Kои банки в момента дават реално потребителски кредит?

  • 16 992
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 290
В Уникредит потребителските кредити са убийствени откакто минаха изцяло към unicredit consumer financing . Не се набутвай  Naughty

# 16
  • Мнения: 3
Подадохме преди малко в Пощенска Банка,дано има положителен отговор за 3000 лева.
Имаме дете да, на 6 години.

# 17
  • Перник
  • Мнения: 396
Подадохме преди малко в Пощенска Банка,дано има положителен отговор за 3000 лева.
Имаме дете да, на 6 години.

Стискам палци да ви одобрят fingerscrossed Ще се радвам, ако съм ти помогнала Party

# 18
  • Мнения: 985
Тъкмо и аз щях да ти пиша,че в Пощенска със сигурност ще ви одобрят,но гледам,че вече сте подали документи. По принцип така съм чувала,че Пощенска банка отпускат най-често.И аз имам кредит към тях,а ме осигуряват на 4 часа. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 222
В Уникредит потребителските кредити са убийствени откакто минаха изцяло към unicredit consumer financing . Не се набутвай  Naughty
Решението е кредит в евро Wink

# 20
  • Мнения: 2 018
В Уникредит потребителските кредити са убийствени откакто минаха изцяло към unicredit consumer financing . Не се набутвай  Naughty
Решението е кредит в евро Wink

При доходи в лева - не мисля, че е разумно.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 222
При "атрактивна" лихва, драстично различаваща се от "убийствената", спомената по-горе - не мисля, че липсва разум на такова решение.
Личното ми мнение, че лихвата е един от поне пет критерия при избор на банка за кандидатстване за кредит /и не най-важният/.

# 22
  • Мнения: 3
Да одобриха ни в Пощенска Банка,благодаря много за информацията,която дадаха някой от вас Hug
Тази тема ще е полезна и за някой друг който се интересува за кредити. Peace

# 23
  • Мнения: 17 546
В Уникредит потребителските кредити са убийствени откакто минаха изцяло към unicredit consumer financing . Не се набутвай  Naughty
Peace

За следващите, които се интересуват: ОББ вече дават кредити много трудно. Коректни за мен са ДСК.

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
а има ли банка, която би отпуснала заем от 1000-1500 лв., без да набърква доходите на мъжа ми, ако ме осигуряват на 460...Семейна съм , с две деца. Проблема е , че мъжа ми има голям заем/само се води на негово име, не го плаща той/...та затова не искам да го намесвам...За такава малка сума, ще искат ли и неговия доход?
ПП: въпроса ми е теоритичен, не съм тръгнала да тегля в тези времена, но онзи ден се замислих, дали ако ми потябват пари неговият заем ще попречи...

# 25
  • Мнения: 4 195
а има ли банка, която би отпуснала заем от 1000-1500 лв., без да набърква доходите на мъжа ми, ако ме осигуряват на 460...Семейна съм , с две деца. Проблема е , че мъжа ми има голям заем/само се води на негово име, не го плаща той/...та затова не искам да го намесвам...За такава малка сума, ще искат ли и неговия доход?
ПП: въпроса ми е теоритичен, не съм тръгнала да тегля в тези времена, но онзи ден се замислих, дали ако ми потябват пари неговият заем ще попречи...
да, ще искат, омъжена ли си, навсякъде ще сте като едно цяло Tired

# 26
  • София
  • Мнения: 4 222
а има ли банка, която би отпуснала заем от 1000-1500 лв., без да набърква доходите на мъжа ми, ако ме осигуряват на 460...Семейна съм , с две деца. Проблема е , че мъжа ми има голям заем/само се води на негово име, не го плаща той/...та затова не искам да го намесвам...За такава малка сума, ще искат ли и неговия доход?
ПП: въпроса ми е теоритичен, не съм тръгнала да тегля в тези времена, но онзи ден се замислих, дали ако ми потябват пари неговият заем ще попречи...
без доходите на мъжа си можеш да кандидатстваш само за кредитна карта или овърдрафт

# 27
  • Мнения: 1 656
Здравейте! Дайте съвет за банкова институция с ниски лихвени проценти. , и дори да не са ниски поне с адекватни погасителни планове. Просто като мнение , ще бъда благодарен Simple Smile

# 28
  • Мнения: 311
да, ще искат, омъжена ли си, навсякъде ще сте като едно цяло Tired
[/quote]

до скоро в ЦКБ не се интересуваха от сем положение,но задължително с поръчител  Peace
сега не знам как е  newsm78

# 29
  • Мнения: 622
Здравейте! Дайте съвет за банкова институция с ниски лихвени проценти. , и дори да не са ниски поне с адекватни погасителни планове. Просто като мнение , ще бъда благодарен Simple Smile
Аз имам кредит към Експресбанк и съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт