90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №84

  • 22 827
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Реших и аз да лунувам ще ми е за първи път и не съм решила все още дали ще е всяка седмица или веднъж в месеца, но въпроса ми е ако примерно
(утрешния ден 1,март)  ви ден въглехидратен , той се изпуска така ли, защотото  пише че може само фрешове, чайове и вода, къде е мястото на въглехидратите?

# 691
  • Мнения: 1 777
Веси, Пети, как върви водния.Обадете се.

Галка благодаря че си се сетила за нас.Моя водния току що започва,надявам се да мине добре като предния воден. Simple Smile

Веси браво мила,дано утре се похвалиш с минуси. Hug

# 692
  • Мнения: 0
Valcheto_D, и на мен утре ми се пада въглехидратен и се чудя как да го измисля, понеже и аз искам да лунувам...освен утре вечер да хапнем нещо адски малко. Какво предлагате, момичета? Thinking

# 693
  • Мнения: 0
Pety, влязох в рецептите ти и сега няма излизане!:) голяма грешка преди лунуване!:)

# 694
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 496
Пети, да ти върви по вода днес!

Valcheto_D, и на мен утре ми се пада въглехидратен и се чудя как да го измисля, понеже и аз искам да лунувам...освен утре вечер да хапнем нещо адски малко. Какво предлагате, момичета? Thinking
Мираа, аз на твое място бих си продължила по план. А пълнолуния ще има и занапред.

# 695
  • Мнения: 1
Мира, Валчето, трудно се съчетават две неща едновременно и лунуване и режима.На стр. 1 пише да не се разменят дните и да се следва дадената последователност.Така че с въглехидратен няма как да ги съчетаете.
когато аз започнах някой беше писал, че лунуването да го оставим за след режима.Моите дни също се разминават с лунните фази и не ги гледам.така че аз не мога да ви предложа решение.съберете и други мнения и решете.Успех

# 696
  • Мнения: 0
Здравейте момичета. Реших и аз да лунувам ще ми е за първи път и не съм решила все още дали ще е всяка седмица или веднъж в месеца, но въпроса ми е ако примерно
(утрешния ден 1,март)  ви ден въглехидратен , той се изпуска така ли, защотото  пише че може само фрешове, чайове и вода, къде е мястото на въглехидратите?
Valcheto  и Miraa, изобщо нямаме предвид да променяте дните на диетата /поне аз нямах предвид/. Просто на който му се пада плодов или воден е намазал. Иначе лунната си е друга диета - спазваш тази, която си избрал. Поне аз така ще направя.

# 697
  • Мнения: 0
хмм, просто като цяло става въпрос за пропускането на един обяд утре и затова се чудех, но вероятно ще ви послушам, така или иначе минус един обяд няма да  промени кантара трайно, благодаря за мненията:) Hug

# 698
  • София
  • Мнения: 672
От вчера само чета и не смогвам да пиша. Много пишете, бе  ooooh!

Днес съм на въглехидрати и още от вчера ме гони страшен глад за сладко. На обяд ядох чушки с доматен сос и няколко (всъщност повечко) филийки хляб. Уж бяха малки и пълнозърнести, ама ми е гузно. А сега хапнах едно парче тиквеник и 2 курабии. И смятам да приключвам за днес. Не само заради луната, въпреки че преди година и половина всяка седмица лунувах, ами просто стига за днес. Взех си полагаемото.   Stop

Иначе аз за съжаление не мога винаги да спазвам всички правила на диетата, например снощи ядох след 20 часа, но просто някои вечери в къщи е такава лудница, че аз не мога просто да седна и ям. Компенсирам с това, че ям по-леки храни, например снощи само салата домати и краставици.  Naughty

Друго какво щях да пиша ... , а да, всеки си знае какво му коства спазването на режима, в смисъл изкушенията наоколо, наистина доста воля трябва, а и мисълта какво искаш да постигнеш. Аз все си викам, е, сега заради 1 бисквита ли например да си остана дебела. Сложила съм си и една снимка от слабите ми години на хладилника. И така. Вчера свеки беше на гости и беше надонесла хиляда вкуснотии, ама аз си хрупах ябълките и хапвах салатка и слюнкоотделях, и така. Удоволствието след отслабването ще е по-голямо, отколкото това след похапването.  Hug

# 699
  • Мнения: 5
И аз да се включа за това лунуване.Според мен аз бих го оставила за след диетата.То ако трябваше да се лунува който е писал диетата щеше да напише и да се лунува.Значи не знам в какво се крие точно това на 29 ден и в определени дни да ядем белтъчини,варива въглехидрати.Значи има нещо което трябва да се спазва.Вие си решете аз не бих го правила преди да си определите дата  на диетата трябвало е да видите лунуване Rolling Eyesто и така да си го направиш,че 29 ден да ти съвпадне с лунуването.

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 300
Пети вярвам че ще се справиш Hug

За лунуването -  по добре не смесвайте двата режима! Много ще му дойде на орг., всеки 4-и ден плодов и допълнително лунуване ще му светне червената лампичка че искате да го лишите от сланинки  Mr. Green   Ако ви се пада плодов или воден ок.

Лиличка това много ми хареса: Удоволствието след отслабването ще е по-голямо, отколкото това след похапването. Ще си го повтарям до утре.  Grinning

# 701
  • Мнения: 8
Здравейте момичета!
Веси, Петя желая ви успешен воден ден! Hug Hug
То на Веси вече приключва, но май сега му е най трудното.
Момичета, не с е впрягайте с луната. Пълнолуния ще има, вървим си подред, пък ако съвпаднем с пълнолуние, добре дошло! Naughty
Днес моят въглехидратен е по план. На обяд 2 филии с циганска баница. Нямах салатка, та затова бяха 2. Вечерята ще е лучник, готов е и ухае страшно. Ще си позволя по- голямко парче, че утре е плодов, но във вторник воден!  newsm78

# 702
  • Мнения: 0
Здравейте, решила съм от утре да съм с вас, разбира се ако мога да се присъединя. Стартирам 81 - 82 кг.
Вие как сте? Как върви?   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 703
  • Мнения: 0
gelika, ще ми кажеш ли къде мога да видя рецептата за лучника, че явно утре ще се хапва smile3508

# 704
  • Мнения: 16
Харизанче, така като се замисля, наистина съм си като за оскарите  Grinning  Hug

Относно лунуването - още като започвах диетата, Елинор ни разказа, да оставим луната за след диетата, а да си спазваме всичко точно по предписание.

Весито, хайде, чакаме те.   bouquet
Пети, успех!

Не запомних коя мацка се притесняваше, че е яла повечко филийки - не се притеснявай, щом си на въглехидрати, може. Сметни само ако беше хапнала една пица (или паста) колко повече тесто е Wink  Hug

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 18:57 от Принцесса

Общи условия

Активация на акаунт