Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
  •   1
Отговори
# 480
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Шани някаква класика ли е това ? Според тебе Simple Smile

В общо приетия смисъл на думата - по-скоро не. Аз я определям като една супер тъжна мелодия, но може да е дело на класик и аз срамота, не го знам  Blush

# 481
  • Мнения: 6 417
Само ако можех да го обясня по-адекватно  Crazy... newsm78 Ама ей нА, не мога...

Една много тъжна мелодия е... Много пъти съм чувала фигуристите да танцуват на нея...Особено на Гала-концертите си... Уф, а сега де Thinking

Радио 1 има адет да я пуска точно преди 12:00ч., ама нали и те не казват заглавията на персните... Confused

Гаранция, че по-смотано обяснение не сте чували  Blush
Сещам се за какво говориш.Това е "Адажио" на Албинони. В Калгари Албена и Максим имаха изпълнение по тази музика. Хич ме няма по прикачването на файлове тук, иначе бих ти го свалила. Thinking

# 482
# 483
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 141
Шушон и scorpionche - златни сте  Heart Eyes!
Благодаря Ви   bouquet  bouquet  bouquet

# 484
  • Мнения: 439
Здравейте всички,някой има ли идея къде мога да намеря някой епизод на "Ну погоди".Предварително благодаря.

# 485
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 188
Моля, ако някой знае от къде мога да дръпна "Бански на лалета", нека посочи линк. Но не и страницата на "Врабчетата". От там се сваля с пауза на І-я куплет.

# 486
  • Мнения: 6 417
Здравейте всички,някой има ли идея къде мога да намеря някой епизод на "Ну погоди".Предварително благодаря.
www.anime-bg.com/browse.php

# 487
# 488
  • Мнения: 277
Момичета, може ли да ви помоля да ми кажете къде да намеря песни на група "Сигнал". Тези дни планирам романтична вечеря за любимия (заслужи си я честно и почтено), та исках и музикален фон, малко по- така......
Предварително благодаря Simple Smile

# 489
# 490
  • София
  • Мнения: 1 057
Здравейте, някой знае ли от къде мога да си сваля албума на The Rasmus  "Dead Letters" или поне техни песни?
Много ще съм ви благодарна  Peace

# 491
  • Мнения: 748
Що имам спомени че давах такова нещо? Ама не го намерих, странно http://store2.data.bg/zevzekkk/music/The Rasmus - Dead Letters (2003)/ http://store2.data.bg/zevzekkk/music/ - а тука има още 3-4 техни албуми

# 492
  • Мнения: 7
Спешно се нуждая от следната песен
Lisbeth Scott-Veni Redemptor Gentium
Благодаря предварително

# 493
# 494
  • Мнения: 7
Благодаря ти много  newsm10 за помощта.От месеци я издирвам. Hug Невероятно- златна си

Общи условия

Активация на акаунт