Цени за раждане в АГ болниците в София

  • 309 526
  • 443
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 263
В окръжна болница избор на екип през 2011г е 350л в него са включени  вип стая упойка и избор на лекал искам да споделя аз раждах там но не попаднах на подходящия доктор бях си избрала красимира жекова завеждаща оделението просто нейното държание е отвартително толкова груба жена небях срещала през живота си отношението и е просто овартително
    здравей тъй като и аз съм избрала да раждам в окръжна болница би ли ми разказала повече за там как протича раждането,още повече съм объркана тъй като и аз съм избрала същата лекарка но нямам мнение тъй като съм била само един път за запис на тонове.....много благодаря предварително Hug

# 226
  • Мнения: 710
Здравейте!
Искам да попитам при избор на екип в Шейново епидуралната упойка включва ли се в цената за избор на екип или се плаща отделно? Питам , защото чувам противоречиви мнения  newsm78

# 227
  • Мнения: 84
Здравейте!
Искам да попитам при избор на екип в Шейново епидуралната упойка включва ли се в цената за избор на екип или се плаща отделно? Питам , защото чувам противоречиви мнения  newsm78

при избор на екип не плащаш епидурална упойка тя ти влиза в екипа  Naughty

# 228
  • Мнения: 710
Благодаря много за отговора!  bouquet

# 229
  • Мнения: 41
Здравейте,

Ако някой може да ми тоговори, цената на пакета за бебе в Токуда умножава ли се по 2 когато става въпрос за раждане на близнаци?

# 230
  • Мнения: 1
Разбрах че са вдигнали цените за раждане (избор екип) в Света Ана. Някой знае ли сегашната цена ?

# 231
  • Мнения: 141
Цената си е същата - 350 лв.

# 232
  • Мнения: 1
Благодаря за инфото  Simple Smile

# 233
  • София
  • Мнения: 3 293
NovDen, умножава се, да.

# 234
  • Мнения: 4
Информацията е полезна, но мисля че вече има изменения! Например актуалните цени за болница "Вита" са: Цени за здравно-неосигурени пациентки:

Нормално раждане - 1800 лв.

Цезарово раждане – 2300 лв.

Абдоминална хистеректомия – 1800 лв.

Аборт /с анестезията / - 350 лв.

Миомектомия – 1500 лв.

Конизация на маточната шийка – 700 лв.

Лапароскопска операция – от 1500 до 1800 лв.

# 235
  • Мнения: 4
Във връзка с темата Simple Smile бих искала да получа мнения относно това кое болнично заведение да избера! (предстои ми първо раждане  - юни и сташно се колебая) newsm78

# 236
  • Sofia
  • Мнения: 9 735
Има друга тема за това по принцип, но все пак за да ти отговорим е важно да кажеш какви са ти изискванията и с кое си склонна да направиш компромис.

# 237
  • Мнения: 141
Като най-ниска цена за избор на екип в цяла София е Света Анна /Окръжна болница/, като база условията са отлични, след основен ремонт е родилно и неонатологията, като специалисти също, има избор

# 238
  • Мнения: 4
Благодаря за отговорите на NBM и Seliq - не съм видяла другата тема (нова съм тук)  Embarassed Относно компромисите - ми не държа да съм във VIP стая или нещо подобно - просто искам най-доброто за бебето и добро отношение като цяло от лекарите Simple Smile

# 239
  • София
  • Мнения: 31
Благодаря за отговорите на NBM и Seliq - не съм видяла другата тема (нова съм тук)  Embarassed Относно компромисите - ми не държа да съм във VIP стая или нещо подобно - просто искам най-доброто за бебето и добро отношение като цяло от лекарите Simple Smile

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=638141.0
 заповядай ще полу4иш полезна информация

Общи условия

Активация на акаунт