Февруари си отива ,но ти недей тъжи,а теста с две чертички бързо покажи!(22.02-2

  • 8 166
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 64
МОТОНЕТИ 4ЕСТИТ ПРАЗНИК МНОГО ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ ТИ ЖЕЛАЯ   bouquet  bouquet  bouquet  НИКИ ЦЕЦИ стискам палци за вас  успех в процедурите.  Маринекс,Кали леко и безпроблемно раждане ,а  на вси4ки останали моми4ета  също успех Hug Hug Hug                                                                                                                                                                                                       

# 136
  • Мнения: 4 589
Хей сладурки,

много сте изписали днес, супер сте.

На Мотонети честит рожден ден, да си ни жива и здрава и много засмяна.

Ники се губи, че днес тича по задачки, бях на гости, после у нас до преди малко бяха кумците.

Е, палачинки не направих, ама направих крилца със соев сос, мед и чесън и за десерт шоколадов сладолед с ягоди, беше супер.

Цунки и успешна седмица.

# 137
  • София
  • Мнения: 2 367
Ники ти ме зарази с тези палачинки и се реших аз да се пробвам, изравям една рецепта от нета за класически палачинки , бъркам и се зареждам до печката. Ноооооооо голям провал, никакъв шанс това да станат палчинки, залепват за тигана ( специален тиган за палачинки, тефлонов), късат се и до там Sad Та не ядохме палачинки с мъжлето, мисля тези дни да излезем някъде да ни серират вкусни незалепнали палачинки
Слонче, къде избра да вървиш, сподели, ако е по манастирски туризъм да не ме забравиш, ей  Wink. После ще си показваме трофеите

# 138
  • Мнения: 4 589
Криси, да не си сбъркала пропорциите?
За тефлоновия тиган най-добре е смес от мазнина - масло и олио, разтапяш в една паничка и обилно поливаш, така палачинките стават по-вкусни.
А в тестото е хубаво да се сложи щипка захар и сол, брашно, мляко, яйца, малко вода и олио.

Общи условия

Активация на акаунт