Февруари си отива ,но ти недей тъжи,а теста с две чертички бързо покажи!(22.02-2

  • 8 166
  • 138
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 732
Добро утро мили момичета!
Видях,че няма нова тема и реших да я пусна.Пожелавам на всички много късмет,успех и леки процедури! Praynig
Пожелавам ви лека ,спорна и слънчева седмица! Hug
сервирам ви кафенце и изчезвам:

# 1
  • Мнения: 229
Добро утроооо
Мимето , мерси за кафенцето - много съблазнитено - ще пийна.
Мацки, някоя от вас да има в къщи велоергометър?Аз имам от скоро и почвам сериозно да гокарам,но нещо не знам по колко трябва да карам,за да отслабвам newsm78
Четох из нета къде ли не теми по въпроса,но ми се искаше някой който е отслабнал с него да сподели мнение - как го експлоатира и кога се очаква някакъв ефект? ThinkingМоже и на лични да не спамим темичката.
Не съм чела предната темичка,така че отивам да наваксвам.
Приятен ден на всички и късмет в процедурите Hug Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 4 589
Добро утро мили момичета кокичета.

Пожелавам ви успешна седмица, пълна с усмивки и добро настроение.

# 3
  • Мнения: 4 589
О, добро утро,

аз не видях темата и взех, че пуснах нова.

Струни, в зависимост от твоето тегло и височина, се определя колко време да караш и на какво темпо. Аз обикновено карам 10 км, с около 38км и гледам да изразходвам около 150 kcal. за това време. Но инструктора казва на отделни момичета, отделно темпо, скорост. Но най-важно е да са опънати краката, да не те боли кръста.

Аз за месец и половина с лека диета и 3 в седм по 2ч спорт свалих 4-5 кг.

# 4
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета! Не съм писала отдавна в седмичната, то и аз рядко влизам във форума де, но сега не се сдържах
Много хубаво заглавие Ники! Дай Боже за всички да има бебета, хубави, здрави и чакани сладури!
Ники, ти такива хубави коктейли пускаше лятото по седмичните теми, а сега и едно кафенце няма за разведряване Thinking
Да ти е хубава и успешна седмица и на тебе, да ти върви във всичко! Hug

# 5
  • Мнения: 1 146
Ники, заглавие пълно с оптимизъм и добро настроение! Искрено ти се радвам на тебе Simple Smile)) Сигурна съм, че пролетта наистина ще донесе много радости за всички. Просто винаги, абсолютно винаги изгрява слънце!
Кафе и закуска от мен.

# 6
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета! Не съм писала отдавна в седмичната, то и аз рядко влизам във форума де, но сега не се сдържах
Много хубаво заглавие Ники! Дай Боже за всички да има бебета, хубави, здрави и чакани сладури!
Ники, ти такива хубави коктейли пускаше лятото по седмичните теми, а сега и едно кафенце няма за разведряване
Да ти е хубава и успешна седмица и на тебе, да ти върви във всичко!

П.С. Прекопирах си поста от темата на Ники, сега видях, че и кафе има и всичко както си му е реда, че и нова друга тема Grinning
 
 
 
 

# 7
  • Мнения: 1 146
Пак две темички имаме, дано са на късмет, две теми - две чертички Wink))

# 8
  • София
  • Мнения: 3 860
Опппаа  Party
Здравейте и от мен  Hug
Успешна седмица на всички с много положителни резултати  Heart Eyes
После поименно ще се отчитам че нещо понеделнишки много работа  Crazy

Много  Heart Eyes -ки и  Hug -ки на всички и специално погал на брелинките ни  newsm51

# 9
  • Мнения: 746
                Добро утро и от мен в новата темичка Heart Eyes

Мими благораско за темичката и ще си сръбна от кафенцето ти Laughing

Хайде момичета две темички две чертички Peace Praynig Peace

Пожелавам лек и усмихнат ден на всички ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 246
хубава и успешна седмица и от мен Hug

# 11
  • Мнения: 588
Здравейте,
гмуркам се също при вас в темичката  Wink, ако може де...

Днес Понеделнишки върви добре за сега
Поздрави на всички и много  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 945
Черпя, че моето момче стана вече на 1 годинка!





И снимчици, въпреки че Дамян изобщо не позира, а само тича из стаите или мрънка от преумора.







Най-много му хареса райдърчето и не се отдели от него.

# 13
  • Мнения: 4 589
Танче да ви е жив и здрав, да расте голям, щастлив и много усмихнат.

Момичета, темата е супер. Да ни е на късмет. И кажете кога ще си направим още една среща, да не е чак Март месец. Ако искате другата седмица за 8 март??? Какво ще кажете?

# 14
  • Мнения: 945
Мерси, Нина.

Знаеш, че ти пожелавам същото щастие от сърце. Как върви работата, почнахте ли стимулация?

Общи условия

Активация на акаунт