90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №84

  • 22 826
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 8
Момичета, минавам само за една консултация, пък после ще ви чета.
Казвате, че тази вечер от 18.38 започва пълнолунието, а ето на каква се натъкнах!
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/lunna-dieta-2010
По точно в този линк в началото пише:Всички времена и дати са в UT – Universal time (2 часа преди българското време, демек не в 18,38, а в 20,38. Така ли го разбирате и вие? newsm78
Чакам мнението ви за да знам към колко да ми е вечерята!

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 16:21 от gelika

# 676
  • Мнения: 1
Гелика, за по сигурно си вечеряйте до 18,38.Според мен не е прекалено рано.Вие си решавате. Hug

# 677
  • Мнения: 31
Gelika, аз четох в темата за лунната диета и там момичетата казват, че е от 18.38

# 678
  • Мнения: 3 453
  Аз си гледам един сайт Астрото.Там си пишеше че е от 18.38ч и ще си спазвам по него.Сега обаче дилемата е какво да вечерям и кога?На въглехидрати съм.След час ще излизаме на кафе в Мола и ще се приберем сигурно към 7-8 вечерта.Обядвах в 12ч плитка с лешников крем и сега се чудя да пропусна ли вечерята или преди да тръгнем към 16.30 да хапна филия с лютеница.Какво ще кажете?

 Принцеске, браво!  bouquet

# 679
  • Мнения: 3 499
 Аз си гледам един сайт Астрото.Там си пишеше че е от 18.38ч и ще си спазвам по него.Сега обаче дилемата е какво да вечерям и кога?На въглехидрати съм.След час ще излизаме на кафе в Мола и ще се приберем сигурно към 7-8 вечерта.Обядвах в 12ч плитка с лешников крем и сега се чудя да пропусна ли вечерята или преди да тръгнем към 16.30 да хапна филия с лютеница.Какво ще кажете?

 Принцеске, браво!  bouquet
По- добре хапни нещо, дори и мн малко да е.

# 680
  • Мнения: 31
Аз бих хапнала преди да изляза  Peace

# 681
  • Мнения: 63
здравейте и от мен
благодаря ви момичета за съветите ще я изкарам тази диета пък квото иска кантар да покаже важното че днес закопчах едни дънки дето си ги купих на 56 кг не че можех да направя  и крачка без да ги сцепя но ги закопчах Joy

днес съм плодоваааааааааааааааааааааа
до сега
1 киви ,1 ябълка ,2 портокала на обед малко орехи и фурми
и днес наи добър приятел ми е шишето с водата на всякъде  си я нося
успех на лунатичките силна воля и много-
моят 1 воден  ще е на 7 март има ли някои за тогава(никога през живота не съм имала ден без храна как ще оживея newsm78)

# 682
  • Мнения: 3 453
   Много ви благодаря!Ще хапна мъничко. Hug

# 683
  • Мнения: 1
Сеса, не само, че се оживява ами се и отслабва.Аз изкарах два водни само с този режим, така че няма страшно.Имаше още някой на 07,03 но не се сещам кой.Май че беше Джижи.
Веси, Пети, как върви водния.Обадете се.
Крисси, и аз бих хапнала.

# 684
  • Мнения: 36
ЕЕЕ, момичета, голямо писане. То докато ви изчета ще свърши темата. Аз днес съм на белтъчини.
Няма да ви казвам как мина вчерашния ден, че ме е срам. До обяд биваше, ама вечерта бяхме на гости и познайте... прасчо в мен се обади.Знаех, че не трябва да ям, но...не се сдържах и ядох кисело зеле със свинско. Разделно,но...не в правилния ден. Днес си продължавам по план. Съжалявам сега, че не устисках, ама какво...слаба воля имам.
И аз скрих кантара. Даже съжалявам че си купих нов. Трябваше да мина без него, та да не се изкушавам да се качвам толкова често, че се обезкуражавам. Но резултати наистина има. Аз сега вече по добре се чувствам в един панталон и видимо корема ми намаля. Пък и спорта определено има значение. 3 пъи седмично ходя на каланетика. Хем 1 час релакс без детето, хем спорт и като се прибера, след душа чувствам едно такова блаженство...
Днес апнах миш маш за обяд, как мислите., ще има ли проблем за вечеря да е друго или трябва пак същото обезателно. Защото готвих супа топчета със спанак, а много ми се хапва. Нарчно я направих и режимна- без фиде- само зеленчуци и застройка има.
До сега винаги съм спазвала за обяд и вечеря да е едно и също, с изключение на вчера разбира се...
Лек и усмихнат ден от мен!
нека утре всички се събудим по леки, от кг. разбира се, не от към мозък, че то вече с тия диеи май и от там олекваме... Hug поне аз де...някой да не се обиди Laughing 

# 685
  • Мнения: 5
Аз от кога питам кой е на 07.03 аз бе Сеси няма страшно ще оцелеем!

# 686
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Галина, беше станало въпрос, че с Роситоооо сте най-слаби, та затова съм се заблудила.

Принцесса, страхотна си браво! Скоро ще трябва да направиш нова лентичка Wink
А за панираното -  и панирана риба си хапнах веднъж, и виенски шницел правих. Така че хапвай смело.

След два дни и аз ще видя каква съм я свършила до тук.

# 687
  • Мнения: 1
Нокия, добре дошла!
6кг. за колко време си ги свалила?Ако си от 25,02 то няма и една четворка.може би имаш впредвид от 25,01.или по-рано си правила същата диета?

# 688
  • Мнения: 63
Аз от кога питам кой е на 07.03 аз бе Сеси няма страшно ще оцелеем!

о Джиджи извиняваи не съм на 7 а на 17.03

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 300
 wavey  Жива съм  Mr. Green
Денят върви воден, все още. Интересно че вчера и днес не ми е студено, както обикновено в плодовите дни  newsm78  Вода незнам колко съм излочила.
Галина браво, см. в минус са най важни  Hug
Ели и според мен изчакай да поотмине мц и тогава се тегли.
Принцеса браво, нашата гордост  omm   и аз се бях зачудила дали да правя воден (досега съм правила винаги втори плодов), но тъй като нямам почти нищо свалено през 2-и цикъл реших че с него може да раздвижа нещата.

Vesito бързо качени кг., бързо ще ги свалиш. Да не са от новата машинарийка  Wink

Момичета за пърленките на Пети ли говорите?
Отивам да пия вода  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт