Машина за хляб-27 част

  • 45 731
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 7 945
Дядо Хаджия и на мене не ми се отварят съветите на майсторите.Отварят ми се разните функции на Гугъл и дотук

Хайде да опитаме заедно. Посочваме с мишката линка "СЪВЕТИТЕ НА МАЙСТОРИТЕ". После натискаме десния бутон на мишката и избираме опцията "ЗАПИШИ КАТО..." и посочваме на компютъра къде да запише PDF файла. След това го намираме къде е записан и го отваряме да го прочетем.

# 31
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Дядо Хаджия и на мене не ми се отварят съветите на майсторите.Отварят ми се разните функции на Гугъл и дотук

Хайде да опитаме заедно. Посочваме с мишката линка "СЪВЕТИТЕ НА МАЙСТОРИТЕ". После натискаме десния бутон на мишката и избираме опцията "ЗАПИШИ КАТО..." и посочваме на компютъра къде да запише PDF файла. След това го намираме къде е записан и го отваряме да го прочетем.

Сори но пак нищо.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 945
Дядо Хаджия и на мене не ми се отварят съветите на майсторите.Отварят ми се разните функции на Гугъл и дотук

Хайде да опитаме заедно. Посочваме с мишката линка "СЪВЕТИТЕ НА МАЙСТОРИТЕ". После натискаме десния бутон на мишката и избираме опцията "ЗАПИШИ КАТО..." и посочваме на компютъра къде да запише PDF файла. След това го намираме къде е записан и го отваряме да го прочетем.

Сори но пак нищо.

Другите също ли срещат този проблем. Май ще връщаме старата страница.

# 33
  • Мнения: 1 147
Дядо Хаджия, аз лично съм за този вариант на оформление  bouquet
Не се отваря линка за натуралната закваска (Линка е сложен http ://url=http//www.bg-mamma.com/index.php?topic=382463.0, а трябва да е url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382463.0) и съветите на майсторите (ако цъкна линка ми се отварят google docs, ако действам както си казал ми предлага да ми запише не pdf, html, който пак показва google docs страницата).

Страхотни неща сте направили, аз само гледам и се изкушавам, вчера правих баница, кремвиршки и тутманик, ама не остана за снимка много ... правих от едно и също тесто всичко, просто го раделих на 3 и едното разточих за баница, другото направих на кремвиршки, третото с помощта на най-големия ми помощник (синът ми, който е на 3 г. 10 месеца) направихме на тутманик ...

# 34
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Дядо Хаджия,
Не се отваря линкът за натуралната закваска (Линка е сложен http ://url=http//www.bg-mamma.com/index.php?topic=382463.0, а трябва да е url=http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=382463.0) и съветите на майсторите (ако цъкна линка ми се отварят google docs, ако действам както си казал ми предлага да ми запише не pdf, html, който пак показва google docs страницата).

И при мен е така. Иначе оформлението много ми допада  Hug

# 35
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Дядо Хаджия и на мене не ми се отварят съветите на майсторите.Отварят ми се разните функции на Гугъл и дотук

Хайде да опитаме заедно. Посочваме с мишката линка "СЪВЕТИТЕ НА МАЙСТОРИТЕ". После натискаме десния бутон на мишката и избираме опцията "ЗАПИШИ КАТО..." и посочваме на компютъра къде да запише PDF файла. След това го намираме къде е записан и го отваряме да го прочетем.

Сори но пак нищо.

Другите също ли срещат този проблем. Май ще връщаме старата страница.


Страницата е оформена идеално.Само намери най добрият вариант специално тези съвети по какъв начин да бъдат представени,нека си остане това оформление.

# 36
  • София
  • Мнения: 7 945
Ами мисля, че сега линковете вече са наред. Май ги оправих.

# 37
  • Мнения: 1 147
Дядо Хаджия, share-нал ли си файла? има една опция за "get the link to share", ей от там ако копираш линка се получава. (незнам дали не ти е на БГ браузъра, ама предполагам, ще го намериш къде е, ако това е проблемът)

Хм, гледам вече не ти е pdf, сега се отваря, но закваската пак не е добре.

П.С. Вече и закваската се отваря  bouquet

# 38
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Машала дядо хаджи сега всичко е наред.

# 39
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
И при мене е ок вече Hug

# 40
  • Мнения: 2 214
Дядо Хаджия, ти освен че си майстор на хляба, голям вебдизайнер си, да знаеш Peace
От опита си в тази тема а и имам и моя, ще кажа че по добре таблицата за пресмятане на рецептите и таблицата за маята да я изнесеш отделно, защото все ще има залюхани (казвам го с любов Heart Eyes) начинаещи които или ще бързат да правят хляб или просто ще ги мързи да четат или пък ще са толкова притеснени че няма да видят и все ще питат "Колко суха мая трябва да сложа" "Колко жива мая съответсва на сухата".
Даже ти предлагам да изнесеш нещо като "Най често задаваните въпроси"

# 41
  • София
  • Мнения: 7 945
Дядо Хаджия, ти освен че си майстор на хляба, голям вебдизайнер си, да знаеш Peace
От опита си в тази тема а и имам и моя, ще кажа че по добре таблицата за пресмятане на рецептите и таблицата за маята да я изнесеш отделно, защото все ще има залюхани (казвам го с любов Heart Eyes) начинаещи които или ще бързат да правят хляб или просто ще ги мързи да четат или пък ще са толкова притеснени че няма да видят и все ще питат "Колко суха мая трябва да сложа" "Колко жива мая съответсва на сухата".
Даже ти предлагам да изнесеш нещо като "Най често задаваните въпроси"

То няма проблем всичко да изнеса аз, ама от де да ги знам кои са най-често задаваните въпроси па и не знам още какво си. Пък и опитът ми ме кара да си мисля, че и да ги изнеса те пак ще си се задават тия въпроси.

# 42
  • Мнения: 427
Дядо Хаджия,благодаря за новата тема и прекрасното оформление на първа страница!  bouquet

# 43
  • Мнения: 52
Дядо Хаджия   bouquet всичко е супер  Hug И на мен не ми се отваряха,но вече всичко е 6+

Аз съм от залюханите с въпросите за маята,но не бях попадала на тази таблица.
Сега ако може да ми отговорите и за прясното мляко и сухото ще съм  Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 7 945
Дядо Хаджия   bouquet всичко е супер  Hug И на мен не ми се отваряха,но вече всичко е 6+

Аз съм от залюханите с въпросите за маята,но не бях попадала на тази таблица.
Сега ако може да ми отговорите и за прясното мляко и сухото ще съм  Hug

Какво му има на прясното и сухото мляко ?

Общи условия

Активация на акаунт