Георги на мама Пилето е МАЙско щастие на мама милото!

  • 34 187
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 5 079
Олче, ти разказа за новия офис и готиното отношение на шефовете, но от кога почваш работа май съм пропуснала. Embarassed

Де да знаех... Laughing Или от 1-ви април, или средата на този месец. Чакам да ме привикат. Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 429
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Бъдете здрави и засмяни през цялата година!Лони прегръщам те силно и ти пожелавам Бог да ви пази  да ти помага в трудностите.Прекланям се пред силата, с която успяваш да надделееш над мъката в името на детето си.
 Гале, явно си много силна жена,щом си взела това решение.Поздравявам те най-вече,защото то те прави по-щастлива.Дано скоро и двете с Мариса да намерите спокойствието и уюта в дома ви и Мариса да изживее спокойно и щастливо детсво.Всяко дете го заслужава.
 Олче, винаги съм казвала,че най-доброто решение за даден проблем е неговото открито споделяне.От личен опит знам,че когато човек говори за проблема си все се намира някой, който да откликне. И да много си права,че точно в тези моменти откриваш истинските си приятели.Пожелавам ти в най-скоро време да си имаш едно вечно плямпащо момченце и съм сигурна, че с голяма радост ще му отговаряте на всички въпроси.
 Змейко да знаеш,че ако пловската банда не те посети,заради този сладкиш ще се вдигна от София и ще те посетя лично.

# 62
  • София
  • Мнения: 2 671
Лони,  Hug какво щастие е, че си имаш този малък кавалер, нали  Heart Eyes

Галюшанка,  Hug знам, че си достатъчно силна, за да отстоиш решението си дори когато мине първоначалната еуфория и те заглождят съмнения! Мариса как го приема?

Ол4е, поемайки риска да ми се раззсърдиш, искам да ти кажа, че ми коства услиля да не се издразня на завоалираните обвинения, които вече наколко пъти отправяш към някакви неизвестни от темата (то колко и изобщо останахме). Давай направо и на момента защото иначе обидата е за всички  Confused

Отивам да проумявам новостите в Системата за кандидатстване в ДГ...

# 63
  • Мнения: 4 370
Лони, много мъчно ми стана за Гоги! Само като си помисля как ли по свой начин си обяснява нещата в малката си главица. Почти не минава ден в който да не си мисля за вас. Радвам се, че покрай теб има верни приятели, които да те подкрепят в този труден момент. От сърце ви желая да сте щастливи с Гого.

# 64
  • Мнения: 84
Добро утро момичета как сте тази сутрин моят син е болен хремав ooooh!и не ее спал почти цяла нощ

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Добро утро!

Лони,изключително ми е приятно да те чета отново тук HugМного,много целувки и сили ви праща нашето семейство!Ти си изключително силна жена,а на Гого му трябва точно такава майка.

Гале,аз си спомням,че ти си се оплаквала за отношенията ви със Стефан преди доста време.Сигурна съм,че това е правилното решение за теб и Мариса.На нея й трябва спокойна и щастлива майка!Желая ви от тук нататък само щастливи моменти Hug

Анна,Евка е невероятнаааааааааааааааа както винаги CrazyВече съм сериозно притеснена от къде са тези къдрици Mr. Green

Мамата на Криско,ако беше прочела предната страница вероятно щеше да разбереше поне някои от нас как са Peace

Сега един въпрос и молба за помощ -как или с какво да стигна от автогарата до Витошка.Разбрах,че такси не е вариант,защото било близо и нямало да ме вземат Crazy

Искам и аз на гости у Змейка с онези две приказливки Пепа и Люба Crazyако дойдат Ира и Мимозата и ще стане страшно Crazy

Руми,разгада ли системата?

# 66
  • Мнения: 1 733
Сиска, къде по-точно на "Витошка" искаш да отидеш? Обикновено с трамвай 1 или 7, но не знам дали в момента се движат, защото копаят заради метрото.

# 67
  • София
  • Мнения: 429
Сисе,в момента бул."Мария Луиза" е затворен и трамваите са с променен маршрут.Ако нямаш много багаж,може и пеша.Разстоянието от автогарата до Витошка ще ти е  максимум 20 мин при нормален ход.Иначе може да хванеш трамвай  с номер 1,7 или 9 от бул.Христо Ботев и да слезеш до Съдебната палата.Но докато стигнеш до спирката на Ботев все е дно си минала половината път по Мария Луиза.

# 68
  • Мнения: 4 370
Иван днес си е в къщи. През нощта вдигна лека температура, а сега започна да се покачва. Дано не се наложи да давам температуропонижаващо и да я смъкне сам. Вчера на градина бяха само половината група. Явно пак е тръгнало нещо.

# 69
  • Мнения: 1 733
Ани, дано се размине само с това иван и да не се разболее сериозно! Hug

# 70
  • Мнения: 152
Ани, тръгнало е и то не от сега. Сиси преди две седмици ми вдигна много висока температура и след като не успях да я сваля с Нурофен цяла нощ на сутринта я свали сама и след това тръгна да се оправя. Дано и вие се справите бързо и без температуропонижаващи. Hug Praynig

# 71
  • Мнения: 937
Ех, че пак болнички! Бързо оздравяване на всички, то в това време ту студ, ту пек се очакваше да се развие някоя гадост! И в нашата група децата масово кашлят, на 8 март имат тържество моята принцеса ще е калинка, запазих й костюм и ще пращам снимки със сигурност. Дано да си направи так каквото има а не като миналата година да гледа в една точка в краката си....
Благодаря на всички ви за подкрепата!

# 72
  • Мнения: 214
 Олче, не ми се сърди , но много ме издразни написаното с дребен шрифт. Мисля, че точно в нашата тема, няма злонамерени и незагрижени майки. Всички тук се включваме с подкрепа и добра дума, винаги когато някой има проблем или болка. Не си мисли, че като не пиша по 10 реда за теб, не мисля за вас. От както Жоре е на път, всяка вечер ви чета. Преживявам болката и радостите на всички, но не винаги знам какво и как да го кажа. Целуни хубавите си деца от мен и помни, че мислим за вас.

Лони много съм щастлива да прочета, че не си се предала.Радвам се, че Гого е такъв кавалер и дано и двамата да си помогнете и да преодолеете тази загуба Praynig Hug

Гале, дано Мариса да има хубав празник и чакаме снимки. Напълно вярна е, че ти силна и смела жена Hug

Ани, дано не е нещо сериозно и сам да се преборис Т.

Анна, Евка е страхотна чаровница  Heart Eyes

Змейко, е лигите ми потекоха. Пази се и нацелувай прекрасната си девойка Hug

Сиска, много се смях с твоята помощница Joy

Аз трябва да ходя на работа, колкото и да ме мързи в този дъжд Sad
Хубав ден!

(един поздрав от Маги и племенницата)

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 12:28 от gi4o_pi4o

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 4 147
Лони, разплаках се на поста ти вчера - Възхищавам ти се на силата, дано  Гоги преодолее мъката... Всичко, което пиша ми се струва непоходящо.... Прегръщам те  Hug

Ани, дано Ивко бързо се справи сам с тая Т

Сиске, Имарова - добре сте ми дошли  Hug Люба и Пепсън обещаха за четвъртък та отсега се точа и кефя  Laughing

Галче, с нетърпение ще чакам снимки на калинката  Hug

Тук вали и е супер гадно времето, поне не се дразня, че не мога да съм навън  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 363
Лони, много се радвам, че се разписа и незнам друго какво да кажа, освен виртуално гуш Hug Hug Hug
Галя, пожелавам ви всичко най-добро оттук насетне с Мариска.
Миме,май ще сме в очакване на НОВИНАТА вече.
Змейко, редя се на опашка за изкушението дето си спретнала. Ако остане нещо де.
Сиска с твоите моми никак не скучаеш. Да са ти живи и здрави.
Дано Ивко е смъкнал Т и е добре. Ани, наистина е за ВИТИЗ.
Ники харесва ми новата ти визия. Heart Eyes,
Как са се разхубавили майските дами и господа-Сиси, Евка, Ивко.... и да не изпусна някой. Heart Eyes
Пиле, намирай време за нас.

Общи условия

Активация на акаунт