Обвиненията към мен.Защо?

  • 15 087
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 25 348
Цитат
Момиче, ти да не си мазохист
Или това, или ни пързаля. Направо не мога да повярвам, че разумен човек може да разсъждава така.

# 46
  • Мнения: 4 916
казвате че се е заформил многоъгълник?не е сегурно че изобщо има други жени.да дари и на 22аз,той на 28 имаме проблеми малко нереални за другите хора,но са факт.но като изключим обидите и упреците че съм му изневерила,друг проблем няма.


Верно не си на център.
Не че ще вземеш от дума, но за да ми е чиста съвестта, ще го напиша - детето няма да реши проблемите ви.

# 47
  • Мнения: 426
пак ви казвам че може би тези двете са измислени за да ме дразни.
Ох мило,те са най-малкия ти проблем.Погледни цялостното му отношение към теб.

# 48
  • Мнения: 2 111
И измислени да са, диагнозите за репродуктивни проблеми, които ти поставя така с лека ръка, са достатъчна причина да му биеш шута. За мен това е ненормално поведение от страна на мъж, който уж обича дадена жена.

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Може и да те дразни, може и да ти връща, разбираемо е.
седнете спокойно го обсъдете, за да знаеш дали да си с него или да се разделяте.

# 50
  • Мнения: 1 001
казвате че се е заформил многоъгълник?не е сегурно че изобщо има други жени.да дари и на 22аз,той на 28 имаме проблеми малко нереални за другите хора,но са факт.но като изключим обидите и упреците че съм му изневерила,друг проблем няма.

Даже и да няма - от къде на къде ще се държи така?
Според теб нормално ли е?  ooooh!

друг проблем няма.

е то това не стига ли?  Tired

# 51
  • Варна
  • Мнения: 2 272
Да ви имам отношенията! Stop
А после, защо имало мъже, които се държат с жените си като с парцал!?
Тегли му една майна на този недорасляк и си намери по- подходящ човек за баща на децата ти!
Как можеш да търпиш подобно отношение!?!? Дразнил те!?!? Вие да не сте в детската градина!?!?
Добронамерен съвет, спри с опитите за забраменяване докато не пораснеш.

# 52
  • Мнения: 4 916
Замислих се - какъв баща ще бъде този келеш... детето някой ден ще получи двойка в училище и той може да му каже "ще си направя друго дете, понеже ти ме разочарова"... сигурно наистина има такива хора.

# 53
  • Мнения: 5
казвате че се е заформил многоъгълник?не е сегурно че изобщо има други жени.да дари и на 22аз,той на 28 имаме проблеми малко нереални за другите хора,но са факт.но като изключим обидите и упреците че съм му изневерила,друг проблем няма.
а ти защо му изневери . правите си на пук ли един на друг. така семейство не се гради моето момиче.казвам ти това защото не съм на 22, и защото имах проблем не с проба от пет месеца за бебе, а цели 9 години .

# 54
  • Мнения: 426

е то това не стига ли?  Tired
Ми остава само да й хвърли един як бой,но този тип жени и за това ще намерят оправдание  Whistling

# 55
  • Мнения: 1 001

е то това не стига ли?  Tired
Ми остава само да й хвърли един як бой,но този тип жени и за това ще намерят оправдание  Whistling

Уви, много си права.  ooooh!
Чак не ми го побъра акъла... но нали знаеш - не е луд този, който яде баницата...

# 56
  • Мнения: 4 841
Питаш "Защо?".
Защото го позволяваш. Хората се държат с нас така, както ние им разрешим, и стигат до там, докъдето ги допуснем.

Ако ти харесва да си жертва - продължавай да търпиш подобно унизително отношение, и да се тормозиш дали "ще хванеш"  Sick
Мога да ти дам някои примерни насоки какво ще последва... След като "хванеш" (егати гадната дума...), може да има претенции към пола на детето... Ако той иска момче, пък ти родиш момиче (примерно) - ето ти нова порция обвинения. Ако бебето плаче много - ти ще си виновна. Ако се разболее - познай, пак ще е по твоя вина...
Ти си прецени дали искаш да живееш като "обичайният заподозрян", докато "мъжът ти" (кавичките не са случайни!) винаги си оставя резервен изход да се измъкне от ситуацията...

Каквото и да си направила в миналото, май не правиш особена разлика между прошка и манипулиране чрез чувство за вина.
Помисли по тези въпроси, объркано и изнервено момиче на 22 няма как да се превърне в щастлива и уверена жена на 32, освен ако... не смени партньора и не поработи върху себе си  Peace

# 57
  • Мнения: 60

по-добре да ни пързаля , отколкото да е истина ,
много ми е неприятно , когато жени изпадат в подобни положения ..
Цитат
Момиче, ти да не си мазохист
Или това, или ни пързаля. Направо не мога да повярвам, че разумен човек може да разсъждава така.

# 58
  • Мнения: 36
спрямо пола на детето никога не е имало значение.относно изневярата всичко беше за момента без никакви излишни емоции.иначе винаги е бил мил и нежен,всяка сутрин ми прави закуска.така е от месец два

# 59
  • Мнения: 373
Става въпрос за изневярарно не само от моя,но и от негова страна.но той когато га е направил аз не разбрах до момента в който той сам не си призна.Докато аз го направих толкова явно,той веднага разбра.Но след като е с мен значи все още иска да сме заедно.И аз не съм цвете за мирисане,но си мисля че говори така само за да ме дразни.Виждам че повечето са на едно мнение.Може и да е заради това че и двамата сме много изнервени и това е една предпоставка.
Първо, докато си мислиш че "не си цвете за мирисане"  - той ще си мисли същото за теб, че и по-лоши неща.  Помисли и за друго - колко те обича, след като прави нещо само за да те дразни? И май не е точно така, защото това са сериозни неща и той би трябвало много добре да знае, че те наранява...ако го знае - значи любов не е останала, само някаква изгода/ удобство. Ако не се досеща, че те наранява, значи е темерут. И в двата случая, е добре да оставиш оправданията настрани, да забравиш това, което искаш да бъде и да осъзнаеш какво правиш с този човек, и той какво прави с тебе, поради какви причини ?  

Общи условия

Активация на акаунт