Обвиненията към мен.Защо?

  • 15 082
  • 307
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 39 117
А най-вероятно е да хванете някоя венерическа болест от някоя от трите!

БЕГАЙ  БЪРЗО!

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Ееее, няма начин да стоя с такъв дебил, пък ако ще и да ми говори така само за да ме дразни. Още по-малко за дете от него ще се натискам. Егати, толкова грам самоуважение ли нямаш?

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 102
Самозаблуждаваш се.  Peace
Приемаш желаното за действително, а то всъщност изобщо не е така.
Търсиш оправдание за за действия, които с нищо не биха могли да се оправдаят.
Живота си е твой, но свали розовите очила и го погледни реално и доколкото можеш безпристрастно.   Peace

Напълно съм съгласна с горното, но това удебеленото много ме съмнява да стане.

# 33
  • Мнения: 539
Твоята работа малко е като циганската..............„„Бий ме,бий ме,обичам те“
Момичетата се опитват да помогнат,а ти го оправдаваш.Ти единствена можеш да си помогнеш.

# 34
  • гр.София
  • Мнения: 380
Имам усещането, че смяташ, че една бременност като с магическа пръчка ще реши проблемите между вас. Дете се създава когато отношенията между родителите са хармонични, зрели, когато има любов, доверие и спокойствие, че заедно ще съумеят да посрещнат всички дребни и по-големи трудности, свързани с отглеждането му. При вас тези неща липсват. Дори не е толкова важно дали мъжът ти наистина поддържа паралелни връзки с други жени. Отношението му към теб е неприемливо, недопустимо. Направи си труда да прочетеш някои от историите в подфорум "Родители, отглеждащи децата си сами", може да извлечеш някоя поука.

# 35
  • Мнения: 5
Аз този човек не бих го нарекла "моя мъж". ходи да спи с други жени, а в същото време и "моя".и проба от пет месеца, че вие да питам кога правите секс като той си хотцка с други .толкова много тестостерон ли има .има ама не качествен .нека да се спре, че бебе така не става, а пък ако не- бягай ти от него.

# 36
  • Мнения: 4 965
Сигурен е че проблема е в мен и даже ми заяви че правел секс с още две жени и която хванела тя щяла да е с него.

това истина ли е ?
и ако хванете и трите , той какво ще прави ?
ще ви редува всеки ден една по една ли ?

И аз това се замислих Ами ако хванете и трите /или поне 2 от 3/ той как ще разреши проблема? Или ще се съберете да живеете заедно? Другите жени знаят ли за така заформилия се многоъгълник?

А предишните неща нямат общо, ако е приел нещата. Ако не ги е приел, цял живот ще е мъчение. Свали розовите очила Овреме /или поне пий противозачатъчни - не е необходимо да съсипвате живота на едно бебе още преди да сте го създали/. Peace

# 37
  • Мнения: 2 111
Ако не те бях чела в "Искам бебе", щях да съм убедена, че темата е пързалка. Не знам какво толкова непростимо си сторила, че да ти отмъщава по такъм хъм...гаден начин, но виждам, че си на 22 години. Имаш предостатъчно време да си намериш нов мъж и да му родиш дете.  Peace

# 38
  • Мнения: 426
.Но след като е с мен значи все още иска да сме заедно.
Не бъди толкова сигурна  Stop. Тук може да има много вариянти.Това че е още с теб, може и да е защото никоя друга не би го търпяла,защото си му "удобна",защтото може би си от изчезващите наивни девойки и затова си позволява да ти говори така и да се държи със теб така.
Със сигурност не те уважава дори, щом изобщо може да ти каже подобно нещо. За обич не искам и да говоря. Whistling
Махай се от него. Не става нито за съпруг, още по-малко за баща.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Само прочетох поста и ми стана едно бясно. Как ще го каже това? Я му тегли една и стига толкова. Ако това ереакцията му на този проблем, как ли ще реагира за напред. Ужас.

# 40
  • Мнения: 5
.Но след като е с мен значи все още иска да сме заедно.
Не бъди толкова сигурна  Stop. Тук може да има много вариянти.Това че е още с теб, може и да е защото никоя друга не би го търпяла,защото си му "удобна",защтото може би си от изчезващите наивни девойки и затова си позволява да ти говори така и да се държи със теб така.
Със сигурност не те уважава дори, щом изобщо може да ти каже подобно нещо. За обич не искам и да говоря. Whistling
Махай се от него. Не става нито за съпруг, още по-малко за баща.
след като е с мен-ама ти май настина не разбираш. еее че той само с теб ли е? нали казваш че има още две.

# 41
  • Мнения: 36
казвате че се е заформил многоъгълник?не е сегурно че изобщо има други жени.да дари и на 22аз,той на 28 имаме проблеми малко нереални за другите хора,но са факт.но като изключим обидите и упреците че съм му изневерила,друг проблем няма.

# 42
  • Мнения: 11 745
Момиче, ти да не си мазохист  ooooh!

# 43
  • Мнения: 426
след като е с мен-ама ти май настина не разбираш. еее че той само с теб ли е? нали казваш че има още две.
[/quote] Е тя иска да каже че официално е с нея,а за другите, то е ясно...

# 44
  • Мнения: 36
пак ви казвам че може би тези двете са измислени за да ме дразни.

Общи условия

Активация на акаунт