Пролетта настъпва вече, идва МАЙското човече! № 20

  • 24 981
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 572
какво стана със срещичката

Lux, срещата днес ще бъде в пицария Fancy на етаж 2 в МОЛ-а при Хемус след 17 ч. Доста хора сме навити и за неделна предиобедна разходка в Заимов (съчетана с обедно похапване)  Sunglasses

# 721
  • Мнения: 233
Аз да ви кажа...мене нещо не ми тежи корема...тоест никак не го усещам и не ми и пречи Simple Smile освен че не мога да спя на него де Mr. Green
Радвай се!  Grinning

# 722
  • Мнения: 1 369
Кики Ники,да ти е живо и здраво малкото слънчице и много да ви радва.   bouquet Аз все ще те питам и все забравям - имам едно списанийце на 9 месеца,бяха ми го дали от ЖК като ходих и все си мисля че на корицата е малката БЕЛЛА  newsm78 Аз ли се бъркам или наистина е тя?!

 Ooo, da,през септември бяхме на корицата на списание 9 месеца:)) Голяма радост ми беше,че точно нея избраха Heart Eyes Това е снимката от калндара, списанието не съм го снимала, нещо така и не стигнах до там...
 http://kikiniki.snimka.bg/baby/beloslava-9-10-meseca.319061.9569135

 Angelka, стискам палци и ще влизам днес по-начесто да видя какво ти е казал Марков. На него много му вярвам!/ а аз съм доста предубедена по отнощение на аг-тата след като имах пълно доверие на една и... не искам да си спомням.../

 Силве, това чудо на кой етаж ти се случи? Аз миналата бременност си полежах накрая в МД малко като на хотел,за лично успокоение, и ссъм със сравнително добри впечатления от отношението. Бях на 7я етаж, впоследствие сега отделението е на 5я след ремонта. Много гадни преживявания си имала, дай боже оттук нататък да попаднеш в болница едва когато тръгнеш да раждаш на термин, пази леглото и мъжо да те глези,сега ти е паднало...

# 723
  • Мнения: 52
Кикиники,, на 10 етаж в патология....не ходете там , пожелавам на всички мами да не им се налага   bouquet


Божеее колко е сладка.....пу пу пуу  искам и аз такова Party

# 724
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Моите впечатления за болниците са следните - ако те видят, че си Мека Мара ти се качват на главата, крадат ти закуската и т.н. Защото Силве закуската не може да е свършила - на тях им доставят толкова закуски, колкото пациенти има в отделението и нито една по-малко. Друг е въпросът, че акушерките си тръгват с пълните торби със закуски. А като си на 24 часови системи са ДЛЪЖНИ да носят в леглото даже.
На мен само един път се опитаха да ми направят номера със закуската и бързо ги излових - отидох и си я взех наистина в края на на уреченото време и не посмяха нищо да кажат.
На 5тия етаж се държаха добре, но все още ме тормози факта, че не ми направиха ултразвук да видят бебо, а НЗОК им е платило за това по клинична пътека. Те не искаа и да ме изписват. че колкото по-дълго седя, толкова повече пари взимат, и даже пред мен си шушукаха тия неща (явно ме имаха и за глуха), та на следващия ден с влизането им казах "Вие днес ще ме изпишете" и те хън-мън, изписаха ме!
Бе всичко е за пари в тая мила държава...

# 725
  • Мнения: 467
Angelka  със закъснение, Честит рожден ден!
Честит рожден ден и на малката чаровница Бела!  bdbaloni

аз още ви дочитам, и май ще се разпиша пак в новата теми4ка  Wink

# 726
  • Мнения: 6
Вивид, аз в момента се боядисвам, с безамонячна боя, как ли ще стане....

Анжелка, сега и аз си се боядисвам с обикновена боя, понеже я изсветлявам, с безамонячна няма как да стане Peace А за прегледа при Томова - не се шашкай, моля ти се, сигурна съм, че всичко е наред Peace Praynig За пореден път се убеждавам и го казвам - просто лекарите не се съобразяват какво говорят!!!

Сивановаа, добре завърнала се  Hug За престоя ти в болницата нямам думи просто  #Crazy, но сега си стой вкъщи и всичко ще е наред! Peace Praynig

# 727
  • Мнения: 91
КикиНики,значи не съм се объркала....тя си е  Hug Ако искаш мога да ти пратя моето списание да имате още едно   bouquet

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 4 458
Malini, забравих и аз да отговоря  ooooh! При всяко по-рязко движение, ме срязва по нещо, затова с еобръщам и ставам бавно, даже леко придържам тумбата. През нощта бебче се наглася да му е удобно на страната, на която ние спим и катос е обърнем, му трябва време да си намери нова поза - абе човече  Hug На мен даже и коремът ми е крив на една страна, докато се премести от другата. Peace
Беборанче, и мен ме извикаха на 22-ри за боничния от 19-ти. Не се притеснявай и ти от твоята лекарка  Peace Аз с Габи ходех при една, дето и мен не виждаше на ехо-то (един път видя близнаци  Mr. Green), а пък на моя док в Шейново апаратът му беше от втората световна  ooooh! Е, по-не съм се шашкала от сега  Crossing Arms
За Томова си мисля дали не е някакъв търговски трик - когато е викала някой повторно заради нещо такова, взима ли пари? Помня, че милкинис ходи и още някой, а поне на 4 майки каза за проблем с бъбреците при момченцата  Rolling Eyes


Това, по-горното го написах и видях, че имам още 2 страници да чета  Joy
KikiNiki, тя е просто картинка  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes И сега е някакъв невероятен бонбон - Господ те е наградил за страданието  Hug През май - още един дар   bouquet

За МД знам, че само аок избраният лекар изражда там, само тогава да се ходи. Иначе - ТЦ  Stop

# 729
  • Мнения: 6
Защото Силве закуската не може да е свършила - на тях им доставят толкова закуски, колкото пациенти има в отделението и нито една по-малко. Друг е въпросът, че акушерките си тръгват с пълните торби със закуски.

Аз съм виждала с очите си как акушерката си напълва тенджерка, която си носи от вкъщи, с яденето от обяд Peace Торбите с хляб - също. А в същото време не дадоха на новоприети момичета обяд, защото не бил предвиден за тях.. doh

Беборанче, тази твоята скица да вземе да каже как по-точно ги "удържа" контракциите до 36-та седмица, че след това да ги "пуска" Laughing За това пък, което са ти казали след аборта - ноу комент  ooooh! ИЗРОДИИИИИИИ.... #Cussing out #2gunfire

# 730
  • София
  • Мнения: 3 572
За МД знам, че само аок избраният лекар изражда там, само тогава да се ходи. Иначе - ТЦ  Stop

Не знам вече дали и това важи, защото моя приятелка ражда уж с избран лекар, един от топ 3 за МД, и направо свещ трябва да пали, че всичко с нея и бебето е ок...

# 731
  • Мнения: 233
Защото Силве закуската не може да е свършила - на тях им доставят толкова закуски, колкото пациенти има в отделението и нито една по-малко. Друг е въпросът, че акушерките си тръгват с пълните торби със закуски.

Аз съм виждала с очите си как акушерката си напълва тенджерка, която си носи от вкъщи, с яденето от обяд Peace Торбите с хляб - също. А в същото време не дадоха на новоприети момичета обяд, защото не бил предвиден за тях.. doh
Shocked Ех, не се наядоха и напиха, значи!  #Cussing out
Вече и аз почнах да се нервя, като ви чета.
То бива манталитет, ама това е просто простотия.  Crazy  Stop  ooooh!

# 732
  • Мнения: 143
Така като слушам излиза, че трябва да имаш много стабилен лекар и като тръгнеш от вкъщи с контракциите, той да те чака на вратата на болницата и да седи нон стоп с теб да не дава друг да те пипне или да ти говори глупости и да се държи лошо с теб в това състояние........и май пак не е гаранция  ooooh!

Момичета, за неделя ще се разбираме ли нещо?

# 733
  • Мнения: 609
може ли и на мен да ми дадете паролата за албумчето, за да видя малката Айлин.
Аз съм юнска мама, но както се очертава може и да стана майска, ако е решило бебето.

# 734
  • Мнения: 553
лошото е, че няма вече лекари, а само еднолични търговци и приказката "интереса клати феса" за жалост важи с пълна сила Sad аз мислех да ходя при Томова, но една приятелка ме разубеди - отишла с малкото си бебе, което има проблем със сърцето при нея, личната лекарка ги пратила  в някаква болница (забравих вече коя) и тя казала, че и омръзнало да и се влачат разни по здравна каса (а в крайна сметка тя е работела в този момент по здравна каса в болницата) и ги изгонила като казала, че ако искат да им прегледа бебето да го заведат в часният кабинет и  да си приготвели 100 лв #2gunfire #2gunfire #2gunfire незнам какви са тези лекари и как можеш да се държиш така с хората Shocked

Общи условия

Активация на акаунт