90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №84

  • 22 804
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 499
Роси, не е ли мн малко, това което си хапнала днес.

# 721
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 482
Облизанка съм си, щом става въпрос за ябълки, иначе месо, ако ми дадеш  Mr. Green , ще ти го върна.  Mr. Green

Цъ, аз месо не давам. Mr. Green Татко казваше, че ще ме жени за месар, че да може да ми насмогва човека. hahaha

Евита, аз си чакам, дори и на плодове кат съм. Иначе пише, че кафе може да се пие веднага след ядене, то не влияело на стомашните сокове.

Роситооооо, пробвай с интересна книжка да легнеш. Така ще се увлечеш и няма да мислиш за ядене.

# 722
  • Мнения: 3 499
Облизанка съм си, щом става въпрос за ябълки, иначе месо, ако ми дадеш  Mr. Green , ще ти го върна.  Mr. Green

Цъ, аз месо не давам. Mr. Green Татко казваше, че ще ме жени за месар, че да може да ми насмогва човека. hahaha


 Mr. Green
Милото пък казва, че овощна градина ще трябва да насади и 10 дка с картофи  Mr. Green

# 723
  • София
  • Мнения: 158
Приключен белтъчен ден с:
З - фреш + капучино
О - яйца по панагюрски
В - шопска салата.

Изглежда, че днес ще запишем следващата тема  Big Ups

# 724
  • Мнения: 99
Фиданки-сладуранки пускам  ви новата тема и ви желая много минуси и спокойна неделна вечер Hug
НОВА ТЕМА Hug

# 725
  • Мнения: 702


Евита, аз си чакам, дори и на плодове кат съм. Иначе пише, че кафе може да се пие веднага след ядене, то не влияело на стомашните сокове.

Благодаря !Вече почвам да пия ....
Къде са мацките , с които утре ще си пием водичкааааа ?Да не сте се отказали ей ? Wink

# 726
  • Мнения: 99
Фиданки-сладуранки пускам  ви новата тема и ви желая много минуси и спокойна неделна вечер Hug
НОВА ТЕМА Hug
ИМА НОВА ТЕМА Peace

# 727
  • Мнения: 11
Благодаря ви за топлото посрещане момичета! Дано да има ефект, защото преди време пробвах вашата диета и за 10 дни не свалих и грам, сега обаче няма да се отказвам. Някоя от вас знае ли защо се получава така?

# 728
  • Мнения: 1
zdr.vsi4ki fidanki,zapo4nah dietata i sam mnogo dovolna samo ot nqkolko dena....... a tezi maslinki prez vseki den si gi hapvam bez plodoviq.kajete mi ako ne trqbva Wink

# 729
  • Мнения: 1 777
zdr.vsi4ki fidanki,zapo4nah dietata i sam mnogo dovolna samo ot nqkolko dena....... a tezi maslinki prez vseki den si gi hapvam bez plodoviq.kajete mi ako ne trqbva Wink
Паколина  прочети един  пост преди твоя. Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1
zdr.pety radvam se 4e me svetna za ne6to,makar 4e spazih lunuvaneto i nqkolko dena ot tazi dieta mahnah 3 kg.a tezi maslini 6te gi ostavq a v koi den se qdat

# 731
  • София
  • Мнения: 7 673
Паколина, отдавна има нова тема. Има линк няколко поста по-горе.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт