Вече 9 дена

  • 1 102
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
по 40 мин. изпълнявам упражненията със Синди Крауфорд. Може да се каже , че има ефект. Макар и малък има.Надявам се като продължа т.е. постоянство и ще има и по-голями резултати. След колко ли време ще е това?    newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ами хубавите работи стават бавно. Grinning  Какво целиш?Ако е стягане ,трябва да си постоянна резултати след месец-два,но спреш ли ще се върнеш в началото.Спорта и грижата за тялото е начин на живот не е за известно време.Успех!  Peace

# 2
  • Мнения: 24
Мерси, еми да харесвам се и неискам да отслабвам, но искам да се стегна малко

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 15 106
Може да пишеш в тази тема, ще намериш повече събеседници:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=458652.0

Общи условия

Активация на акаунт