Роди се първото ни МАЙско бебче - Айлин ще бъде нашето късметче! №16

  • 17 461
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 40
От сумати време се опитвам да ви дочета и май най-накрая успях да се доредя и до писането Simple Smile
Славчето Поздравления  Hug Темичката е просто уникална както и заглавието ... браво на авторите Simple Smile
елинка, коремчето ти е много сладурско Simple Smile Което ми напомня, че и аз трябва скоро да кача някоя друга снимка на моя шкемби (както казва мъжа ми) Simple Smile
грахка Напълно подкрепям мнението ти за Св. Валентин! Аз като цяло не го харесвам много, защото мисля, че двама души се обичат и би трябвало да си го показват всеки ден, а не само на 14-ти Февруари Simple Smile
Слънчева , честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав и много да те радва  nbirthday

Аз май днес ще ходя на доки ако успея да сколасам след работа, ако не в четвъртък. Обаче направо като се сетя за килцата и хич не ми се ходи  Confused От сутринта съм само на чай и едно Корни, и при мисълта за кантара на доки направо ми се отяжда каквото и да било  Laughing

# 76
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Milkinis според мен  по слабичките жени понякога качват повече килограми а и при първа бременост си мисля че е нормално понякога да става така и аз с първата си беремност качих доста килца. Така че не се ограничавай толкова много избягвай сладкишите!!!

# 77
  • Мнения: 150
anik, чакаме снимчици Hug

анжелка и жасминчето, също се губят днес Heart Eyes

Ох на мен ми е толкова сънливо и мързеливо днес, нищо не ми се прави и пазя леглото Wink

# 78
  • Мнения: 143
Дилянка, какво стана с кафето, или още не си го чистила?

И аз днес мързелувам, както и вчера, но мисля да се стегна малко и да пусна една пералня и да изчистя.

# 79
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
Да ви кажа момичета майките от сливенския форум от неделя са заговорили за милинки. На кой му се прияли на кой не и аз като четох и вчера като завъртях едан тава станаха страхотни!!!

# 80
  • Мнения: 150
dudunski, не съм излизала за препарат в това време, немога да набера смелост... Sad

# 81
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
обърках снимката исках да ви почерпя

# 82
  • Мнения: 1
Ех браво на Варненските мами   bouquet,че сте толкова организирани,обещавам и аз от март месец да съм неотлъчно по всички срещи Grinning
Иначе лекцията за Информираното съгласие ще е интересна ,но които е ходил ще разказва Wink
Хубавелке страшни милинки си ни спретнала ,браво Simple Smile
Относно Свети Валентин тази година съм оставила организацията на милото,той днес каза че щяла да търси къде да ни заведе с бебчо Wink

# 83
  • Мнения: 1
ileinа и ти си от нашия отбор.....ама просто с малко по-късно включване  smile3503

# 84
  • Мнения: 51
Добрутро!  Hug

Прекрасна темичка, Славче, и изключително сладко заглавие, Маги и УиниHug Дано да я пълним само с положително настроение и приятелски чувства!  Hug Дано и малката ни Айлин се развива все така добре и скоро да е в прегръдките на родителите си! И никой да не ражда още, моля! Лелееее, колко удивителни изписах...  Stop

mir4o, тази практика просто няма никога да спре. Много се възмущавам когато чета в БГ-Мамма писанията на разни съфорумки, че сополивите деца били здрави и затова ги водят на градина.  Rolling Eyes Много ми е чудно тези деца 365 дни в годината ли са сополиви, след като майките им не могат да направят разлика между здраво и болно дете?!  Close

Аз другата седмица ще издирвам мед. сестра в ДГ на Каби да видим какво ще правим с менюто му, но отсега съм негативно настроена към положението.  Confused

Желая ви усмихнат и топъл вторник!  Heart Eyes



Ох Бръмбазелке явно наистина е практика по детските градини да си ги водят сополиви,особенно и когато няма контрол от медецинско лице.От септември ходим на градина и симаме само 1 пълен месец.То не беше сняг, то не беше скарлатина -сега и това..
Има родители от нашата група които не ходят на работа ,но независимо че са сополиви ги водят-ей тях ми иде да ги #2gunfire
А за храненето Дани вече е наплашен и вечер сънува кошмари и само вика-ЯДЕШ,ЯДЕШ.Явно го карат насила.

# 85
  • Мнения: 1
Благодаря Жани ,найстина ще бъда много сериозна от следващия месец Simple Smile

# 86
  • Мнения: 150
mir4o, наистина е така в детските градини, но взимат деца само на определени родители, миналата година сестра ми си скъса нервите с яслата, малката има алергия и понякога много кашля и те постоянно я връщаха, личната дава бележка, че е алергия и нищо и няма, а те пак я връщат в същото време деца със сиропчета в детската..е отнесоха си скандал накрая и се приключи.

дудунски, успях да го изчистя, сетих се че имам преперат за петна и стана, останаха малко петна но са бледи и не се личат. Момиче ти ме ентусиазира Hug

# 87
  • Мнения: 30
Ееееех, момичета, благодаря ви за милите и сърдечни поздрави!!! Hug
Отметнах доста задачки предиобеда като торти, подаръци, опаковки...... и сега вече съм гроги, а празника тепърва предстои. ще полежа час и нещо, че иначе кръстът ми няма да издържи до вечерта. Ох, много ме мъчи тоя кръст да му се не види.... ooooh!
Варненски мами, аз пропуснах миналата лекция и сега виждам, че се уговаряте за четвъртък. Може ли да ми кажете темата и дали часът е отново 10?!! Благодаря ви! Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 1
Слънчева часът е 10.00 а темата е "Уроци по кърмене"  Peace
Почини си малко и весело изкарване на празника   bigdance2

# 89
  • Мнения: 143
Дилянка, супер си, браво. Пожелавам ти да не ти се налага повече, въпреки че има начин да се чисти  Laughing Mr. Green

Аз поизчистих, остава и да изгладя и малко по-късно да сготвя и съм с план максимум за днес, но и аз като Слънчева ще полегна малко, че и моя кръст е за хвърляне......

Момичета, кой е на линия за утре в Сити Сентър-а?

Аууу, милинки......кеф Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт