90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №78

  • 28 077
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
LucyJJ салатката може със сол,оцет и зехтин, но в умерени количества.

# 16
  • Мнения: 1
ЖАНЕ, БЛАГОДАРЯ ЗА НОВАТА ТЕМИЧКА.дАНО Я НАПЪЛНИМ С МИНУСИ.
ЛЕКА ВЕЧЕР.

# 17
  • Мнения: 62
Хоп, и аз на пьрва страница. Да се отчета. Новачка сьм. Днеска ми е 6 ден от началото на диетата. До тук - 3кг. А сьм в цикьл. Мисля,че щте ми се отрази добре таз диетка. Лесно я спазвам, не прегрешавам. Благодаря, че ви има и че ме заразихте с ентусиазма си

# 18
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Рачони, Креми7, добре дошли и успех в отслабването.

Галина, Валентина, поздравления за успешния воден ден! Чакаме да се похвалите със зашеметяващи резултати.
Аз отивам да чета за тоя пуст воден ден кое е позволено и кое не в книгата.

# 19
  • Мнения: 16
Ujasia, моля те, сподели ако има нещо по-специално за този воден ден, че утре не знам дали ще издържа само на вода.

# 20
  • Мнения: 1 710
Щом Габи сваля, би трябвало и аз да мога.Нищо, че започвам за 78-и път за 4м. Joy

Ще се отчитам на комисия в състав:Биби и Роси. Joy Hug

# 21
  • София, родом- Силистра
  • Мнения: 99
И аз да се отчета с вечерята малко помело,пъпеш и манго и ядки. Не знам при вас как е но аз през плодовия умирам от глад. Ra4oni браво на теб 0 дена 3кг. а аз 10 дни 1.5кг. Но няма да се отчайвам. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 322
Олга, ти пак ли си с нас? Много се радвам, ако съм разбрала правилно!   bouquet

# 23
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Принцесса, ето какво пише: " В разтоварващия ден пийте само вода, въпреки че към течностите спадат също  чая, бистрите супи, плодовите и зеленчуковите сокове, разбира се, без добавена захар!".   И след още едно изречение, в което обясняват че пиенето на сокове се приема за хранене, пак са повторили "В разтоварващия ден пийте само вода."
 А аз бях решила и кафенце, и чайче да си пия. Rolling Eyes И най-вероятно ще си пия. Embarassed

# 24
  • Мнения: 22
Охо вече имаме нова темичка.Хайде и аз тук. Simple Smile
Много минуси пожелавам да имаме. Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 299
Жане  Hug
Отчет за днес (плодов)- банан, 3 кивита, 50гр. сурови ядки и моркови. За утре съм си купила портокали за сокче и това ще е!
Отивам да изчета назад.

# 26
  • Мнения: 17
Pety, би ли погледнала тук и да ми дадеш идея? http://www.overstock.com/Sports-Toys/Elliptical-Trainers/3219/su … at.html?count=120
Аз между другото искам нещо което да натоварва повече части на тялото, а особено за корема мисля да видя за нещо като това:http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=8073571&findingMethod=rr

И много минуси и успешни водни дни в новата тема!

# 27
  • Мнения: 17
Момичета, вижте това:
"Уникално астрономическо явление може да се наблюдава тази вечер. Земята, Марс и Слънцето ще застанат на една линия точно в 21 часа българско време. Луната също приема по-различна роля - с най-силното пълнолуние за годината...Тази вечер ще наблюдаваме и най-силната и пълна Луна за годината.
Астролозите не вещаят драстични промени или събития около небеснотно пренареждане. Какво ще е влиянието върху подвластните на различните планети, остава на собствените наблюдения на любопитните."
Интересно, какво ще е влиянието върху нашите минусчета или плюсчета????!!!!!!

# 28
  • Мнения: 1 777
Албена ние имаме ето това http://www.walmart.com/catalog/product.do?product_id=10972853&am … ;findingMethod=rr и никой не го ползва така си стои.Имаме елиптикъл,тредмил и колело.Аз лично не обичам в къщи да тренирам ,обичам сред хората в джима.Мъжа ми само тренира в нас (той   не обича навалицата)
 
 Нашия е подобен на този   http://www.overstock.com/Sports-Toys/Image-9.5-Elliptical-Traine … 5046/product.html
но мъжа ми най-много тренира на колелото.Моя съвет е отиди на джим пробвай уредите и който най-много ти харесва на теб него купете.Защото после само ще им бършиш праха.
А много фитнеси имат безплатно да ги пробваш да една седмица,така че не трябва да плащаш нищо за пробата. Wink

# 29
  • Мнения: 16
Ujasia, аз мисля да пийна едно кафе, че ми е много трудно без, а чайове не пия и ще ги пропусна. После ще докладвам Simple Smile
AlbenaLV, според мен ще действа много задържащо  Confused И аз това го мислех днес, защото ми съвпада тая луна с водния, ама де да видим.

Общи условия

Активация на акаунт