Роди се първото ни МАЙско бебче - Айлин ще бъде нашето късметче! №16

  • 17 419
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 20
Момичета, относно Св. Валентин. Хубаво е човек ако има възможност да почете по някакъв начин празника. Моят мъж, с когото сме заедно вече 17 години (мале, колко много били!) ми подарява на такива празници по нещо мъничко- например сърчице с бонбони или нещо подобно. Ние подкрепяме взаимно концепцията, че хората трябва да се обичат и да си го показват всеки ден, а не само по празници! Трябва да има винаги уважение, подкрепа и да разчиташ на сто процента на човека до себе си.
Мили момичета, пожелавам Ви винаги да бъдете обичани!Любовта дава крила!

# 61
  • Мнения: 32
Ехаааааа изчетох ви Simple Smile

sunshine_83, не мисля да правя нищо за Св.Валентин ... особено пък подаръци. Ако нещо излезем за по една бира в кварталното заведенийце ... това ще е.

lux, честито минаване под 100-те дни Simple Smile по-слабичките жени качват повече кг при бременност (около 15), но жена с наднормено тегло (като мен) може да качи само 6-7кг. За всеки си е строго индивидуално въпреки всичко  Peace Това с бразилските дупета ме разби Wink Пийни нещо, може да ти е паднало кръвното и хапни нещо сладичко за кръвната захар  Peace

~Magi_TM~, това са мечоците Tatty Teddy. Официален сайт , напишеш ли Tatty Teddy в Google изображения - излизат всякакви варианти на мечетата Simple Smile

elinka;), много хубаво коремче Simple Smile Задължително напомни на Томова, защото все пак 100 лева са си 100 лева Wink Относно темата ... пускам я по-рано (предимно вечер), защото стоя до много късно вечер, а сутрин спя до мноооооооооого късно ... например като днес 11ч Wink

Слънчева, ЧЕСТИТ ТИ РОЖДЕННИК Simple Smile Да е жив и здрав и много да слушка (или пък вие него) Wink

Ренито, Никол, всеки приема определен начин за гледането на дете за правилен. Аз също съм против това детето да стои вътре по цял ден, но ето жената на брат ми е точно на обратното мнение ... минимално излизане по студовете и вкъщи им винаги е топло (ама доста топло). Според мен трябва да се кали това детенце, но родителите избират  Peace

грахка, на мен ми спига просто да ми каже "Обичкам те, мило" друг подарък не ми трябва Simple Smile

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
Хабиби - казвай за такива лекции и на нас тука, малко сме от Пловдив, ама сме задружни  Hug
Змейче, аз като прочетох заглавието на 9 месеца за лекцията и да си призная не разбрах за какво ще иде реч  newsm78 моля кажи, за да се навия и аз да дойда


Информирано съгласие, документи, поведение на родилката - Ако съдя по заглавието би трябвало да обясняват какви процедури ще ти правят преди и по време на раждането, какви медикаменти ще ти слагат, какви права имаш  Peace Попълват се един куп бумаги преди раждането... Такива неща... Бих искала да питам как може да се откаже почти задължителната система окситоцин, как да си търсим правата да ни донесат бебето най-рано след раждането  Laughing

Слънчева, честит ви рожденик! Таткото се е справил перфектно с покупките, браво  Peace

Напълно подкрепям Ренито относно излизането навън и ходенето на градина  Peace Много са ми странни майки, които по цял ден държат децата само вкъщи, пък били те и бебета  Rolling Eyes Дори 1/2-1 час да е - хубаво е да има разходка... Ама както казва Славчето - всеки си решава  Peace

# 63
  • Русе
  • Мнения: 764
Слънчева, да ти е жив и здрав рожденника! newsm59
Славче, много ти благодаря!   bouquet

# 64
  • Мнения: 72
Еййй, здравейте! Имаме си рожденник днес  Grinning
Честит ви празник, Слънчева!  newsm59
Да расте будно и палаво дете и да си изкарате страхотно!

Момичета, а има ли такива, които се разхождат в Света Троица? Близко ми е и Боримечката Simple Smile Ако случайно някой има нека пише!  Че сама издивявам , малката е на ясла, аз с тази пупа само мисля какво да ям  Blush  Mr. Green
А някой ходи ли на Мол София всеки вторник имало безплатни лекции за бременни .. дали ги има още ?? някой ходи ли?
лек ден ! пак ще пиша! Peace

П.П. Да се отчета де - досега съм +7кг

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Ох, и аз ви изчетох - ама и angelka се губи тази сутрин - на лекция или с майстори  newsm78

Та какво свърших аз - в 8.00 се изстрелях от къщи, минах през пощата, където ме чакаха 7-8 пакетчета  Laughing Laughing Laughing и отидох да си взема болничните и изследванията. През това време мъж ми остана в къщи с роднините си, а и за да ползвам по-проходимата кола. Пак едва се измъкнах, просто при нас има само 2 коловоза, а останалото е 20см сняг и лед под него  ooooh! Прибрах се към 9, с треперещи ръце си отворих всички пакетчета, след това изпращах гостите, оправях къщата, пусках позитив фийдбек в и-бея и ей ме на  bowuu Много съм доволна от всички получени неща и специялни благодарности на LUX за единия продавач (другия още не съм го пробвала)  bouquet Само да мирясам, ще наснимам всичко и ще пусна - дрешки, памучно одеалце, чанта за количка, шишета Томи Типи и шампоан TIGI за мен  Embarassed Липсва ми само 1 парцалче, изпратено с други, но предполагам, че в пощата са пропуснали да го сложат на моята купчинка, която беше доста голяма. Звънях, не вдигат, трябва да ида на място  SadЕееехм, като се сетя още колко неща чакам от други сайтове - голям кеф е  Hug Стига да няма случки като тази на Облачето  Praynig

Момичета, сутринта се отчаях, че няма да мога и утре да изляза за лекция, толкова е фатално на нашия баир, но сега мъж ми каза, че той ще излезе с мерцедеса, за да мога аз да си отида на лекцията (и таксита не могат да се качат тук) Peace Така че бройте ме - за Сити Центъра и най-вероятно с Габче, но там детският кът е голям и интересен.

За болни деца в градинката - някои родители не могат да ги гледат Sad Аз с Габче в Банско бях така - всякакви гимнастики как да го гледам, като нямаше на кой да го оставя. Щом се закрепи, го давах на ясла, а леличките си им даваха сиропите - на една масичка надписани кое шишенце на кой е и по колко се дава  Confused Не е редно така, но някои родители нямат избор Sad Повечето ясли и градини, обаче не приемат такова нещо  Stop
Между другото сопол и кашлица за някои родители не е болест и може би е по-добре.

Lux, няма да стигнеш 20кг  Peace До края максимум още 4-5. Някои жени свалят в 9-ти месец. не се кахърете, момичета  Hug

СЛЪНЧЕВА, ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО МАЛКОТО ГОЛЯМО МОМЧЕ    bouquet

п.с. пускам без проверка за грешки, че пак ще изскочат нови отговори, докато поствам  Blush

# 66
  • София
  • Мнения: 28
Слънчева ЧЕСТИТ РОЖДЕННИК!!! Да ти е живо и здраво момченцето  bdbaloni bdbaloni baloni baloni baloni baloni
Аз пък почти си върнах килограмите,сега съм 65  Blush а шкембето ми е 107  Mr. Green ...а съм висока само 167...представете си какво съм буре  Mr. Green
Лукс честито минаване под 100 дни  Hug
А за бай Валентин....нищо не мисля да правя.Много ми е лениво тия дни,та едва ли ще ми размине до тогава.Ако мъжи реши нещо-ОК,ама аз не се замислям за нищо специално  Whistling

# 67
  • София / Сливен
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТА ТЕМИЧКА аз докато усепя да се включа вие сет стигнали 5 стр. Славче страхотно е оформена както винаги Браво

Грахка браво и на твоя мъж че ти подарява подаръчета моя пък все ми казва че има много работа и няма време да излезе по магазините за сметка на това пъка з всяка година му купувам разни сувенирчета.

# 68
  • Мнения: 62
И моят мъж винаги ми подарява по нещо за денят на влюбените ! Най -често метална сърцевидна кутия с бонбони на Линд! Обожавам ги! Joy

Сега си седя и си мисля! Thinking Колко много градове и села има в България пък тука в темата ни сме само от 5-6 сигурно! Няма ли бременни по другите места?! Ама и аз съм една, за какви неща си мисля! Laughing Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 32
alexxana, не си сама в мислите си ... аз веднъж се замислих, че от Велико Търново май си нямаме бремелинка и от Видин. (ако съм изпуснала някоя - моля да ме извини)

# 70
  • Мнения: 64
Ние пък празнуваме на 13-ти февруари, от тогава сме заедно и всеки ден е празник. За 14-ти едва ли нещо по-особено ще правиме. Но то и няма нужда при нас, защото:
Ние подкрепяме взаимно концепцията, че хората трябва да се обичат и да си го показват всеки ден, а не само по празници! Трябва да има винаги уважение, подкрепа и да разчиташ на сто процента на човека до себе си.

# 71
  • Мнения: 26
Олеле вие сте машини  Shocked
айде отивам да чета.....
Честита нова тема, Славче мерси   bouquet

# 72
  • Мнения: 39
За Свети Валентин говорите...
И ние като Дилянка не отчитаме специално този ден, но май ме е обхванала треска и ще се подготвя с романтично меню за 4-ма  hahaha Разбира се ще направя украса, която вече съм започнала ( гирлянди и картички направени от мен с помощта на  Алек Joy)
И така както нямаше да го празнуваме... ще го отбележим. Ивката каза, че по голям подарък за този празник от бебето в корема и за двама ни няма...

ДА ви кажа, мира не ми дава , че още не съм се спряла на вариант за общата ни спалня с малките. Не спирам да го мисля, да драскам, да търся... единствено цветовете съм избрала и тръгвам от една цветна настилка която харесахме в събота- лимоново жълто и сладърско зелено.

Как е времето навън. Трябва да се оправям и да излизам по задачки, ужас  Tired

# 73
  • Мнения: 32
oblak11, не знам как е, нооо никак не ми се излиза ... изглежда едно такова студено .... как да му се излиза на човек ... дали да не си оставя работата за утре?

# 74
  • Мнения: 143
Привет момичета  Laughing

Слънчева, честит ти рожденик. Да ти е жив и здрав и много да те слуша и повече да не си реже косичката  newsm59 newsm59 newsm59

Навън продължава да е зимна "приказка". Аз съм на линия за утршните лекции в Сити Сентър-а. Поне ми е близко, ако пак е бедствено мога и пеша да дойда.

Славче, не е непоносимо студено, но не е и приятно и адски трудно се ходи.

Общи условия

Активация на акаунт