90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №79

  • 19 447
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Добро утро момичета,как сме в тази снежна утрин? Simple SmileТолкова е красиво навън....Обаче аз днес не стигнах до работа,много силно вали в Пловдив и вятър духа ,и ми се обадиха да не тръгвам изобщо....май така е по добре,макар че не съм свикнала да отсъствам....Сигурно обаче ще изляза на разходка по-късно.Желая хубав и успешен ден на всички! Hug

# 721
  • Мнения: 52
Добро утро! Тука няма мърдане от снаг цялото семейство не е на работа и спи естествено освен аз Simple Smile

Иренка, Честит рожден ден! Бъди жива и здрава!

Аз днеска съм на баклава,а до момента една топла водичка. Сега и чайче и аследм 30 мин ябълка
хубав  ден

# 722
  • Мнения: 52
Кашарелче, пропуснах да ти благодаря за закуската и каденцето  newsm51

# 723
  • Мнения: 164
Добро утро бъбривки, аз докато стана да слажа лещата за днес и вие пишете ли пишете.

е разбрахте какво ще е менюто ми днес.

Кашарелче, мерси за закуската, ама става за плодови днес.
Нямаше спане снощи поне до 1 часа, това моето дете плака като обезумяло, направо  Shocked, незнам какво и беше ,урочасана ли , нещо друго ли, но вече ме притеснява тоя рев.

Харизанче , аз имам сокоистисквачка на Мулинекс и събира прахта  Laughing, тая цедка се мие цял ден ,дет казваш и така и си  и седи , аз на детето цедя сокове от моркови и ябълка в тензух, но ти трябват около 500 гр моркови за една чаша от около 150-200 гр, те са много сухи и едва се стискат, но ябълката си е чудесна .

 newsm59   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ИРЕНКА ,ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ОБИЧАНА ЖЕНА.

При мен пък Св.Валентин се пада на плодове, че аз не тача Трифона , да ме извинява ,то сигурно ще има грехове в тоя ден, дори си мислех да го сменям с белтъчен, но след изчетеното от вас вчера си промених решението. Peace

Албенка, честита придобивка и много свалени кг от нея ти пожелавам  Hug

# 724
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!
И при нас много сняг от събота вечерта не е спирал.Не е изчистено и не заведах каката на градина.
Кашарел, благодаря за кафето и закуската.
Иренка, честит рожден ден! Жива , здрава и много обичана!Още една водолейка.  bouquet
Росе, ами аз какво да кажа като на заговезни съм на плодове.
Петка, Бони, успех с водния.
Принцеске, житото е много полезно.Аз не го правя сухо като за задушница, а просто го сварявам и когато е готово добавям счукани орехови ядки и подсладител обикновено мед.Супер е.И няма символика в него.
Лек ден, сладуранки!
п.п. днес май ще си отворим нова темичка.Жане, къде си?

# 725
  • Мнения: 553
Добро утро  Hug Кашарел, благодарско за кафето и закуската  Hug Попаднах на твоя тема за матирането на руса коса. Кажи ми, моля те, как в крайна сметка я матираш и матираш ли я изобщо.
Затрупа ни, ей  ooooh!
Харизанче, нашата сокоизстисквачка е на Таурус - http://www.best.bg/stock.asp?cat_id=599&id=5984 , сока е много хубав, а цедката измивам за няколко секунди - ползвам четка за миене /имам на Авент за бебешките шишета, излезе безсмъртна четка/ и става чудесна. Който няма четка за миене може да ползва някоя четка за зъби  Mr. Green  и с нея става чудно  Peace
 sisi, как така цедиш с тензух морков  newsm78
Днес съм въглехидратна и познайте кой ще папа от чудните пърленки на Пети  Crazy
Хубав ден   bouquet

# 726
  • Мнения: 10
Добро утро, фиданки  Hug
Многооо пишете, немога да ви изчета...
Иренка, честит рожден ден! Желая ти здраве, късмет и много сбъднати мечти  bdbaloni
Кашарел, благодаря за кафенцето  Hug
Аз също ще съм на леща днес
Успех на плодовите и водните (ако има такива) Peace
Лек и минусов ден Hug Hug Hug

# 727
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки-сладуранки Hug Каня ви в новата ни тема-много полоителни емоции и свалени килца Hug
НОВА ТЕМА  bouquet Hug

# 728
  • Мнения: X
Здравейте отново от мен!
Аз от днес вече тотално спрях диетата.Незнам какво беше това чудо на чудесата. Днес съм вече добре,след като си ям пак всичко по малко.
Обаче съм страшно изумена.Кантара показва - 3кг за тези два дена. Ка4их се сутринта,ка4их се на обед,след като се наядох и все си е -3кг.От 60кг сега показва 57кг. Не искам да свалям толкова бързо,а и не е полезно.На здравето също не ми се отрази добре.
Благодаря на всички за подкрепата и напътствията!  bouquet

# 729
  • Мнения: 0
Момичета, от всичко прочетено дотук много се навих и започнах от днес и аз - пък да видим newsm78 Имам 7 килца за сваляне от лакомия  Rolling EyesДо скоро Laughing Laughing Laughing

# 730
  • Мнения: 1 777
Момичета, от всичко прочетено дотук много се навих и започнах от днес и аз - пък да видим newsm78 Имам 7 килца за сваляне от лакомия  Rolling EyesДо скоро Laughing Laughing Laughing
Simple Smile
Здравейте фиданки-сладуранки Hug Каня ви в новата ни тема-много полоителни емоции и свалени килца Hug
НОВА ТЕМА  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт