Нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!

  • 8 761
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Да има Peace

# 31
  • Мнения: 2 746
Подкрепям идеята!
 Peace

# 32
  • Мнения: 861
Напоследък все повече се интересувам от тази тема.
Подкрепям идеята.  Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 6 713
Повечето хора са съгласни Grinning Гледам, че има гласували против - какви ли са техните доводи? Thinking

# 35
  • Мнения: 2 241
И аз съм "ЗА"  thumbsup

# 36
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Администраторите винаги са се старали темите да са сортирани по съответните подфоруми.Някак си раждането вкъщи и направата на домашни мебели не ми се връзват да са на едно място.Ще стане както в "Майки бъдещи и настоящи" едно време.Теми за имена, за р.дни.....всичко на едно място.

  За мен си знам къде да вляза и да видя за направата на домашно мляко, или за здравословното хранене.Освен това пословичното "Запис  Peace" го ползват 90% от потребителите и е много лесно да намерят темата която искат.

 За това съм против - не, че някой го интересува. Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 354
Да, би било хубаво Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 272
ЗА с двете ръце  Hug

# 39
  • Мнения: 189
Някак си раждането вкъщи и направата на домашни мебели не ми се връзват да са на едно място.Ще стане както в "Майки бъдещи и настоящи" едно време.Теми за имена, за р.дни.....всичко на едно място.

  За мен си знам къде да вляза и да видя за направата на домашно мляко, или за здравословното хранене.Освен това пословичното "Запис  Peace" го ползват 90% от потребителите и е много лесно да намерят темата която искат.

 За това съм против - не, че някой го интересува. Simple Smile

нека да са ни на едно място и да не търсим постоянно в огромния океан.........
а който си знае къде да влезе ок и нека си се записва

направата на дом.мебели - разбира се - има си начини да се избегнат бои и разни там други
раждането в къщи - тези жени мисля различно, искат хармония с природните закони, нещата да се случват както природата повелява, а не "дишай, напъвай" и това ако не е зелено

# 40
  • Мнения: 6 999
За съм Simple Smile
Не знаех за това преброяване, благодаря, че пуснахте линк в моята тема Simple Smile

# 41
  • Мнения: 479
Определено съм "за"  Simple Smile Не съм кой знае колко еко, обаче ме интересува  Peace

Отделен е въпросът, че при толкова материализиран форум, е добре да се направи нещо за "идеята"  Wink

# 42
  • Мнения: 1 849
Да, разбира се!  Peace

# 43
# 44
  • Мнения: 2 070
Гласувах с Да, но съм на мнение, че трябва да се обедини с хомеопатичния/алтернативния/ и когато има граждански инициативи от рода на тази против ГМО и други подобни - темите да не са ограничени само в него, а да може да се пише в Клюкарника и на други места  Peace

Общи условия

Активация на акаунт