втория МЦ да действаме и ние действахме без притеаснение -не се получи. Сега съм след третия цикъл, още нямам овулация, така че не знам какво ще се получи , но божа работа...

# 26
  • Мнения: 850
  Еххх , само такива новини да има в новата тема , за добри лекари и добри изследвания !
 Гушки на всички и продължавам да стискам за всички  Hug Praynig

# 27
  • Мнения: 442
А, нова темичка - да се запиша и аз тук, макар че и аз като вас душа давам да съм в отчетните. Май мен пак започват да ме обземат параноите. Незнам уж работим, но имам усещането, че изтървахме и този месец - някакво гадно предчуствие се е появило при мен. От един месец само се разсейвам с други неща, но се хващам, че дори и да се самозаблуждавам просто не спирам да мисля за това дали и кога ще стане..., а около мен като че ли напук една след друга нови бременни  Banghead , то колкото повече човек се опитва да се държи мъжки, то по-зле става...а и миналия месец също не се пазехме и не стана... Sad Пък и от вчера насам въобще не мога да си я изкарам тая мисъл от главата, защото мъж ми стана сутринта и ме гледа как се гримирам за работа, взе ми огледалото от ръката, прегърна ме, гледа ме с един тъжен поглед и ме попита "Няма ли вече да ми родиш бебче" Cry...от тогава тези думи направо не ми излизат от главата...

# 28
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ох, момичета, много ви благодаря за подкрепата!  Hug
Обаче май и този месец няма да е моя!  Cry Cry Cry Тази сутрин температурата беше 36.7  ooooh! . Незнам вече! Тъпо ми е и цял ден съм в лошо настроение. Ще видя и утре как ще е че ще звънна на доки да я уведомя. Всъшност ето графиката, да видите каква е шантава. Да отбележа, че имаше овулация със сигурност, защото бях на фоликулометрия. Пила съм и Клостилбегит по 1 таблетка дневно, ако е от значение!
http://www.babyplan.ru/profile/58824

# 29
  • Мнения: 502
PEMY   Hug  spoko hug

..., а около мен като че ли напук една след друга нови бременни  
И при мен се получава нещо такова, мила...никнат като гъби след дъжд, една след друга...аз естествено много се радвам за тях, но от друга страна ми става едно такова мъчно, сякаш нещо ме е стиснало за врата и не ме пуска... Tired

.... прегърна ме, гледа ме с един тъжен поглед и ме попита "Няма ли вече да ми родиш бебче" Cry...от тогава тези думи направо не ми излизат от главата...

От цялото си сърце ти пожелавам много скоро да го зарадваш с новината, че ще става татко  Hug  Praynig

mmmStelxen_m - я да го прогониш това лошото настроение и да го замениш с една голяма, изпълнена с положителни мисли усмивка  Hug Не се предавай, все още нищо не е загубено  hug

Общи условия

Активация на акаунт