Февруари си отива ,но ти недей тъжи,а теста с две чертички бързо покажи!(22.02-2

  • 8 164
  • 138
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 589
Ето и малко следобеден смях:

ЗАЩО НЯМА ДЕПРЕСИРАНИ МЪЖЕ?
Мъжете са щастливи хора.
Фамилията им остава непроменена след брака.
Гаражът е изцяло на тяхно разположение.
Ако са решили да се женят, значи искат някой да се грижи за тях.
Шоколадьт е просто друга закуска.
Могат да станат президенти.
Никога не могат да забременеят.
Могат да носят бяла тениска в аквапарка.
Могат изобщо да не носят тениска в аквапарка.
Монтьорът им казва винаги истината за колата.
Никога не им се налага да спрат и да се чудят как да наденат една гайка на
болт.
Работят същото като жените, но заплатата им е по-голяма.
Бръчките само подчертават характера им.
Не им трябва сватбена рокля за 5000 лв, а само смокинг под наем за 100 лв.
Хората никога не ги зяпат в гърдите докато им говорят.
Новите обувки никога не разраняват, не правят мазоли и мехури
и не стягат краката им като менгеме.
Имат еднакво настроение през цялото време.
Телефонните разговори са категорично максимум 30 секунди.
Специалисти са в напиването.
За петдневна почивка им стига само един куфар.
Могат да се възмущават без ограничения и да изразяват свободно всяко свое
неодобрение или несъгласие.
Получават специално внимание при най-малката проява на безразличие и
егоизъм.
Ако някой забрави да ги покани на купон, той или тя може да си остане техен
приятел.
Бельото им струва 8,95 за три броя.
Три чифта обувки са им повече от достатъчни.
Нямат почти никакви задръжки в обществото.
С пълно спокойствие могат да гледат смачканите си дрехи.
Всичко по лицето им винаги остава с първоначалния си цвят.
Една и съща прическа трае с години, може би с десетилетия.
Трябва да обръснат само лицето и шията си.
Могат да си играят с играчки през целия си живот.
Един портфейл и един чифт обувки - с един цвят за всички сезони.
Могат да носят шорти, независимо как изглеждат краката им.
Могат да си правят маникюра с джобно ножче.
Нямат притеснения да си пускат мустаци.
За Коледа могат да напазаруват за всичките 25 роднини на самия 24 декември
само за 25 минути.
Нищо чудно, че мъжете са щастливи.

# 91
  • Мнения: 1 146
Хаха, хареса ми! Винаги съм се радвала, че съм се родила жена, но странното е, че половината неща важат и за мен! Стигат ми 3 чифта обувки, побирам си багажа в една чанта за почивка и си изразявам мнението свободно Simple Smile)))
Обаче ето това вече ми е невъзможно - "Имат еднакво настроение през цялото време", просто не знаят какво е това ПМС! На моя мъж съм му обяснила, че ПМС е смекчаващо вината обстоятелство, дори и за убийство, затова гледа да не ме закача, като съм раздразнена Simple Smile)))

# 92
  • Мнения: 806
Ники и на мен ми хареса,благодаря наистина се усмихнах  Laughing Grinning Mr. Green
Пуппу,много ми харесваш с новата визия-супер си  Hug

Относно колана за бременни и по точно за превръзката на гърдите на мен също ми прилича точно от този тип за спиране на лактацията.поне и мен се опитваха да ми правят такъв тип превръзка но с бинт и стягаха точно с тази цел да спрат тръгващата кърма.

# 93
  • София
  • Мнения: 2 367
На бас , че на всички ви се доядоха палачинки. Ники, направо си рпедставих съботната ви сбирка на палачинки и следолед, направо страхотно  Hug. И аз не съм майстор на палачинките, рпавих 1 път изядохме ги , но не бяха нещо особено  Embarassed
Това за мъжете е доста вярно  Grinning, щастливци

# 94
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 898
Моя мъж е цар на палачинките, у дома все той ги прави Mr. Green
И аз искам кафе в леглото, ама вече няма Embarassed Сега в 7 вече се налага да сме на крак Joy

# 95
  • Мнения: 965
Здравейте сладурчета  Hug
Ники-пики  е много сладка  с новата прическа Heart Eyes , аз се уверих ,като я видях на живо,много лъчезарна и много добра душичка ,много прегръдки и много целувки от мен  Hug Hug
За съжаление и аз не мога да правя палачинки,калпазанка съм,пробвала съм няколко пъти ,обаче нещо не ми се получават  Embarassed

Гушкам ви всички силно  Hug Hug

# 96
  • София
  • Мнения: 3 860
Цеци как си ти  Heart Eyes

Ники това е много забавно  Joy

А за палачинките аз съм станала спец  Crazy ама мъжо не ми дава да правя че много дебели сме ставали Sad а това е единственото което мога да готвя, е освен още няколко сладки неща, ама той и тях не ми дава  Joy

# 97
  • Мнения: 965
Lailah ,добре съм миличка,определено по-добре се чувствам от предната седмица,но момичетата ,на които са им слагали блокаж....знаят какво е ,абе с две думи ,в критическата  Joy Joy Joy
Имам 11 фоликулчета и сега си мътя,утре ще видим как са и що са  Praynig Praynig Praynig
Само дето нямам никакъв апетит и съм свалила 4кг  Tired
Гърлото малко ме боли ,но смуча прополки и сякаш днес вече съм по-добре  Peace
Айййййде наоплаквах се  Embarassed Embarassed

# 98
  • Мнения: 4 589
Цеци днес не се засякохме, аз утре съм много рано там, така че надали ще те видя. Но ти желая късмет от сърце.

А ето какво ядох преди малко, много ги обичам, най-вече с бг разбит хайвер и чаша студено, бяло винце.



Хубава вечер от мен

# 99
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Ники, и руса ми харесваш, и с тъмна коса също ти отива, но е вярно че на тези новите снимки като че ли повече сияеш  Hug
Палачинки и аз правя хубави, но и на мен мъжо ми е забранил, че не е полезно за шкембенцата и д-то  Embarassed
Алекс и аз съм пробвала с кисело мляко - еми не стават пък ..... Уж баба ми прави едни фантастични марудници и колаци с кисело мляко но аз не можах да улуча.
Цецито - радвам се че пишеш миличка. Първия път е така процедурата - не знаеш как и що и се притесняваш. Аз също откакто започнах с тези процедури сума ти кила свалих - още не мога да ги наваксам. Щеш не щеш се притесняваш, ама тва да е зора .... Hug

# 100
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета!
Много благодаря за превода и разясненията! Можеше и да направя грешка-вместо стимулация за кърмене, щеше да стане обратното!  ooooh!
Lailah , Ники, Диме благодаря сърдечно!  bouquet
Аз от стимулациите пък качих около 8-9 килограми Confused

# 101
  • Мнения: 1 156
Ники, много си готина така и имаШ едно позитивно излъ4ване
. Браво. Много ме развесели

Мили4ки, 4ета ви но не ми остава време да пиШа.
Пожелава муспехи на вси4ки във си4ко, дано края на седмицата ми е по совбоден ,4е да се разпиШа и аз

 Hug

# 102
  • София
  • Мнения: 3 860
Добрююю утроооо  Joy
Днес отново има слънце и е супер  Party
Слагам закуската с кайвето да отменя Ники че големи софри прави  Hug

А тези работи дето снощи сте ги яли  Sick аз как не мога да ям такива неща даже от миризмата лошо ми става  ooooh! а моя мъж нъл е морско чадо така да обича  Rolling Eyes
Цецито  Hug и стиснати палци  fingerscrossed И на Николин-Пиколина и стискам палци  fingerscrossed  Mr. Green
Аз да ви се оплача пък ние снощи как се натъпкахме с KFC в леглото  ooooh! после що сме дебели ами за това  Joy
Крюмелхен радвам се че сме били полезни  Party

Хубав слънчев ден желая на всички и много усмивки  newsm51

# 103
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Лайла - ама много хубава закуска - как ми се приходи на пикник ...... Crazy Party
Аз забравих да ви кажа, че онзи ден като бях в София на преглед и специално си бях наумила да мина през Руската църква да запаля една свещ за благодарност, че молбата ми за бебе беше чута и да помоля за здраве и добра среща след време... та , запалих и свещ за всички момичета във форума, които също имат огромното желание за детенце и вярвам, че и тази молба ще бъде чута  Heart Eyes
Третата свещичка беше за моя любима съфорумка, на която специално и бях обещала, че не след дълго и тя ще види две чертички!
Дано! Дано! Дано!


# 104
  • Мнения: 4 589
Добро утро милички,

Лайла прекрасна закуска си ни сервирала. Аз от 6.40 съм на крак. Всичко върви добре, пу пу да е все така.

Като гледам тези гофрети, има в Хит белгийски такива, и си ги слагам в тостера, препичам ги леко и после ги мажа с течен шоколад и отгоре ягоди и бита сметанааааааааа.....леле ако знаете колко са вкусни.

Хубав и слънчев ден и много усмивки...

Общи условия

Активация на акаунт