Машина за хляб-27 част

  • 45 770
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Петя,страхотно изглежда,браво.  bouquet
Нано,много ти е хубаво хлебчето.  bouquet
Весито,много добре изглеждат,браво.  bouquet
Радвам се,че ви допадат рецептите ми. Hug  bouquet

# 721
  • Мнения: 2 591
момичета, нямам време да изчета всичките постове в 27-те ви теми! имам обаче една молба-въпрос - в Пени са пуснали, т.е пускат от утре хлебопекарна Domo 901 за 80 лв. и се чудя дали си струва да си я купя newsm78 някой ползва ли тази марка? имате ли отзиви някакви?

по принцип отдавна се чудя дали ми трябва хлебопекарна или не, а и на тази цена...

но марката доста ме съмнява  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 622
Петя, супер ти е питката! Мен много ме е яд, че моята превтаса онзи ден и не можах да я оформя хубаво...
Макс мама, мисля, че е крайно време да си направиш тема в Любими рецепти!

# 723
  • Мнения: 372
smile3501 smile3501 smile3501  love001
Едно голямо браво на всички!!!!
Днес направих козуначени кифлички на макс-мама и съм  Hug Благодаря ти за рецептата доста често ще ги правя харесаха се на всички   bouquet  bouquet  bouquet





Ух,че хубави са ти се получили   Crazy
Ще пробвам и аз тези дни   Hug

# 724
  • Мнения: X
petia_tag,много хубава питка Peace
lubopitko ,стига се коси де spoko,и твоята беше чудесна!

Аз токущо извадих от машината хляба за утре,по рецептата на г-жа Стихийно за хляб с майонеза, благодарности за рецептата  bouquet  bouquet

   
Аз сложих лютеницата още при замесването,а вместо вода-кисело мляко.

# 725
  • Мнения: 372
момичета, нямам време да изчета всичките постове в 27-те ви теми! имам обаче една молба-въпрос - в Пени са пуснали, т.е пускат от утре хлебопекарна Domo 901 за 80 лв. и се чудя дали си струва да си я купя newsm78 някой ползва ли тази марка? имате ли отзиви някакви?

по принцип отдавна се чудя дали ми трябва хлебопекарна или не, а и на тази цена...

но марката доста ме съмнява  Mr. Green

Имам позната,която работеше в Домо и при тях имаше въпросната хлебопекарна на промоция за 79 лв.
Като я попитах дали "става" тя ми смръщи вежди и ми шушна да дам още някой лев и да си взема я Аляска,я ТСМ.
Сега като мисля добре,че я послушах.Мисля,че същото бих те посъветвала сега.Ако някой има добри впечатления от тази марка,надявам се да не се засегне,а да сподели своето мнение! 
Успех с избора!   Hug

# 726
  • Мнения: 11 607
момичета, нямам време да изчета всичките постове в 27-те ви теми! имам обаче една молба-въпрос - в Пени са пуснали, т.е пускат от утре хлебопекарна Domo 901 за 80 лв. и се чудя дали си струва да си я купя newsm78 някой ползва ли тази марка? имате ли отзиви някакви?

по принцип отдавна се чудя дали ми трябва хлебопекарна или не, а и на тази цена...

но марката доста ме съмнява  Mr. Green

О...Снежна дама...Приятно ми е да те видя тук......На тази цена смятам ще намериш и други сносни модели......


Аз да си питам...В Техномаркет има на промоция Мулинекс 5000 за 209лв. Доволни ли сте??? Не ми се иска да взимаме Мулинекс, някакво вътрешно усещане, но аз да питам все пак...Някак си и по финансови причини нещо клоня към Северин от ТСМ за 109лв......Ама знам ли...Чудя се много!

Въх, какво доживях да питам в темата.....

# 727
  • София
  • Мнения: 7 976
....
Аз да си питам...В Техномаркет има на промоция Мулинекс 5000 за 209лв. Доволни ли сте??? Не ми се иска да взимаме Мулинекс, някакво вътрешно усещане, но аз да питам все пак...Някак си и по финансови причини нещо клоня към Северин от ТСМ за 109лв......Ама знам ли...Чудя се много!

Въх, какво доживях да питам в темата.....

Бреееееейййййййй най-накрая да се завърнеш и ти в нашата тема бееееееее.
Божееееее доживях го.

Маме аз съм с мулинекс 5000 и нямам от какво да се оплаквам.

# 728
  • Мнения: 372
Мама Цоцоланка , и аз съм с Мулинекс 5000 и съм много доволна. Друг е въпроса вече финансите какво "разрешават". Успех с избора!   Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 2 658
Мама Цоцоланка, аз съм със същата машинка и съм мноооого доволна, НО както скоро обяснявах в темата, на майка ми и сестра ми взехме за Коледа bifinet от ТСМ. Ами те са като моята направо, но за 100лв. С две бъркалки, 800 вата и са до 1250гр.

# 730
  • Мнения: 2 214
Не знам дали да ви се хваля или да се оплаквам Sick
Моя мъж чул не дочул, разбал че искам Breville и за да не ходя в Турция (както бяхме се разбрали) ми е купил за св.Валентин  Breville от Англия, днес дойде.
Амаааааааааааааааааааа не такааааааааааааааааваааааааааааааа каквато исках #Cussing out
Оф сори че рева тук, ама хора ама какви са тея изненади беееееееееее Shocked
За малко да се разрева пред него.
Дано поне да си заслужава, ще я разглеждам утре.
Ето я

# 731
  • Мнения: 151
Стихийна не  дей  да плачеш, а се радвай  – човека решил да те изненада, а ти беснееш   – това сме ний жените угода нямаме, хайде да ти е честита новата машинка  – чакаме и ти  да се развихриш .......... Joy

# 732
  • Мнения: 293
Днес ми изпуши главата от работа.Едва сега сядам да ви нагледам и се натъквам на поста на баба Станислава
Цитат
Сега да питам капацитетите тук .....
#Crazy На второ четене се корегирах  , но следващото изречение ме разсмя до сълзи
Цитат
Иначе други отклонения нямам
  Joy Joy Joy Бабче Станислава , оправи  ми настроението за една седмица напред  Hug newsm51


didolinaa, това вече е друга бира  newsm62 Браво! Айде сега кажи какъв е чалъма с маята , на който дядо хаджи те светна , щото той се прави на ощипана мома и мълчи по въпроса Rolling Eyes


nano, нямах много време , но сега ще се разровя за инструкции за твоята машинка.Води се хлебопекарна 901 , но не успях да разчета точно как се казва  newsm78 Инак хляба ти е разкошен  newsm10 Относно вкусовите предпочитания , лично аз харесвам хляб с кисело и прясно мляко заедно.



Предлагам да обявим 25 Март за рожден ден на нашата тема. Тогава е открита първата част на темата. Хайде да помислим какъв подарък можем да си направим сами за рождения ден на темата още повече, че тази година темата ни става на пет годинки и е нещо като юбилей.

Идеята е чудесна! На прима виста ми идва на ум да направим юбилейна тема , в която да се съберат и систематизират изпитани рецепти , рецепти стъпка по стъпка, видео материали , статии, ценни съвети , линкове , инструкции за хлебопекарни, рецептурници...нещо от сорта.Знам , че има създадени подобни неща , но не са пълни , а опити за систематизиране се правят от скоро.Тема с рецепти има, но там се публикуват всички рецепти.Идеята ми е в юбилейната тема да се публикуват само рецепти , които стават особенно полулярни и за тяхното включване в темата се гласува от потребителите.Достъп до темата да имат само регистрирани потребители (евентуално) и в нея да не се пише.В смисъл , тя да се допълва само от един , като материалите за нея се обсъждат предварително с всички тук. Идеята ми хрумна още снощи , когато се зачетох в публикациите на Ердинч.Ами ,че той си е цяла енциклопедия направо! Crazy Добре , че се е включил от 15-та тема на сам, че инак няма изчитане  Laughing Покрай неговите постове ,попаднах и на много интересни материали и линкове давани и от другите потребители.

Ако евентуално се вземе решение за подобен проект , бих участвала с удоволствие .

P.S. Дядо хаджи , обещах да ти отговоря на въпроса от снощи.Не съм забравила  Grinning Дай ми само 5 мин. да ми текне мисълта в тази посока  Wink

# 733
  • София
  • Мнения: 7 976
...Айде сега кажи какъв е чалъма с маята , на който дядо хаджи те светна , щото той се прави на ощипана мома и мълчи по въпроса
...

Ти май нещо искаш да ми кажеш ааааа ?  newsm62

...
P.S. Дядо хаджи , обещах да ти отговоря на въпроса от снощи.Не съм забравила  Grinning Дай ми само 5 мин. да ми текне мисълта в тази посока  Wink

Ааааа не сЪ притеснявай душа, аз даже съм си забравил въпроса.

# 734
  • Мнения: 293

Ти май нещо искаш да ми кажеш ааааа ?  newsm62


Искам да кажа , че изтървах какво си хортувахте и сега мира нямам, че съм неосведомена по въпроса с чалъма на маята  Blush

Ти що щеш , тука по това време ?  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт