Чакаме ритничета от Юлските момчета и момичета

  • 19 589
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 526
Добро утро Simple Smile

Честито момченце на tiramisy Simple Smile

Браво на мъжа ти,Danito_d! Grinning
След като родиш,ако кърмата случайно не тръгне веднага,съпругът ти може да извърши същото.Ще видиш,какъв ефект ще има! thumbsup
Точно така! Simple Smile  Освен това майчината кърма е много вкусна, не е толкова мазна като млякото на кравата и е по-сладка. Аз си спомням, че като се налагаше да се изцеждам, но гърдите отново се напълваха до следващото кърмене, не изхвърлях изцеденото, а си добавях сутрин в кафето Simple Smile

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 823
Добро утро и от мен! Simple Smile
Честито на всички знаещи вече гащите на бебчо. Аз ще има да си почакам до 11.03. Тогава ще ходя пак на преглед. Но мисля седмица преди това да си запазя час при д-р Марков, така, че може би малко по-рано ще успеем да видим пола.
Journey, пожелавам ти бързо оздравяване.
Katche, представям си в каква паника си изпаднала, като не си усещала бебето. Всички тия наши притеснения са много натоварващи.
Бабъл и на теб ти желая спокойствие и нищо повече да не помрачава деня ти, че сега е много важно именно това.
Аз мами ви моля за съдействие. Явно ми е излязъл резултата от БХС, но нищо не мога да разбера. Може ли да ми помогнете? Как да ги разтълкувам?
Хубав ден ви желая!

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 08:59 от svetlana79

# 692
  • Мнения: 2 369
добро утро от мен Hug
аз пък имам затруднение с качването на линийката ми. в 17 та седмица съм и все още незнам какъв е полът на бебето ми,но понеже си имам вече един мъжкар ми се иска момиченце сега.дано на 03.03. раъбера.тогава съм на видеозон. иначе как така дават чак клипове на бебето бе хора? на мен м идадоха една много скапана снимка,на която бебето е с гръб и то защото сама си я изпросих Cry

# 693
  • Мнения: 366
Аз си спомням, че като се налагаше да се изцеждам, но гърдите отново се напълваха до следващото кърмене, не изхвърлях изцеденото, а си добавях сутрин в кафето Simple Smile


Боже, nlight ти си си самодостатъчна  Wink

# 694
  • Мнения: 7 424
svetlana79,какво пише  в резултата ти?Как да ти помогнем? Simple Smile
Принципно на страничката,която трябва да си получила,долу има уточнения,в кои случаи(тоест при какви резултати) си струва да се замислиш за допълнителни изследвания.Прочети това.И направи сравнение с твоя си резултат. Peace

# 695
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Добро утро, момичета-кокичета.

Благодаря за милите думи на Селма и svetlana79 - то при нас станалото станало, но не искам и вас да товаря, затова ще си го запазя за себе си. Знам, че форума може да е голяма подкрепа, но сега е важно наистина да се мислят хубави неща - добре е и за нас, и за бебенцата, затова спирам с оплакванията. Hug

Journey, бързо да оздравяваш Praynig
Вече почвам да си мисля, че има нов вирус, изразен предимно с гадна хрема - хората около мен са масово засегнати от подобно нещо, всеки подсмърча, говори на нос, душа сополи, гадна работа Tired То и аз от 2 седмици се влача с някаква хрема, но мойто е нищо,де, преживява се. Гледам да я боря с повече витамини в натурален вид, чайчета с мед и така.

Ех, как ви завиждам/благородно, естествено/ , че знаете вече пола на бебоците. Аз най-рано на 24 февруари пак ще питам, но ако и тогава не е сигурно после съм чааааааак на 24 март на ФМ.

Тези, които са ходили при Марков - самия той ли ви преглежда или една млада докторка - Павлова? Ако някой е чул отзиви за нея, би ли споделил Praynig

Още щях да пиша, но ме зоват служебни задачки. После пак.
И се пазете Hug

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 823
svetlana79,какво пише  в резултата ти?Как да ти помогнем? Simple Smile
Принципно на страничката,която трябва да си получила,долу има уточнения,в кои случаи(тоест при какви резултати) си струва да се замислиш за допълнителни изследвания.Прочети това.И направи сравнение с твоя си резултат. Peace
Селма, именно прочетох всичко отдолу, но там всичко е в съотношение, а по-горе, не е записано така. Затова не мога да определя моя резултат какъв е. Опитах се да го копирам и да го пейстна, но файла е пидиефски и не знам как да го направя.
 

# 697
  • Мнения: 7 424
  Светле,кажи какво ти пише срещу резултата за Даун,например.Ако искаш може и на лични. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 526
Аз си спомням, че като се налагаше да се изцеждам, но гърдите отново се напълваха до следващото кърмене, не изхвърлях изцеденото, а си добавях сутрин в кафето Simple Smile


Боже, nlight ти си си самодостатъчна  Wink

хахаха  Joy , нали?Simple Smile Знам аз, че ако попадна на необитаем остров все някак ще оцелея  Laughing

# 699
  • Мнения: 526
Явно ми е излязъл резултата от БХС, но нищо не мога да разбера. Може ли да ми помогнете? Как да ги разтълкувам?

На мен ми обясниха, че трябва да гледам най-отгоре където пише "Вашият личен риск е:"

И най-отдолу стойностите на хормоните...

# 700
  • Мнения: 87
Добро утро и от мен!
Честито на всички мами,които са разбрали какво им носи щъркела! Hug
И аз доста се посмях на съветите от бабите и за съжаление и аз получавах и понякога само ме изнервяха като настояваха за нещо.Най-много се притеснявах за къпането на бебето след като се роди,но като видях свеки как го държи ooooh! направо ми призля и от втория ден само аз си го къпех,всъщност нямаше нищо страшно.
marittaa,може ли да споделиш за отрицателния резус фактор,защото и аз съм отрицателен.Преди да родя Митко трябваше да направя аборт по медицински причини и след това ми поставиха инжекция с Анти Д Гама Глобулин и нямаше никакви проблеми,но след като Митко се роди не ми направиха такава инжекция.Настоявах няколко пъти да ми обяснят след като родих,но казаха,че няма нужда този път.Явно детето е приело моя резус фактор затова newsm78

# 701
  • Мнения: 526
аз пък странно защо, но още от както се роди Мони, въпреки, че ми е първо дете, някак си усещах, че аз най-добре мога да се справя със всичко. Не съм давала на никой друг да я къпе или облича или каквото и да е.

Наистина преди да родя четох книжки за бебетата, и много разпитвах акушерките за всичко каквото се сетех. Така, че като се прибрахме от болницата, изобщо не мислех че някоя баба би могла да знае по-добре от мен Simple Smile))

# 702
  • Мнения: 326
Здравейте милички ,
влизам да ви почерпя за моя син Валентин , който днес  става на 9г.
 Незнам как се слагат картинки за това на кой каквото му харесва    party023  cook

# 703
  • Sofia
  • Мнения: 823
Тъй като ни остава малко до 50-ата страничка, предлагам няколко заглавия за новата ни тема Simple Smile :
"Идва пролетта, за нашите юлски слънца"
"Идва пролетта за нашите юлски момченца и момиченца"
"Песни пеят птички, за юлските ни рожбички"
"Нека закичим с мартеници, юлските ни тумбаци"
Лек ви ден!
Desivalko, честит ви рожденник, нека изживее щастливо и безгрижно детство, и за в бъдеще го очакват много успехи, любов и късмет. Весел ви празник.

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 10:06 от svetlana79

# 704
  • Мнения: 7 424
nlight, thumbsup
Бях същата с първото ми дете.Но пък и ми беше по-лесно,защото нашите баби са много далече. Wink

Общи условия

Активация на акаунт