СГ–ГРУП ООД?-моля някоя мама юрист да се включи.

  • 278 048
  • 1 845
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 0
Здравейте приатели , днес  беше  второто заседание по делото ми с Сггруп и  познайте Simple Smile Съдията  реши че искът им е неоснователн и гри прати по дяволите ............ Вече ми далжът и  присъдените пари ..... Успех на всички и не се отказваите !!!

# 361
  • Мнения: 6 617
Barii ,честита победа!

# 362
  • Мнения: 89
Хайде и аз в кюпа-получих честитка- известие за цесия и задължение.

# 363
  • Мнения: 450
Здравейте и аз съм вече техен клиент явно.
Майка ми се обади,че виси на вратата честитка,но така и не можа да ми обясни какво точно. Идеята ми е ,че нямам задължение към Глобул, а към Виваком. Редактирам се.  Peace Прочетох темата. Утре ще се обадя да разбера за какво иде реч.
Peace

Последна редакция: нд, 23 окт 2011, 22:19 от E.G.B.

# 364
  • Мнения: 0
Здравейте и аз съм вече техен клиент явно.
Майка ми се обади,че виси на вратата честитка,но така и не можа да ми обясни какво точно. Идеята ми е ,че нямам задължение към Глобул, а към Виваком. Редактирам се.  Peace Прочетох темата. Утре ще се обадя да разбера за какво иде реч.
Peace
СГ Груп  предлагаха работа като разносвач на поканите за задължения на абонати.Смешника,с който се срещтнах,запо1на да ми обяснава,че фирмата била собственост на човек от ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ!!!О,Боже...връчи ми хвърчащ лист,на който бе написано име на жена от турски произход,явяваща се като мой работодател.Замислих се и го засякох с няколко въпроса,а той не можа да ми отговори нито коя е въпросната ми работодателка,нито каква връзка има със мъжа от Държавна Сигурност О Боже!!! С цялата си наглост,след като отказах да подпиша листа,той се вбеси и ми каза да му платя изгубеното време за мен и бензина за колата му.Погледнах го с адско недоумление и след няколко секунди избухнах в неудържим смях. На следващият ден ми позвъни по телефона и започна да ме разпитва колко познати имам,които са абонати на Глобул и да му дам номерата им.Аз му се изсмях отново и го попитах дали иска да му платя и този проведен разговор с мен. Също така имам познат,който е в чужбина и от много време не ползва услуги на Глобул.Но от СГ Груп тормозят родителите му в България за някакви несъществуващи сметки на негово име. Драги ми народни представители и тем подобни нещастници-как не ви е срам на гърба на достатъчно ограбения и страдащ обикновен човек,да си правите такива гаври.Къде сте вие,когато става въпрос за нас???????

# 365
  • Мнения: 16
Един въпрос от мен....  Wink
Възможно ли е ЧСИ с район на действие София, да може да действа и в други райони на територията на България?
Питам, защото на мен ми звъня един такъв господин, който ми се представи за ЧСИ от София, каза ми и рег. номер, но при проверка установих, че въпросното ЧСИ е от Пазарджик, и няма право да упражнява дейност  newsm78
Питах го за номер на дело, а той каза, че дело все още не е образувано....   newsm78

# 366
  • Мнения: 6 617
Един въпрос от мен....  Wink
Възможно ли е ЧСИ с район на действие София, да може да действа и в други райони на територията на България?


Възможно е.
Другото обаче е съмнително.

# 367
  • Мнения: X
Вижте нашите приятели от Глобул каква я вършат: http://www.dnes.bg/crime/2011/11/18/prestypna-grupa-mami-s-falsh … ori-za-gsm.134359

После още се чудят някои как сме ги направили онези сметки, дето сега ни пращат мутри да ни гонят да ги плащаме....

# 368
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
Здравейте! Айде и аз в кюпа.
От юли съм абонат на Глобул и два месеца не съм си платила телефона и е спрян. Онзи ден, на 17.11.2011 г. получих писмо от Глобул, че в 10 дневен срок от получаването на писмото трябва да платя сумата, която дължа, иначе щяло да ми прекратят договора, да ми начислят таксите и да ми предадат задължението на въпросните СГ Груп. Писмото е с дата 01.11.2011, аз го получавам на 17, а отразеното като краен срок за плащане на задължението е 19.11.2011 г. Кажете ми как да процедирам, при положение, че пише, че в 10 дни срок от получаването на писмото трябва да платя, а всъщност крайният срок е 19? Няма как да докажа, че съм го получила два дни преди крайният срок и вече сигурно са ми начислени всички неща и ми е прекратен въпросния договор. Как да се защитя?

# 369
  • София
  • Мнения: 2 958
Жаве, от сигурни източници знам, че става въпрос за верига магазини работещи с друг мобилен оператор, а не Глобул!

# 370
  • Мнения: 411
......
Писмото е с дата 01.11.2011, аз го получавам на 17, а отразеното като краен срок за плащане на задължението е 19.11.2011 г. Кажете ми как да процедирам, при положение, че пише, че в 10 дни срок от получаването на писмото трябва да платя, а всъщност крайният срок е 19? Няма как да докажа, че съм го получила два дни преди крайният срок и вече сигурно са ми начислени всички неща и ми е прекратен въпросния договор. Как да се защитя?
По какъв начин Ви е връчено писмото? При положение, че сте наистина сте им клиент, при положение, че сам казвате че не сте изряден, струва ми се, че е най-разумно да се свършете с доставчика си и да договорите изпълнението на задължението си.

# 371
  • Благоевград
  • Мнения: 2 857
......
Писмото е с дата 01.11.2011, аз го получавам на 17, а отразеното като краен срок за плащане на задължението е 19.11.2011 г. Кажете ми как да процедирам, при положение, че пише, че в 10 дни срок от получаването на писмото трябва да платя, а всъщност крайният срок е 19? Няма как да докажа, че съм го получила два дни преди крайният срок и вече сигурно са ми начислени всички неща и ми е прекратен въпросния договор. Как да се защитя?
По какъв начин Ви е връчено писмото? При положение, че сте наистина сте им клиент, при положение, че сам казвате че не сте изряден, струва ми се, че е най-разумно да се свършете с доставчика си и да договорите изпълнението на задължението си.

Аз ще го платя, нямам проблем с това, но ме подразни, че получих писмото не моята пощенска кутия, а отвън пред входа, което не смятам за правилно и всеки може да го скрие, както вероятно е станало, защото писмото получих на 17.11, а то е до 19 крайният срок за плащане.

# 372
  • Мнения: 1 972
......
Писмото е с дата 01.11.2011, аз го получавам на 17, а отразеното като краен срок за плащане на задължението е 19.11.2011 г. Кажете ми как да процедирам, при положение, че пише, че в 10 дни срок от получаването на писмото трябва да платя, а всъщност крайният срок е 19? Няма как да докажа, че съм го получила два дни преди крайният срок и вече сигурно са ми начислени всички неща и ми е прекратен въпросния договор. Как да се защитя?
По какъв начин Ви е връчено писмото? При положение, че сте наистина сте им клиент, при положение, че сам казвате че не сте изряден, струва ми се, че е най-разумно да се свършете с доставчика си и да договорите изпълнението на задължението си.

Аз ще го платя, нямам проблем с това, но ме подразни, че получих писмото не моята пощенска кутия, а отвън пред входа, което не смятам за правилно и всеки може да го скрие, както вероятно е станало, защото писмото получих на 17.11, а то е до 19 крайният срок за плащане.

"Нямам проблем с плащането ама ми е спрян защото не съм го плащала..."  Вярно , че операторите постоянно прецакват хората ноооо  в  този случай........
И какъв е проблема как точно и кога си го получила това писмо при положение ,че си наясно че имаш задължения   newsm78 Ако все пак  мнооого си се подразнила ,обади се в пощата Wink

# 373
  • Мнения: X
Жаве, от сигурни източници знам, че става въпрос за верига магазини работещи с друг мобилен оператор, а не Глобул!
Видях с очите си по време на репортажа по новините тревнозелен стикер с надпис Globul залепен на вратата на магазина. Може очевидното да е някаква мистификация, не знам и не споря.

# 374
  • Мнения: 0
Здравейте, мили мами!

Аз съм на 21, не съм майка, но постоянно чета форума.

Вчера се прибрах от София в Пловдив, и на вратата ми беше лепната бележка, много добре направена. Пишеше, че сме просрочили задължение , и да звъннем незабавно!

След като се обадих, след няколко въпроса едно младо момче ми каза, че сигурно била станала грешка. Обаче толкова бързо го изстреля това изречение, и затвори преди да го е довършил.
Веднага ми се стори съмнително, и звъннах втори път, операторът ми каза, че номерът (с който съм говорила преди 2 мин) е невалиден.
Веднага схванах за какво става въпрос, и звъннах пак за да ги питам каква фирма са те изобщо и той направо ми се скара този младеж, и с егати тежкарският глас ми каза "ма нали ви каах, че грешка е станала!"

И написах в интернет с.г. груп оод, и видях, че тук има пострадали.
Писах на господари на ефира, ще отида и до полицията.

Последна редакция: пн, 12 дек 2011, 14:30 от loriorma

Общи условия

Активация на акаунт