90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №84

  • 22 812
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 377
tsvetomira  - разбира се че може да се включиш.  bouquet

Днес въглехидратен мина добре режимно- зеленчукова пица . Peace

Честито на всички с минусчета . Hug
А лунуващите и водните утре да ни изненадат с минусчета. Peace

# 706
  • Мнения: 1 777
gelika, ще ми кажеш ли къде мога да видя рецептата за лучника, че явно утре ще се хапва smile3508

Рецептата я има в темата за рецепти.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=347203.msg14218084#msg14218084

Аз също правих лучник когато ми беше въглехидратния ден.Много вкусен стана.Аз го правих по моя си рецепта за тесто,а за плънката Ужасийка ме светна какво да сложа.Сложих лук,праз ,гъби и морков. Simple Smile

Ето я мойта http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=473858.msg14328870#msg14328870

# 707
  • София
  • Мнения: 1 338
Здравейте Hug

За обяд хапнах 3 1/2 пърленки с домати и маслини с 4-5 мини кисели краставички;
Вечеря - около 250гр. от малките баклавички с шоколад и орехи /единственото забранено беше маргарина, но едва ли е в голямо количесто/, а преди 10 мин. хапнах 2 парченце от шоколада и 1/2 шоколадово яйце.. много ли е за днес?
До тук 2л. вода, докато си легна ще са 3л. Peace

За утрешният плодов си имам банани, киви, сурови лешници, сушен ананас на шайби, за вечер доматки Peace

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 19:36 от IntRiGa_GirL

# 708
  • София
  • Мнения: 2 164
Влизам набързо да дам отчет.
След 8 дни резултатът е:
кг -3,5; талия -7см, корем (най-големия ми проблем) -6см, ханш -2см, бедро -1см.

Ели, мернах те някъде назад. Невероятна чаровница си, точно така си те представях  Hug

Ще дочитам утре. Хубава вечер!

# 709
  • Мнения: 11
Здравейте на всички! От утре и аз ще опитам да съм във вашите редици! Надявам се да ме приемете и дано всички да успеем да стигнем килограмите, които желаем!

# 710
  • Мнения: 3 499
Здравейте на всички! От утре и аз ще опитам да съм във вашите редици! Надявам се да ме приемете и дано всички да успеем да стигнем килограмите, които желаем!
Добре дошла. Успех.

# 711
  • Мнения: 190
И аз почвам от утре тази диета, но първо ще си изкарам лунната до 19.00 часа, ще хапна белтъци, ще си легна и почвам втория ден.

# 712
  • Мнения: 1
Цветомира,Северно сияние,Андрея, добре дошли! Hug
Андрея щом си решила да лунуваш, изкарай си го и от вторник започни с белтъчен.Казвам го защото не е хубаво за организма до вечерта т.е. цял ден да си на вода и плодове и на финала да ядеш друга храна в случая белтъчна.Решението разбира се си е твое.
Пети, успех.За Весито деня почти приключи.Веси, чакаме резултати утре.
п.п. Пети, в линка който си дала виждам само снимката на лучника изглежда супер може ли и рецептата или тя е като на Танита ?

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 19:49 от Галина 74

# 713
  • Мнения: 3 499
Отчет:  Mr. Green Въглехидратен:

З. ½ ябълка
О. Спагети
В. ½ ябълка, вафла с мюсли

# 714
  • Мнения: 711
Тук съм и аз , сега хапвам краставици + домати за вечеря , а за закуска и обед по 1 ябълка !

Утре ми е воден ден , дано издържа , че този цикъл не оказва добро влияние на глада ми , все ми се яде нещо , издържам , но трудно ...Чакам с нетърпение да ми свърши ....
Честито на минусчетата и добре дошли на новите фиданки !

Една глава ме цепи ...оффффф

# 715
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 495
Уаааааауууууу, Пети, твоят лучник изглежда уникално. Радвам се, че плънката ти е допаднала.

Аз днес кат за последно си хапнах доста добре. Пица на обяд с лук, гъбки и маслинки, на вечеря 4 парчета браунис и 2 малки меденки. И от тук насетне все е глад. Ама един такъв лунен глад.  Mr. Green
Понеже никога не съм чела, понеже не вярвам - какъв би трябвало да е ефектът от неяденето по време на пълнолуние. Само да уточня, че утре ми е плодов и след това воден, не зарад луната специално.

Хот Ели, страхотни резултати! Браво! и при мен така беше, първо падна корема и видима беше промяната в лице.

andrea_doll, и аз подкрепям Галина, почни от 2 март.

Плодче, кви са тез ябълки във въглехидратен ден, няма ли кексче за теб Laughing А и закуската ми се струва че ти е малка, хубаво е по два плода да се хапва или по един по-голям. Ягодите, малините са чаша.

# 716
  • Мнения: 3 499


Плодче, кви са тез ябълки във въглехидратен ден, няма ли кексче за теб Laughing А и закуската ми се струва че ти е малка, хубаво е по два плода да се хапва или по един по-голям. Ягодите, малините са чаша.

Хаха, от закуската ми остана половин ябълка и за вечеря я "глътнах"  Mr. Green Облизанка съм си, щом става въпрос за ябълки, иначе месо, ако ми дадеш  Mr. Green , ще ти го върна.  Mr. Green
Попринцип закусвам с по- голямо количество, но тази сутрин нямах апетит.

# 717
  • Мнения: 711
Мога ли след като съм вечеряла домати и краставици веднага да пия водичка , въпреки че е зелунчуци или пак да чакам половин час ?

# 718
  • България
  • Мнения: 490
отчета за днес-2 портокала+салата от марули.
умирам от глад.водата я наваксвам сега.
незнам утре как ще ви чета-все ще ми се хапва.....
евита маи се чака,но аз така и за 3мес не се научих да ги спазвам тия часове.
да ли да си легна рано.....но как да стане...  bouquet

# 719
  • Мнения: 1
Чакаш ,Евита!

Общи условия

Активация на акаунт