Нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!

  • 8 783
  • 177
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 15
И от мен едно ДА! С удоволствие ще наглеждам темите в него.

# 61
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Аз също подкрепям идеята. Не виждам с какво би променило наличието на противоположни и отричащи мнения - то и сега ги има. Но едно групиране би било удобно за всички потребители. А въпросът за екологията май е наболял в световен мащаб, далеч не е каприз на няколко майки от този форум. Това, че виждам темите тук събрани, за мен лично е безкрайно удобно - нито знаех, че съществуват, нито бих ги търсила самоцелно. Но ако ги има поднесени като подфорум, вероятно бих ги посещавала доста често.

# 62
  • Мнения: 2 132
Аз пък честно казана, по еко темите рядко срещам някакви безмислени заяждания, които изобилстват в доста други теми от форума.

# 63
  • Мнения: 386
Макар "еко"да се лепи къде ли не и всичко да е относително, съм За.

# 64
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Гласувах с да  Peace
Благодаря на ентусиастите, събрали тази информация  Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 11 337
Разбирам много добре доводите на Ели -  който иска, намира.
Но е доста по-прегледен форума откакто има подфорумите Хоби, Наш дом, Кино и Телевизия и Литературен клуб.
В този ред на мисли според мен тече и идеята за зелен подфорум.

# 66
# 67
# 68
# 69
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Аз пак не разбрах LaughingИскате темите да са сортирани в един подфорум, нали?Но само вие ще си ги знаете.Ако съм нов потребител и искам да родя вкъщи как да се сетя, че искам да съм еко?Или, че ако ставам вегетарианка пак съм еко?Според мен пак ще се заформи едно сектантско общество както е ставало и преди.

 За мен темите са разпределени идеално.Като ме интересува как да храня здравословно децата си директно кликвам на "Нашите деца".Като реша да кова мебели ще отида в "Нашият дом".Голяма каша и смехория ще настане в противен случай.Представям си как искам да родя вкъщи и отивам при тукашен лекар и му казвам"Докторе, искам еко раждане на еко мебели".Или поне сменете името на подфорума, че наистина е смешно.

# 70
  • Мнения: 27
И аз съм за!

# 71
# 72
  • Мнения: 46 640
Против.

Не съм чела темата, може да повтарям някой.
Когато темите се пускат в другите подфоруми, дори едно цъкване от любопитство може да има ефект в/у потребителя, не за друго, а понеже все му изскача на 1 страница да кажем, ако същата тема си е в някъде в подфорума ЕКО, най-вероятно никога няма да влезе.

А и подфорумите станаха множко, накрая имам чуството, че всяка тема ще е подфорум ...

# 73
  • Мнения: 289
Подкрепям!

# 74
  • Мнения: 25 887
Против.
Освен, че ще се размие идеята от този миш-маш, който ще се получи с темите, боя се, че подфорумът ще се изроди в някаква секта, което ще отблъсне всички, които иначе биха проявили интерес към идеята. А и ако темите са си в тематичните подфоруми, винаги шансът случаен човек да попадне там е много по-голяма.
Може би достатъчно да се пуснат заковани теми-библиотеки с линкове към всички еко-теми, както е направено в първия пост. Така който търси, лесно ще намери.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт