Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 97

  • 67 530
  • 739
  •   1
Отговори
# 120
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
Гласувах за всички в кейксентрал, леле този път има умопомрачително сладки торти!
Гледам бялото сърце със сините орнаменти на буболинката жъне успехи, 135 човека са си го запазили вече Grinning, но не е в конкурса Thinking ... Буболинка, на 4-та страница от конкурсните, е най-прекрасната -  изрисувана с черни цветя бяла торта. Има и лилави захарни цветя. Да не е твоя  Mr. Green?
Рая, Стейси, някой друг няма ли торти, не мога да ги позная  newsm78 ...

# 121
  • София
  • Мнения: 2 658
Valeria, тоз Гонзо(на него ми прилича) е много сладък!
Ивейн, много ми харесва тортата ти, а окончателно сигурно ще е страхотна вече. Simple Smile
Ирра, да ти е живо и здраво детенцето и съм сигурна, че е било очаровано от тортичката.
Ванче, много си е хубава тортата, но морето много ме впечатли. Ще споделиш ли как го направи?

# 122
  • Габрово
  • Мнения: 316
Пепи, честита награда и от мен!
FRESA, аз все се каня на този Макуин, но не ми стиска. Справила си се страхотно.
IRRA, идеята е много добра. Ще се възползвам от нея.
Valeria, и на мен на Гонзо ми прилича. Браво! Дай повече информация за бонбоните: откъде се купуват, бройки.
Ванче, аз  твоите торти не мога да ги коментирам. Всичките до една са толкова хубави. И изобщо не мисля да запълвам страничките с коментари по твоите произведения  Mr. Green Надявам се, че няма да се сърдиш. Начинаещите момичета имат по-голяма нужда от подкрепа от теб. И ... забравих да ти благодаря /а и на другите напреднали момичета/ за споделения опит и приятната атмосфера в темичката   bouquet  bouquet  bouquet

# 123
  • Мнения: 492
Mомичета някой може ли да се изкаже за този робот

http://es.vente-privee.com/VP4/_sales/SALTON15/catalog/ES_K7AVMU … /ikId3144753.aspx

# 124
  • Мнения: 186
Много трудно се рисува върху шоколадовото тесто. Боята не хваща, събира се на капчици. Отделно разбрах "Що е то конденз?" Досега такова чудо ня бях виждала. Добре, че празника не е толкова официален. Момичета, очаквах  критики, а си траете Grinning Ето, сега ви предоставям възможност: Сигурно ще опитам още малко да пипна, но няма да ви досаждам повече. Не бягам от коментиране, ще се отчета, защото има интересни неща, сега бягам...

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 10:25 от Ивейн

# 125
  • Габрово
  • Мнения: 316
Ивейн, дай по-голяма снимка, че да видим кусурите по-добре  Laughing Хем искаш критика, хем не ни даваш да погледенем хубаво  Wink
Ето и от мен едни "изпипани" фигурки.

# 126
  • Мнения: 75
Започвам да пиша, че направо се зашеметих от гледане Crazy Върнах се до старата тема, че ви изпуснах края Blush

Ванче, въпреки неприятните преживявания, крайният резултат на "гемията" е страхотен! А морето как си го направила...страхотия си ти !
По моите кукли единствено опашката на Ариел-ката е захарно тесто,  Зън си е в оригиналния вид, много ми се искаше да е облечена в захарен тоалет, обаче времето ме притисна, куклата ,която предвиждах ,дойде доста височка и тромава, та реших да бодна тази Blush, а щерката ми изпари притесненията, щото подскачаше като на пружинки като я видя - това и е любимата кукла Grinning закрепена е на стойка http://pushnikovajenny.multiply.com/photos/album/48/Step_by_step#photo=37, която случайно открих в кутията на купената за целта кукла, беше така закрепена, е, боднах я отдолу на тортата, но понеже Зън е по-мъничка вместо за кръста я закрепих за таза  Grinning
И да споделя последното си откритие  Laughing морските обитатели направих с помощта на комплект за пластелин , който Дядо Коледа подари на детето Embarassed Ето го http://pushnikovajenny.multiply.com/photos/album/48/Step_by_step#photo=38
Става уникално бързо, веселко и съвсем детско Peace
Валерия, много е чаровен този с големия нос! Прилича ми на Елмо. А това с топчетата в носа е много хитро, записвам идеята Peace Я кажи за тези очи- от къде ги взе, за ядене ли са?
Холи, много ти е сладурско сърцето! Честито бебче и от мен!!!
Ели,Лелеее какви пеперуди Shocked Браво!!!
Бубулинката, ами как няма Зън да ти хареса повече ,като идейката си е твоя Heart Eyes Е, далеч не прилича по детайли и прецизност на твоята, но идеята е ясна - крадена Embarassed Благодаря  bouquet
Кики 09, много сладурска, слънчева тортичка! А имаше ли проблем с моделиращата маса върху сметаната?
ФРЕСА, Чуден Маккуин! А да те успокоя и аз творя по това време на денонощието Peace Обаче творението на милото ти е уникално Wink ще го включваме в редиците май Grinning кошницата също е чудесна, досега май бяла не бях виждала, много ми допадна Peace
Патрияни,този Спайдърмен много ме грабна, чуден е! А това с апарата много кофти, дано се намери Sad Praynig
Руми73, бебешката ти торта е много сладурска, харесва ми решението страничния борд да се качи върху горната час, интересно е!
Пави, и двете тортички са много веселки и съм сигурна ,че дечица са се очаровали!
Силрай, страшен Маккуин, копвам го Peace
Албена,Много очарователна, шоколадова торта, дизайна много ми допада, различна е от останалите твои, които съм виждала и същевременно си е с твоя дух, личи си ! Браво!
Гали,копирах си идейката за замъка Embarassed, много е кукленски, само кулите да бяха розовки...Чуден е! А пуховците са сладки, само очичките ако бяха по големи щяха да са съвсем истински Peace А зеленото върху тортата какво е? Много е интересно.
Сиси7510,И твоите пуховци много ми харесват. Без разрешение си копвам и твоята тортичка Peace Много весела и различна е!
Блюто, лилавите розички са ми любими вече! Напоследък залитам в лила, ще взема и теб да изкопирам някой ден  Embarassed
Панадила,ахнах като видях розите на сърцето, чудесна торта!!!
Пепи, тортата за татко ти наистина е правена с любов! Разкошна е! Както всички твои - перфектна! Поклон!
Искроне,малееее какво кабрио, съвсем като тези дето ги продават за Барбитата! Поздравления! И малката поръчителка изглежда доволна!
Ивейн, на мен много ми харесва тортичката ти,с толкова малки детайли, интересен дизайн...какви критики чакаш?Я сподели за това желирано сладко?(май нещо съм пропуснала Embarassed)

Лек ден на всички ви и успешна работа на тортоправещите днес!!!

# 127
  • Мнения: 157
първо да се похваля,намериха ми фотото newsm44
jenik,ве4е си отговорила на въпросите който имах Winkс много хубави торти си зарадвала малката принцеса,да ти е жива и здрава  bouquet
Ирра,поздравления и за твоето детенце
svetlane,4РД на детенцето,4акам тортата
iskrone,пропуснах да те поздравя за кабриото,мнооого добър резултат.Радвам се ,4е минито стигна благополу4но.Представям си как ще се зарадва и моя баща на такава изненада,благодаря за идеята Hug
Ивей,за кой ли път да ти кажа,много ми харесва  стилът ти
Валерия,страхотна идея,браво
HOLY,и аз нещо съм пропуснала newsm78 4ЕСТИТО БЕБ4Е  bouquet
Ели,благодаря за разясненията за тия невероятни пеперуди
Руми73,много добре се е полу4ила торти4ката въпреки проблемите
Ван4е,макар и незавършена bash яхтата е страхотнааа,тайни4ко се надявам да не си я оставила така.Морето типи4но за теб е много интересно.Дай подробности,тая гемия торта ли е  newsm78

# 128
  • София
  • Мнения: 1 378
Здравейте!

След 1-2м. гледане на красотите Ви се пристраших да направя и аз първатаси торта-Династия.
Наистина невероятно вкусна торта-чак не очаквах  EmbarassedНе изпитах особенно затруднение при правенето и ,само че като е за първи път е притеснинелно-гледаш блатовете се издуват при печене-викаш си леле какво сгреших...после спадат,после пише гъст крем-ама точно колко гъст,защото пише,че като се превари се втечнява...Но резултата и вкуса ми хареса,но ми се видя трудничко,но все пак и аз съм грипава като Пепика та...
Ето и снимков материал:




# 129
  • Мнения: 202
Патрияни,благодаря ти много,не съм забравила,че те изтормозих на лични,Фреса също,а и доста други,така че заслугата не е само моя.Радвам се,че ти се намери фотото.Стефина,разкошна ти е станала тортата и разрезът е много хубав.Аз днес ще пека блатовете за вита торта и в момента тормозя Гали и Голди на ЛС.... Mr. Green

# 130
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
iskrone дай рецептата на онова много завитото руло - страхотно изглеждаше....

# 131
  • Габрово
  • Мнения: 316
Аз днес ще пека блатовете за вита торта и в момента тормозя Гали и Голди на ЛС.... Mr. Green
Само "случайно" да не пропуснеш да покажеш какво си сътворила  Twisted Evil

# 132
  • Мнения: 202
Шеметке,не беше ли ти бе,мила,дето и предния път ми я иска.... Mr. Green Ще ти я напиша на ЛС днес,щото съм я пускала вече в темата,не знам къде обаче...Между другото "твоето" сърце що не мога да си го копна и да ми отиде в колекцията,... Rolling Eyes От тук копирах,от там "сейввах",не става и не става,кажи каква магия му направи.Сърцето е невероятно,аз ти писах,ще го направя някой ден.Е,няма да си го познаеш,със сигурност.... Mr. Green

# 133
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
iskrone  newsm78 не помня да съм ти я искала ама то може и от ЕГН-то да е ... Рая писа че си и я обещала ...
А за сърцето не знам освен да ми пратиш скайпа си на лични и да ти пусна снимката там друга опция не се сещам. То и аз второ същото няма да направя - тъй че импровизирай.



# 134
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ама много се радвам, че грозника ми ви хареса, не е Елмо със сигурност, по-скоро е чудовището.  Laughing
svetlane не грешиш, първата торта я спретнах януари, но вие така сте "сдъвкали и изплюли" информацията за всичко, че човек се учи със скоростта на светлината.  Grinning
Ванче, тортата ти е разкошна, ще се пробвам и аз някой ден да направя едни вълни, толкова хубаво и нагледно си го обяснила, че на човек да му се прииска да пробва.
Капитана ми липсва само или поне някоя печаща се гърла на шезлонг заголила бедър.  Mr. Green
Гали, много хубава торта, зеленото е желатин предполагам, този същия желатин, който е мой враг и никога не ми се получава.  Crazy

Очите са за ядене бонбони, продават ги в онези големите кутии наред с червеи, зъби и други подобни гнусотии.  Mr. Green
На пипане са много гадни, меки такива, на вкус едва ли бих се престрашила да ги опитам.
Разцветки има доста, червени, сини, зелени, черни, аз ги взимам от Скай Сити на първия етаж има един щанд с лакомства.

Общи условия

Активация на акаунт