Бъди рахат, йеш локум!

  • 3 414
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 12 692
ей така си го представям моя рахатлък.

Не ми се отваря твоят рахатлък. Явно не е за всеки.

# 31
  • Мнения: 985
ей така си го представям моя рахатлък.

Не ми се отваря твоят рахатлък. Явно не е за всеки.
и на мен  Sad

# 32
  • Мнения: X
Ама моля ви се бе, как да не е. Намираш една що-годе чиста, неоакана полянка и с книжка в ръка от едната на другата кълка, изкарваш един спокоен и безметежен по възможност слънчев ден.

# 33
  • Мнения: 521
Buttinsky, дали можем да заменим полянката с някой безлюден плаж?  Grinning
Спокойствие се старая да имам всекидневно, но душевния мир няма да ми се отдаде. Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 1 666
Рахатлъка е състояние на душата!
Когато ми стане много напушено, ми е достатъчно да взема един разточителен душ (необезпокоявана от това кой бил гладен и кой бил наакан), за да го постигна.
Друг път ми е достатъчно мъжът ми да ме прегърне за повече от минута, нищо че малкото чаве стои вкопчено за крака ми през това време, защото иска и то.
Иначе казано - щастието на малките неща! Ама от най-малките!

А ако ще говорим за летни удоволствия, напоследък открих, че съм се размечтала за едно хубаво море - да съм сама, да спя, да ям, да чета, да плувам, да се излежам под чадъра, да слушам музика и да даже да не ми се налага да говоря.

# 35
  • Мнения: 5 877
Оооо, като бях в началния курс, най-големият рахат ми беше да почна първа страница на чисто новичка тетрадка.
И сега най-много обичам да почвам разни работи. Първата третина я върша с див ентусиазъм Simple Smile
После... абе...
Обаче аз съм подла и манипулативна твар. Измислила съм как да се изманипулирам така, че все да ми е рахат. Почвам много неща едновременно. В момента, в който нещо ми омръзне, се хвърлям на съвършено противоположното му. Понякога искрено се изненадвам, като завърша нещо, че и ми платят.
Пък после не можело хем кино, хем сладолед.

# 36
  • Мнения: 494
 Поне по един ден годишно (, а може и в последващата нощ), за почивка и рахатлък - пълна безотговорност. Точно по едно такова локумче ми трябва, за да "заредя" следващата година Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 814
Няма рахат за мене, нямааа.
Но иначи си го представям като пълно безделие поне за ден. Отпусната, лежерна, с книжка в ръка и чаша горещо кафе.
Така тривиално ми се рахатлясва. Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 731
Ух,че хубава темичка ... Hug
Понякога рахата си го представям  да съм сама ,наоколо тишина  със СПА-процедури и после на една тераска с кафенце ,отпред морето и е топлоооооооооо.Много топло.Сутринта на плажче,после пак процедурки и вечерта до късно на тераската с книжка и залеза.
Друг път рахата си го представям с 2 приятелки на същото това място,цял ден заедно и все да си говорим за нещо,да сме едно цяло и да ни е хубаво заедно. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт