Машина за хляб-27 част

  • 45 730
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 767
Браво на всички, показали прекрасни творения!  bouquet Аз замесих тестото на max mama, но го оформих на кифли по начина на стейси, че в печенето на питките хич ме няма. Embarassed То и това печиво остана леко недопечено, но след ремонта фурната ми е непознаваема. Тестото е прекрасно и ако предложението на kapri_z се осъществи, то трябва да е на първо място. Благодарско, max mama! newsm51

# 736
  • Мнения: 549
Здравейте.
И аз от година и нещо ползвам хлебопекарна "Аляска" почти всеки ден. Досега бях доволна,но днеска реших да си я пусна отново и нещо се скапа/не ще да се върти бъркалката,съответно и осчицата под контейнерчето/.
Някой да е имал същия проблем?

Извинявам се  за спама

# 737
  • България
  • Мнения: 431
Здравейте.
И аз от година и нещо ползвам хлебопекарна "Аляска" почти всеки ден. Досега бях доволна,но днеска реших да си я пусна отново и нещо се скапа/не ще да се върти бъркалката,съответно и осчицата под контейнерчето/.
Някой да е имал същия проблем?

Извинявам се  за спама
Имах подобен проблем. Занесох я в сервиза и ми дадоха протокол за нова /от Метро съм я купувала/ Гарнция 2 години.
Успех.

# 738
  • София
  • Мнения: 7 945


МОЛЯ НЕ ПИШЕТЕ ПОВЕЧЕ В ТАЗИ ЧАСТ НА ТЕМАТА !

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 11:54 от дядо хаджия

# 739
  • Мнения: 0
ей това спретнах преди малко и го разрязах още горещ.... eat





стана мек и хубав,въпреки че пак префасонирах рецепти-с домашно прясно мляко е,бяло типово и пълнозърнесто брашно.
май хлябовете с прясно мляко стават хубави-вие как мислите?на мен този ми е втори такъв и не мога да преценя...има ли разлика хляба с кисело и хляба с прясно мляко?
И аз днес пека хляб Simple SmileАко искаш ще ти дам и мойта рецепта.

# 740
  • Мнения: 0
Да мила ,с прясно мляко стават много хубави.

# 741
  • Мнения: 2 082
давай,само че в новата тема  Grinning

# 742
  • Мнения: 0
 Утре ще ви я пратя!!

# 743

Общи условия

Активация на акаунт