Бъди рахат, йеш локум!

  • 3 408
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 262
Заглавната фразичка е на дядо. Така и не го попитах откъде идва.
Звучи ми като старинна рекламка. Или си беше негова...?

Та, темата нека бъде за рахатлъка. Вашият личен. Или мечтичките ви за такъв.
(Освен ако ние, изтормозените мамчета, не сме вече отвикнали дори и да "мечтаем" за нещо такова - дали е позволено само на мъжете ни - бейове? (Усеща се, че съм леко ядосанка, нали?)).

Интересно ми е да сравним колко различни рахатлъци има, и въобще, различни ли са ни? И най-вече - има ли ги?!

# 1
  • Мнения: 985
Не се виждам да бъда рахат в близкото бъдеще.Мечти бол... все неосъществими...

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Спа хотел, без деца, с пълна карта с пари...Само толкова искам за момента Praynig Даже локум не ми трябва...Само искам да си чета, да спя, да ям, да ме мачкат по изгнилия гръб и да кисна в минерална вода Whistling

# 3
  • Мнения: 2 018
С една позната си говорихме - от кога за/до кога живеем. Та нейна позната живеела от петък за петък /следват събота и неделя  Laughing/, друга живеела от воаяж на съпругът И, до следващ воаяж /когато си бил у дома/, аз живея от падеж на кредита, до следващ падеж  Laughing. Любимият ми момент е деня след като покрия вноската... мммм нахаках им го  Mr. Green  Joy
А, мечтите ми са простички, но първо явно трябва здраво да се препотя.  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
аз живея от падеж на кредита, до следващ падеж  Laughing.
Joy Joy Joy Това е едно от най-забавните неща, които съм чела! Корем ме заболя от смях!

# 5
  • Мнения: 375
Белинда,как се размечтах като те прочетох.Това е и мойто желание.Обаче искам всичко да се случва в някое хотелче на Пампорово.

# 6
  • Мнения: 4 528
Отдъхнах си. Помислих, че това е поредната тема за турските сериали.  Laughing
Рахатлък - все по-рядко и по-рядко. Причини - колкото искаш.
П.П. Не трябва ли да е йеЖ?  Wink

# 7
  • Мнения: 985
Май всички живеем от падеж до падеж.Та за в момента най-голямата ми ме мечта е да им се види края вече на падежите ,на 2-ро място слагам сметката за тока следващия месец да е значително по-малка...и така, всеки месец си помечтавам...ама нъц...  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 965
Спа хотел, без деца, с пълна карта с пари...Само толкова искам за момента Praynig Даже локум не ми трябва...Само искам да си чета, да спя, да ям, да ме мачкат по изгнилия гръб и да кисна в минерална вода Whistling



Оххх, искам и аз същото. Че и локум /или шоколад/ ако има, рахатът ще е пълен.
Мисля другата седмица да го реализирам - 3 дни сама и 2 дни с половинката и приятели. Дай, Боже.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 957
Даже и спа хотел не искам, а красиво спокойно място (може да е в Тоскана) и да чета, чета, чета. Децата кротко и ведро да си играят някъде наоколо, а мъжът ми да готви вкусни манджи в кухнята. Нищо особено!  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 5 228
Рахатлъка е състояние на ума. Пълен кеф може да се постигне и от съвсем ежедневни и прости неща, от един локум, дет се вика, но ако си кусурджия, ако не можеш да оцениш момента и да си благодарен за него, не става работата.

# 11
  • Мнения: X
Белинда е изказала и моята представа за рахат. Хотела на море някое, ако може. И децата на баба им, че да ми е спокойно. Ама нъц, рахат скоро няма да има.

# 12
  • Мнения: 3 521
 Една кутия Тофифи и една хубава книга ми стигат.
 Аре да е баш рахат и един Джони Деп да седи в кухнята и да бърка Куба Либре...
Хубава тема Laughing

# 13
  • Мнения: 1 849
Един ден, смърчова горичка, аз и съпругът ми ... нищо друго не ми трябва. (и да няма бездомни кучета наблизо  Laughing ) . Ще има да си мечтая...

# 14
  • Мнения: 2 111
В ежедневието рахатлъка ми е чаша хубаво червено вино с приятна книга или хубав филм. За почивните дни - риболов от сутрин до вечер на някое спокойно и красиво местенце, далеч от хорската глъч. Допълнено с палатка под звездите и лагерен огън, на който цвърчат месца и картофки, а в хладилната чанта - доволно количество бира с което да ги полеем.

Общи условия

Активация на акаунт